ne yapmalıyım?

selmagok

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2019
44
12
43
Selam arkadaşlar,
5 gün önce bir arkadaşlık sitesinden tanıştığım biriyle görüştüm, çok kısa bir sohbet sonrası buluşmaya karar verdik v ve dün yemeğe çıktık.
39 yaşındayım evlenmedim , istanbul da yanlız yaşıyorum, kendisi 34 yaşında iyi bir firma da yönetici. Fotolardan birbirimizi beğendik ve aynı burçdanız konuşunca birbirimize çok benzediğimizi farkettik, yemek de yaklaşık 3 saat oturduk, keyifli bir sohbetti, seyahatlerimizden, hobilerimizden vs her seyden konuştuk. Pazartesi ve tatil sonrası olması dolayısı ile yorgunlugunu farkettim bir kaç sefer çok uykun var kalkalım diye uyardım evi oldukça uzakta bu arada , ama biraz daha oturmak vs istedi. Sonunda kalktık el sıkıştık ve arabalarımıza binip eve döndük. Eve geldiğimde mesaj bekledim en azında keyifliydi vs demesini, ama atmadı . Ben eve vardın mı diye mesaj attım oda korkma hayattayım diye mesaj attı. Bu sabah da Günaydın diye mesaj bekledim ama şu ana kadar hiçbir iletişimimiz olmadı.
Ben hoşlandım acaba o benden hoşlanmadı mı ya da neyi yanlış yaptım diye sürekli kendime soruyorum. Ne yapmalıyım :KK43:

Verdiği cevap oldukça itici.
Bence bu adamcıktan beklentiye girme.
Zaten hoşlansaydı ya da hoşlanmasa bile nezaketen eve vardın mı diyebilirdi.
Bundan sonra yazma derim
Arkadaşlık sitesinden diyorsun zaten onda kim bilir daha kaç kişi vardır

Bence daha mesaj atmayın. Verdiği cevap olmamış. Üzgünüm ama olumsuz düşünüyor gibi geliyor anlattıklarınızdan. Ama benim anlamadığım, görüşmede neden samimi davrandı o zaman. Zaman göstericek şimdi bazı şeyleri

bence bekleme.. atarsa atar atmazsa kendi bilir. hem arada yaş farkı var belki onu dert etmiştir . hani varya bazı erkeklerde olgunlrdan buyuklerden hoşlanan tipler.. görusunce merakı gitmiştir. bence msj fln atmayın. eğer farklı bi dusuncesi olsaydı ilk o size msj atardı.. siz msj atmayın..

Normalde eve vardın mı diye mesaj atnası gerekirdi. Hadi onu atmadı sabah bır gunaydın demeliydi. Yada guzel bir gündü tesekkür ederim demeliydi. Sanki elektriğiniz tutmamış gibi geldi bana.
işleri yoğundur belki
şuraya da pozitif bir yorum bırakalım :KK5:
Bence daha mesaj atmayın. Verdiği cevap olmamış. Üzgünüm ama olumsuz düşünüyor gibi geliyor anlattıklarınızdan. Ama benim anlamadığım, görüşmede neden samimi davrandı o zaman. Zaman göstericek şimdi bazı şeyleri

kesinlikle ben de sizin gibi düşünüyorum en azından nezaketen bir mesaj atabilirdi, ama herkesi aynı kalıba da sokmak istemiyorum, defalarca kalkalım dediğim halde evi çok uzak olduğu halde sohbete devam etmek istedi ve çok keyif aldığını söyledi.

Belki de diğer konuştuğu kızlar da ondan mesaj bekliyordur paylaşımcı olmak lazım :KK53:
Pozitif mesaj 2 😝
:cool:hepsi mi aynı bu erkeklerin acaba
konu sahibi bekleyin ve tekrar mesaj atmayın lütfen, yaşım geldi geçiyor evlenmem lazım diye de kesinlikle düşünmeyin, mutsuz bir evlilik yapmaktansa yerinizde olmak isteyen çok kadın var burda emin olun, bu devirde adam yok ama madam çok malesef

konu sahibi bekleyin ve tekrar mesaj atmayın lütfen, yaşım geldi geçiyor evlenmem lazım diye de kesinlikle düşünmeyin, mutsuz bir evlilik yapmaktansa yerinizde olmak isteyen çok kadın var burda emin olun, bu devirde adam yok ama madam çok malesef

vidaları gevşek nazlı gelin gibiler iğrenç hiç sevmiyorum karşı cinsi.

tekrar mesaj atmam zaten kesinlikle, yaş handikabım olabilir belki ama inanın çok genç gösteriyorum kendime bakan biriyim ve iyi bir hayatım var . çok şükür . tek sorun yanlız olmak ama yanlızım diye sırf istemediğim biriyle de birlikte olmam. teşekkürler mesajınız için.

kesinlikle ben de sizin gibi düşünüyorum en azından nezaketen bir mesaj atabilirdi, ama herkesi aynı kalıba da sokmak istemiyorum, defalarca kalkalım dediğim halde evi çok uzak olduğu halde sohbete devam etmek istedi ve çok keyif aldığını söyledi.
Arkadaşım seni üzmek istemem ama evi uzak olduğu halde sohbete devam etmek istemesinin nedeni seni bir şekilde yatağa atabilme ihtimali var mı diye şansını denemek içinmiş... Keşke hiç cevap vermeseydi attığı cevap çok ama çok çirkin...

X