Neden yapamadığını biliyorum

Kesinlikle tuvalete çıkamaman ve regl gecikmesi artı sebebin.regl başlayıp bittiğinde ve wc sorunu da çözüldüğünde kesin ciddi fark olacak kilonda... Pes etme tamam mı
Yok birakmiycam aynen devam bir daha eski halime donmeye hiç niyetim yok bundan sonra ayda bir kez tartilcam illaki verilecek duraksama falan olursa da moralim bozulmasın

Bugün de sağlıklı beslenildi eliptik yapamadım ama baya hareketli bir gündü ve bolca yürüdüm şuan yeşil çayımı içiyorum bu sabah da 84.5 gördüm daha ne olsun
Ne güzel moralin hep yüksek keşke bende öyle olsam geçen hafta 1 kilo verdim az bulup üzülmüştüm şimdi oda yok halbuki kucumsememek lazım haftada 1 kilo bile ayda 4 kilo 5 ayda 20 kilo demek başaranlar vazgeçmeyenler

Kesinlikle tartı moralini bozmasın. Belliki nedenler var. Emin ol en az 2 kilo vermişsindir . Akşamdan ıslattığın kuru eriği sabah ye üstünede suyunu iç. Tuvalete çıkmanda yardımcı olur. Sen güçlüsün ve başaracaksın. Bir tartı seni yıldıramaz cnm. Durmak yok yolumuza devam.

Aynen hesaba vurdukmu ayda 4 kilo versen 5 ayda 20 kilo. Düşünsene 20 kilo müthiş bir rakam.

Teşekkür ederim hep birlikte basaricaz istediğimiz kiloya gelip istediğimiz vücuda sahip olacağız ve her istedigimizi giyebileceğiz

Canım yayla çorbasını kaçamak olarak mı değerlendiriyorsun.Bende dün akşam yayla çorbası içtim hemde 2 tabak ve salata ile ekmeksiz çok da güzel doyurdu.Sağlıklı bir besin bence.Kaçamak deyince benim aklıma direkt paketli gıdalar asitli içecekler kızartmalar hamur işleri falan geliyor.

Morali yüksek tutmak lazım ki süreç sıkmasın canım.Yoksa ilerleyemez takılır kalırız.Sabit kalmak bile başarı bazen.Artıya çıkmadığım sürece her gün mutluluk benim için

Benim içinde kaçamak tatlı veya pasta ayda bir ödül veriyorum kendime

Morali yüksek tutmak lazım ki süreç sıkmasın canım.Yoksa ilerleyemez takılır kalırız.Sabit kalmak bile başarı bazen.Artıya çıkmadığım sürece her gün mutluluk benim için
Maşallah siz çok uzun bir yoldan geliyorsunuz çok güzel kilo vermissiniz bu motiveyle hedefinize ulaşırsınız hep birlikte basaricaz bırakmak yok

Maşallah siz çok uzun bir yoldan geliyorsunuz çok güzel kilo vermissiniz bu motiveyle hedefinize ulaşırsınız hep birlikte basaricaz bırakmak yok
Aynen öyle canım 120 kilodan 70 kiloya dile kolay tam 50 kilo verdim ve resmen bir başarı öyküsü yarattım.O süreçte olumlu olumsuz tüm yaşananlar şuan bana baya tecrübe kattı...
Birlikte el ele verirsek düştüğümüzde el atarsak birbirimize inan uzun sürmeyecek hedeflerimize varmamız

Valla bravo harika sonuç çoğu gitmiş azı kalmış

Sağol canım.sordugun için. Son zamanlarda pek iyi değilim. Ne diyete ne başka bir şeye adepte olamadım bu yüzden. Sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum Rabbim hayırlısını versin. Depresyonda gibiyim
Geçmiş olsun çok üzüldüm bende merak ediyordum niye girmiyor acaba diye siz çok enerjik çok hayat dolu birisiniz kendinizi bırakmayın lütfen burda motivasyona ihtiyacı olan herkesin size ihtiyacı var güçlü kalmaya calisin

Sağol canım.sordugun için. Son zamanlarda pek iyi değilim. Ne diyete ne başka bir şeye adepte olamadım bu yüzden. Sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum Rabbim hayırlısını versin. Depresyonda gibiyim
Canım geçmiş olsun Allah şifa versin.Herşeyin başı sağlık sen iyi ol yeter ki diyet de yapılır motive de olunur.İnşallah toparlanırsın kısa sürede

Valla bravo harika sonuç çoğu gitmiş azı kalmış
Ahh kuzum keşke 70 kiloda kalmayı başarabilseydim işte... 18 kilosunu geri aldım aldığım 18 in 4 kilosunu verdim kaldı 14 kilo fazlam o da 70 kilo halime geri dönebilmek için.Zamanında verdiğim kilonun kıymetini bilseydim şimdi uğraşmayacak geçtiğim yollardan tekrar geçmeyecek,gördüğüm kiloları bir daha görmeyecektim.Hayırlısı artık ne diyeyim yaptık bi hata ama bu sefer hedef kiloma ulaştığımda aynı hataya asla düşmeyeceğim

İnsan çok kilo verince bir rahatlık geliyor nasılsa yine veririm diye yıllar önce bende 33 kilo vermiştim sonra sporu bırakıp eskisi gibi ye yat olunca geri aldım istediğim kiloya gelebilirsem eğer bir daha asla bu bedene dönmek istemiyorum hiç sevmiyorum çünkü bu beni inşallah bu sefer kökten bir değişim sağlarız ve ömür boyu bir daha ölçüyü kaçırmayiz illaki tatlı da yicez kızartması hamur işi de önemli olan bir öğünde kalması kaçamak gibi diğer günler yine sağlıklı beslenmek bu arada hedefiniz kaç kilo olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…