Ne yapsak bu vücudu şekle soksak?

Aylakkadin

Bahar, bir insanla gelebilir insana 🕊
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
7.259
17.448
Herkese merhaba
işim geregi sürekli oturmam gerekiyor.
Benim derdim şu vücudumun yapısı normalde sıkıydı gençken ama şimdi böyle bir birakiyor kendini. Yürürken hareket ederken hissediyorum. Sanki sallanıyor gibiyim
Spor salonuna gitme şansım yok. Çünkü cidden zamanım yok. (Çünkü gidiş geliş bile zaman kaybı oluyor o zamanı bile spor seklinde değerlendirmek istiyorum- kayıt olsam param boşa gidiyor. Daha önce de oldu) Sizler neler yapıyorsunuz?
Him birde eskiden iyiydi ama bfit'e gidiyordum sürekli. (Yasak mı bilmiyorum söylemek. Sorun olursa silerim). Böyle güzel bir sıkılık oluyordu Şu an olduğum şehirde yok
Yaşım yuvarlar sam 40. Ruhum 17 ne yapayım evde bu vücut bir kendine gelsin? Öyle kas mas olmasın eskisi gibi normal olsun.

Yani çok uzattım sizler neler yapıyorsun uz kısaca
Mutlu hafta sonları diliyorum
Yaza sıkılaştırıp girmek umuduyla

Ciddi söylüyorum ben hayatında hiçbir şeyden tam verim almamış biriyim. Bir maskara herkese iyi gelir bana gelmez. Dudak dolgusu herkesi güzelleştirir beni maymuna çevirir. Cilt bakımı yaparım daha kötü olur.
Hiçbir mucizevi ürün işe yaramaz.
İyi ki dediğim tek şey aletli pilates

Bununla ilgili eve alabileceğim bir alet var mi?
Spor seviyem sıfır
Yürürüm ve dediğim gibi bfit.
Uzunu beni sıkıyor. 2 saat falan öldüm sanırım
Ben spor sevmeyen biriyim hemen midem bulanır. Yorulmaktan nefret ederim. Aletli pilates öyle değil :) böyle kocaman bi alet var içine girip onunla yapılıyor. Düz pilates beni çok şıktı otur kalk çömel filan. Bu tam bizim gibiler için ve eğer 70-80 bin TL niz varsa eve alırsınız yoksa malesef

Hahahaha çok tatlisiniz. Keşke olsa ama o kadarsa evde onu koyacak yer bile yok

Canım merhaba ben hastalığım gereği evde plates yapıyorum çok iyi oluyor sende mat plates topu çember ve terabant ile her gün yarım saat yapabilirsin you tubeden videolara bakarak
Bide çok sık kilo alıp verme hareket ederkende mümkünse hızlı haraket et ve yavaş yemek ye
Son olarak her duştan sonra Q10 içerikli bi vücut losyonu mutlaka kullan

Harikasın harikaa

Peki videolardan önce isinmama gerek var mi

Simdi ben sabahlari kosuyorum,evimin karsisinda stadyum var.
8-10 dakikalik acma-germe programim var..
Bir cizelgen olsun..1 aylik programini yaz..
50 sinav,100 mekik hedefin olsun ay sonu icin..
Gunluk olarak not et ilerlemeyi..
Vucut alistikca plank vs.. eklersin.
Bende ise yaradi :)
Bogazi da tutmak lazim tabi ki..En onemlisi o :)

Harikasın.
Evde olduğum günler pilates olmadıklarım da yürüyüş yapmaya karar verdim.

Leslie olabilir, ben pc’den dizi ya da ders videosu açıyorum kenara da sesini kapatıp telefondan leslie açıyorum. Sıkılmadan gidiyor. Ben 45 dk’lik yapıyorum ama 10-15 dk lik farklı farklı videoları da var youtube’da.

Instagramda takip ettiğim bir hoca var
fitbianne diye
Eşide kendiside online ders veriyorlar ve ders alanlar çok güzel sonuç alıyorlar ama ben kendim denemedim
Sayfasına bi bakın isterseniz
Çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…