Ne Olacak Bu Göbüşüm 🙄

Rapunzelea

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
927
414
Kızlarrrrr 41 kiloydum hayatımda hiç kilo alamıyordum 42,43 derken hayatımda ilk kez 47 kiloya çıktım çok mutluyum. Nasıl oldu derseniz yemek yiyerek ,çok yiyerek degil tesadüfü ilgimi çeken pasta, poğaça yapıp yapıp yiyerek. Bi baktım alıyorum 😍 ama gelin görün ki 🙄 göbekten alıyorum dengeli olmuyor .özellikle basenden ve dengeli bu göbegi nasıl dağıtabilirim sporla uğraşan ,bilgisi olanlardan yardım istiyorum . Neler, ne hareketler yapmam lazım lütfen yardım 🙄

Dip Not:Zayıflamak istemiyorum kilo almak isteyip alamayan biriydim. Göbeğimi dengeli dagıtmak istiyorum 🙁

Onun çok erkili bi yöntemi yok bence. Bazılarımızın bazı bölgesi almaya çok meyilli. 🤷🏻‍♀️ Benim de kol problemim var genetik. 36 bedenim hala yeni 38 oldum gibi bazı şeylerde ama kol 🤦🏻‍♀️ 43 bedenin kolu anca rahat oluyo. Nişanlıkta 4 kez kol dikildi. Gelinlikçi sen spor mu yaptın diye hayretler içinde kaldı. O da kolları ozellikle bi kaç kez prova etti. 🤷🏻‍♀️ Kol nasıl.zayıflar bilmiyorum. Kol kasları için spor yapsam daha da gelişebilir. 😖

Onun çok erkili bi yöntemi yok bence. Bazılarımızın bazı bölgesi almaya çok meyilli. 🤷🏻‍♀️ Benim de kol problemim var genetik. 36 bedenim hala yeni 38 oldum gibi bazı şeylerde ama kol 🤦🏻‍♀️ 43 bedenin kolu anca rahat oluyo. Nişanlıkta 4 kez kol dikildi. Gelinlikçi sen spor mu yaptın diye hayretler içinde kaldı. O da kolları ozellikle bi kaç kez prova etti. 🤷🏻‍♀️ Kol nasıl.zayıflar bilmiyorum. Kol kasları için spor yapsam daha da gelişebilir. 😖
Canım sporla kilo dagıtılıyor diyolar ama benim de pek bilgim yok

X