Saç Uzatma Yöntemleri Neden kendini sınırlarsın ey saç

Erikdaligevrektir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
23
11
33
Merhaba kızlar..

Benim saclarim belli bir seviyeye kadar uzuyor.omuz hizasina gelince uzamasi aşırı ama aşırı derecede yavaslayip uclari incelmeye tüy gibi olmaya başlıyor.

Uçlarından aldirmaya kalksam uzayan miktarı aldırmış oluyorum sac ayni seviyede kalmis oluyor.

Fikri bilgisi tahmini olan var mı nedir bu sacin derdi ?

Çok düzleştirici kullanıyorsan inceltir saçlarının uçlarını. Boya var mı saçında çünkü boyada uçlara kusuyor bi zaman sonra bendede aynı sorun var :KK43:

Evet kınada kurutuyor malesef. Ben haftada 2 yada 1 defa hindistan cevizi yağı sürüyorum dipten uca o nemlendiriyor uçlarını yada ılık zeytin yağı maskesini yapabilirsin. Benim bu sarı saçlara iyi geliyorsa sana hayli hayli iyi gelir :super:

Evet kınada kurutuyor malesef. Ben haftada 2 yada 1 defa hindistan cevizi yağı sürüyorum dipten uca o nemlendiriyor uçlarını yada ılık zeytin yağı maskesini yapabilirsin. Benim bu sarı saçlara iyi geliyorsa sana hayli hayli iyi gelir :super:
Benim saçım çok çabuk yağlanıyor bu yöntemleri pek kullanamıyorum. Saçlarım resmen uzamayı bıraktı önerebileceğiniz başka yöntemler varmı?

Benim saçım çok çabuk yağlanıyor bu yöntemleri pek kullanamıyorum. Saçlarım resmen uzamayı bıraktı önerebileceğiniz başka yöntemler varmı?

Ben şuan kuru mayayı deniyorum ama maske olarak değil maske olarakda denedim ama faydasını göremedim. şampuanın içine dök bir paket kuru mayayı iyice çalkala şampuanla 5 dk beklet durula ben biraz faydasını gördüm gibi

Merhaba kızlar..

Benim saclarim belli bir seviyeye kadar uzuyor.omuz hizasina gelince uzamasi aşırı ama aşırı derecede yavaslayip uclari incelmeye tüy gibi olmaya başlıyor.

Uçlarından aldirmaya kalksam uzayan miktarı aldırmış oluyorum sac ayni seviyede kalmis oluyor.

Fikri bilgisi tahmini olan var mı nedir bu sacin derdi ?
Dolunay günlerini takip edin ve Aslan günlerinde kesim yaparsanız uçlardan sağlıklı uzar

Canım kesinlikle soğan kurunu denemelisin. Ben haftada iki kere yapıyorum içine bemiks bepanten ve evin ampulleriyle bi kac yağ katıyorum Benimde çabuk yağlanan saçlarım var ama sıkıntı olmuyor yikayınca hiç bişe kalmiyor. Hiç korkma. 6 haftada 5 cm uzattım bu sekilde

X