Ne olur akıl verin buna çok ihtiyacım var:(

Haklısınız arkadaşlar,eşim bugün öğlen gibi aradı ve bana dediği ben çok düşündüm ayrı evde yapamam geleceksen aynı binaya geleceksin çalışacağız,kızımıza annem bakacak birikim yapıp ileride düşünürüz düşün taşın katar ver diyor,ayrı ev açmaya gücüm yetmeyecek diyor,kafam iyice karıştı

Merhaba bayanlar,uzun süredir takip ediyordum işl defa konu açacağım çıkmazdayım bana fikir verin,9 yıllık evliliğim var eşimle bir oğlum var 7 yaşında,eşimle ilk evlendiğimizde başka şehre gelin gittim ve altlı üstlü oturduk,klasik kayınvalide sorunları yaşadım yaşım da küçük Yü kaldıramadım,eşime çok yalvardım ne olur gidelim burdan başka şehire Mutlu olucaz diye oda en son kabul etti ve biz şehir değiştirdik benim ailemin olduğu şehire taşındık,buradada zor günler geçirdik eşim iş buldu ben bulamadım derken çok iyi bir işe girdim,kredi borcu,kira,çalıştığım için kızıma bakıcı bakıyor yarım gün farklı konularda var eşimle anlaşamadığımız ilgisizlik,çocukla ilgilenmemesi vs.. Derken biz birbirimizden soğuduk ayrı yatmaya başladık son 1 yıldır en sonunda eşim evi terk etti ailesinin yanına döndü onu sevdiğimi anladım bu süreçte oda aynı şekilde barışmak istiyor ama sanırım çocuk için beni ailesinin yaşadığı şehre çağırıyor buraya gel herşeye yeniden başlayalım birbirimize şans verelim,herkez hatasını anladı diyor kiraya çıkmayı kabul ediyor ama bir yandan çalışmam gerek çocuğa kayınvalidem bakacak yakın oturmamız gerek,eşim de bunları sorun yapıyor hiçbirşey eskisi gibi olmayacak söz diyor kimse sana karışamayacak kendi evimizde oturalım istiyor sırf benim için kirayı kabul etmek zorun da kalıyor ama benim asış sorunum eşim herşey değişti diyor ama 2 gün oldu beni aramıyor sormuyor küçücük bir tartışmamız nedeniyle hiç birşekilde ayrı ev dışında bir uğraş görmüyorum yada beni sevdiğine dair birşey görmüyorum oğlum için sürdürme isteğinde diye düşünüyorum çok kararsızım çok kırgınım ona,işim çok güzel kurulu düzenim var siz olsanız benim yerim de ne yapardınız?uzun oldu Hakkı'nızı helal edin
Ayrı eve de çıkalım diyorsa giderdim Allah rızası içinde yuvamı devam ettirirdim hem bak ayrıykende özlemişsin bi yuva kolay kurulmuyor çocuğunuzda varmış bol bol dua edin Allah birbirini Allah için seven eşlere yardım eder

Ayrı eve de çıkalım diyorsa giderdim Allah rızası içinde yuvamı devam ettirirdim hem bak ayrıykende özlemişsin bi yuva kolay kurulmuyor çocuğunuzda varmış bol bol dua edin Allah birbirini Allah için seven eşlere yardım eder
Önceden ayrı ev diyordu ama şuan asla istemiyor,gelirsen buraya gelirsin diyor Ayn binaya:KK43:

Önceden ayrı ev diyordu ama şuan asla istemiyor,gelirsen buraya gelirsin diyor Ayn binaya:KK43:

Barisin bence, o gelsin ama dicektim. Fakat bu kotu olmus :KK43:
O yaniniza gelse ayri evde yasabiliyorsunuz ve giderler karsilaniyor, oraya giderseniz sikinti cekeceksiniz. Dogru mu anladim? O zaman neden bu israr?
Onun gelmesi konusunda israr edin. Cocugun da duzeni degismesin yazik.

O evi kiraya verseniz o parayla başka evde otursaniz?
Cnm ilk yorumum farklıydı ama kendimi senin yerine koydum da yuvami kurtarmak için her şeyi yapardım
Sen barismayi istiyorsun anladığım kadarıyla okullar tatil olunca git bir daha dene
Olmadı sırtında boyacı kufesi yokya ayrilirsin

Yanlız adam simdiden rengini belli etmiş ille bu ev diye

Bilmiyorum ama bence dönmeyin o şehire. Eşiniz bana güven vermedi açıkçası.
Aynı sorunları sil baştan yaşamak istemezsiniz.

O evi kiraya verseniz o parayla başka evde otursaniz?
Cnm ilk yorumum farklıydı ama kendimi senin yerine koydum da yuvami kurtarmak için her şeyi yapardım
Sen barismayi istiyorsun anladığım kadarıyla okullar tatil olunca git bir daha dene
Olmadı sırtında boyacı kufesi yokya ayrilirsin

Yanlız adam simdiden rengini belli etmiş ille bu ev diye
İlk baştaki plan bu şekildeydi ama eşim artık istemiyor kiracı çıksa ne yapacağız diyor bahane anlayacağınız ,bende tavrımı koydum az önce kusura bakma benimle dalga geçiyorsun hem gittin bi öyle bir böyle sana güvenmiyorum beni oyalama artık dedim,hayırlısı olsun bundan sonrası içinde

Barisin bence, o gelsin ama dicektim. Fakat bu kotu olmus :KK43:
O yaniniza gelse ayri evde yasabiliyorsunuz ve giderler karsilaniyor, oraya giderseniz sikinti cekeceksiniz. Dogru mu anladim? O zaman neden bu israr?
Onun gelmesi konusunda israr edin. Cocugun da duzeni degismesin yazik.
Eşim asla gelmez mutsuz burada sevmiyor yaşadığımız şehri

Sen orda mutlu musun ki?
Hayır hiç mutlu değildim o yüzden geldik zaten buraya şimdi tekrar eşim gitti benide aynı binaya gitmem için zorluyor ayrıca bu evliliğin kurtulması için hiçbir çaba harcamıyor,örneğin ben ona dediğim de değişmiyoruz herşey aynı ben kadın olduğumu hissetmek,değer görüp değer vermek istiyorum dediğim de ne dediğini anlamıyorum ben böyleyim dedi dün bana bıktığını belirtti yapısı böyleymiş onu böyle istiyorsam gidecekmişim,bitirmek de istemiyorum ama eminim çok mutsuz olucam gidersem psikolojik yardım almaya başladım dün bizim evliliğimiz bitmesi gereken bir evlilik Aslı'n da:KK43:

Hayır hiç mutlu değildim o yüzden geldik zaten buraya şimdi tekrar eşim gitti benide aynı binaya gitmem için zorluyor ayrıca bu evliliğin kurtulması için hiçbir çaba harcamıyor,örneğin ben ona dediğim de değişmiyoruz herşey aynı ben kadın olduğumu hissetmek,değer görüp değer vermek istiyorum dediğim de ne dediğini anlamıyorum ben böyleyim dedi dün bana bıktığını belirtti yapısı böyleymiş onu böyle istiyorsam gidecekmişim,bitirmek de istemiyorum ama eminim çok mutsuz olucam gidersem psikolojik yardım almaya başladım dün bizim evliliğimiz bitmesi gereken bir evlilik Aslı'n da:KK43:

:KK43: bence . Esin bencillik yapiyor, blof yapiyor olmasin? Sen rest ceksen napar acaba? Erkekler genelde kaybetmeden anlamiyor da....
Neden kadinlar hep dusunmek zorunda ki bunlari
Cocugunuz babasina duskun mu?

:KK43: bence . Esin bencillik yapiyor, blof yapiyor olmasin? Sen rest ceksen napar acaba? Erkekler genelde kaybetmeden anlamiyor da....
Neden kadinlar hep dusunmek zorunda ki bunlari
Cocugunuz babasina duskun mu?
Düşkün kızım babasına,kızım çok gitmek istiyor ama ben emin değilim gidip gitmemek te bana bugün diyorki bu belirsizlik beni sıkıyor geleceksen gel bana net birşey söyle.

Düşkün kızım babasına,kızım çok gitmek istiyor ama ben emin değilim gidip gitmemek te bana bugün diyorki bu belirsizlik beni sıkıyor geleceksen gel bana net birşey söyle.
Disardan soylemek kolay ama eger gelmicem dersen pesine dusecektir.tabi bu bi risk.
Ben de olsam kizimi dusunur giderdim belki ama yanlis bir karar :KK43:

X