Neden yapamadığını biliyorum

Selam. Burdan bildirim gelmemiş bana da.
Ben şubat 2020de doğum yapmistim en son 112 görmüştüm. Dogumdan sonra martta 103e kadar düştüm ama emzirmeydi, koronaydi derken mayis sonu maalesef 115 gördüm. Bebek küçük diye sıkı diyet yapmadım. Yazı 108 109 bandinda gecirdim. Ama eylulde tekrar bir artiş başladı. Bende 30 Eylül de 111 kg ile başladım. İte kaka o zamandan beri 16 kg verdim yani 5 ayda. Ocak subat cok verimli geciremedim. Bundan sonra hedefim mayista en az 80 85 arasi olmak. Yaz sonu da 70 gormek istiyorum nasipse.

103 kilodan mı ay maşallah

asıl bu konuda benim gözlemlediğim kadarıyla kendi yaşadıklarımdan da pay biçiyorum zayıflamak için yaptığımız sporu rutin halde hayatımızda tutmamız gerekiyor. belli kilolara geldiğinde rutin bir beslenme ve spor planın varsa sevdiğin yiyecekler sana zarar veremiyor burası kesin.. ama dediğin gibi o planı bozacak kadar yemekten bahsetmiyorum tabi.. bi akşam bir künefe yiyorsan belki bir saatlik bir kardiyo ile kalorisini yakıp en az bir hafta normal rutinini bozacak bir kaçamak yapmamaktan bahsediyorum

maşallah ya nasıl verdiniz o kadar kiloyu ben pkoslu olduğumdan mı nedir zor kilo veriyorum
Çoğunlukla emzirmenin faydalı olduğunu düşünüyorum, tabi bir de çok hareketliydim oturduğum anı bilmem ilk 4 ay bence hamilelik sonrası kilonun fazla olmasının nedeni emzirme sonrası tatlı düşkünlüğü, ben emizrmede çikolata şeker yemedim , yani abartacak kadar yemedim sağlıklı beslendiğimi de düşünüyorum sonrası da dediğim gibi çok aktif olunca gitti kilolar ama son 3 kiloyu veremiyorum şaka gibi

Ayyy harikaa bir motive mesajı başta yazanlar benm. İçinde geçerli ayyyy eskiden daha kolay karar veriodum ama artık okdar zorki iradeli olmakkk

Muhteşemsin bir duygu bu kadar mı güzel ifade edilir. Ne desem az sana. Emeğine sağlık. Bana çok şey kattı.

kilolu olma süreci bu kadar güzel ifade edilemez. çok duygulandım.

Muhteşemsin bir duygu bu kadar mı güzel ifade edilir. Ne desem az sana. Emeğine sağlık. Bana çok şey kattı.

kilolu olma süreci bu kadar güzel ifade edilemez. çok duygulandım.

o zaman hadi bende başlıyorum kızlar

Ben burda ilk mesaj yazdigimda bir turlu surduremiyodum. Baslayip devami gelmiyodu. 30 eylulde 111 kg ile baslamistim. Bu yazi bende cok etkili oldu. Şuan 89 oldum
Gel de gör şu mesajları Chocolita

Merhaba arkadaşlar. Bende hep zayıflamak istiyordum ama bir türlü 70 kilo altını göremiyordum. Sürekli bozulan diyet programları, hadi yarın başlayayım demeler, tamam bunuda yedim artık dikkat edeceğim demeler, bunu yesem birşey olmaz havalarından bir türlü çıkamadım. Sonra bir baktım tartiya ne göreyim. Hamile iken olduğum kiloya yaklaşmışım. Tam 73.60. Ben 80 ile doğuma gittim. Bu nedir 73.80. Kıyafetler zaten güzel durmuyor. Bu göbekte neyin nesi . Bu sana yakışmıyor. Bu kadar mı iradesizsin diyerek kendime kızdım. Ve o anda gerçekten zayıflamak istediğime karar verdim. Forumda yazılanları okurken chocolita nin yazısına denk geldim ve kilo verme isteğim dahada pekiştim. Şu anda geriye verilecek 1 kilom kaldı. 73.6 ile başladığım bu yolculukta 4 ay sonunda 64.20 kilo olarak devam ediyorum. Herşey bizim elimizde. Istersek başarırız. Ama ilk başta gerçekten kilo vermeyi istemek gerek.
Sevgiyle kalın

Ben burda ilk mesaj yazdigimda bir turlu surduremiyodum. Baslayip devami gelmiyodu. 30 eylulde 111 kg ile baslamistim. Bu yazi bende cok etkili oldu. Şuan 89 oldum

Azıcık vesile olabildiysem benden mutlusu var mı çok mutluyum sizin için çok çok cok hem de. Siz kendiniz yaptınız bunu. Güçlü kadınlarsiniz herkese gününü gösterdiniz kendi nefsinize bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…