Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

o durumun normal olduunun bilincinde olursan hiçte moral bozulmazcanım,ama yapamam dersen en iyisi tartılmamak tabi,ama ben hergün eksildiğimi gördükçe motivem artıyoo:KK76::KK16::KK16:

evet o da güzel oluyor gerçekten ben bugün biraz daha dikkat ettim o yüzden yarın sabah tartılıcam sabah kırmızı meyveli kfeks yedim öğlen annem türlü yapmıştı köfte patates ve patlıcanlı 1 kase yoğurt ve 1 dilim çavdar ekmeğiyle ondan yedim ara öğünlermde 1 elma ve yarım paket eti form mısır patlağı yedim tabi biri öğlen biri akşam üstü birazdanda 1 kase yicem akşamda sadece yeşil çay 45 dakikada yürüyüş yaptım umarım iyi sonuçlar alırız bende artık bir 49u görsem çok sevinicem ya 4lere inmek istiyorummm:KK16: ama ben bu diyeti sevdim öğlen ve ara öğünlerde istediğini yemek insanı motive ediyor tabi abartmamak şartıyla özellikle benim gibi salatadan pek hoşlanmayan biri için mükemmel bir diyet :KK9:

bugün 2. günümdü ve 59.7 kg çıktım:KK16::KK16:

1.gün:60.2
2.gün:59.7
3.gün(bugün kabızdım fena oyüzden dikkate almadım 59.7 çıktım)
ama akşam tok karınla tartıldım 59.3 çıktım bakalım sabah kaç olucak:KK76:

bende 51 küsürle başladım bugün 3.günün sabahındayım 50.5 çıktım ay mükemmel inşallah böyle gideriz ya ben çok sevdim bu diyeti:KK16:

bugün 4. günümdü ve 58.8kg çıktım:KK16::KK16:

1.gün=60.2
2.gün=59.7
3.gün=59.7(bugün kabızdım fena oyüzden dikkate almadım)
:63:ama akşam tok karınla tartılmıştım 59.3 çıktım:KK76:
4.gün=58.8(hemde yine wc'ye çıkamadım):KK23:

kabızlık çok fena:KK25: ama dün ilaç içtim öğleden sonrada wc'den çıkamadım isal oldum,sanırım ilacı fazla içmişim:KK1:bugünkü durumumdan ötürü ilacı gece yatarken içicem,sabaha etkisi olsun bari:KK24:

Son düzenleme:
ya canım bugün bende bir karın ağrısı anlamadım neden ara öğün olark kuruyemiş yedim çok acıkınca umarım bişey olmaz bugün bende tuvalete ıkamadım ama ya sinir oldum :KK43:

Bugünden itibaren nesfit meyveliye başladım :) başlangıç kilom 53.5 2 öğün tüketicem.Kilo verdikçe yazarım artıkın

bence tok tutuyo ben sabah kahvaltı niyetine onu yiyordum ve acıkmıyordum yarından itibaren sabah ve akşam yicem bakalım 2 haftada kaç kilo vericem bugün sabah tartıldığımda 68.5 dim :KK43:

slm arkadaşlar ben de pazar başladım ben sabah ve öğlen yiyorum 1 er kase öğlen elma da yiyorum(çalıştığım için) akşam akşamyemeği artık ne varsa pazar : 65.6 idim bugun salı ve :64.2 fena değil azar azar sağlam olsun.

bugün 4. günümdü ve 58.8kg çıktım:KK16::KK16:

1.gün=60.2
2.gün=59.7
3.gün=59.7(bugün kabızdım fena oyüzden dikkate almadım)
:63:ama akşam tok karınla tartılmıştım 59.3 çıktım:KK76:
4.gün=58.8(hemde yine wc'ye çıkamadım):KK23:

kabızlık çok fena:KK25: ama dün ilaç içtim öğleden sonrada wc'den çıkamadım isal oldum,sanırım ilacı fazla içmişim:KK1:bugünkü durumumdan ötürü ilacı gece yatarken içicem,sabaha etkisi olsun bari:KK24:

canım 4 günlük menünü yazabilirmisin
merak ettim
bende dün başladım biraz acemiyim tecrübelilerden tüyo alıyorum:)
bendede kabızlık var:KK43:
neyapmalıyım?

canım 4 günlük menünü yazabilirmisin
merak ettim
bende dün başladım biraz acemiyim tecrübelilerden tüyo alıyorum:)
bendede kabızlık var:KK43:
neyapmalıyım?

yazıyım canım ne demek,,ama biraz işim var,sonra yazarım kusura bakmazsan sevinirim:KK19:

bu arada kızlaaaarrr bugün 57.5 gördüm tartıdaaa:KK52::KK52::KK76::KK16::KK16::KK16:

yazıyım canım ne demek,,ama biraz işim var,sonra yazarım kusura bakmazsan sevinirim:KK19:

bu arada kızlaaaarrr bugün 57.5 gördüm tartıdaaa:KK52::KK52::KK76::KK16::KK16::KK16:

yok canım ne kusura bakması:)
sana maşallah umarım en yakın zamanda istediğin kiloya gelirsin
umarım bende senin gibi hiç pes etmeden devam eder ve istediğim kiloya kavuşurum ama benim yolum uzun:KK43:
tabi en önemlisi istediğimiz kiloyu koruyabileriz

Bende çok merak ediyorum bunu.
Yaptıklarınızı paylaşırsanız çok sevinirim :)

hanımlar merhaba.

K-flakes kullanmış ve memnun kalmış birisiyim, tadını sevmeseniz de acıktırsa da ısrarcı olup denemenizi tavsiye ederim.
Bende de ilk başladığım 2-3 saat sonra fena bir mide kazınması, açlık hissi oluyordu ama vücudun buna alışması için zaman verin.
Ben 2 haftada 5 kilo verdim, düzenli olmayan şekilde spor yaptım. sabah 1 öğün , akşam veya öğlen 2. öğün k-flakes ya da nesfit yedim, diğer öğünde evde ne yapılırsa onu yiyordum. pilav, et.. aklınıza ne gelirse, hem de doyana kadar ancak ekmeksiz.

Yeşil çayı eksik etmeyin, ben şu an 57 kiloya düşmüş durumdayım, benim için ideal zira daha incelirsem çöp gibi oluyorum.
63le başlamıştım 3 hafta önce, 2 hafta sonra günde birer kase yemeye başladım, şimdi günde bir kase yiyorum.

Sadece sabredin ve kendinizi biraz zorlayın diyorum, 3.-4 günden sonra alıştığınızı hissedeceksiniz.

zayıflama hapları, isveç diyeti,elma diyeti ve bilumum diyetleri deneyen biri olarak bulduğum etkili ve kesin çözüm bu hanımlar inanın

Merhaba 2 sene önce Nesfit ve spor ile 10 kilo verdim. Ancak yememe dikkat etmediğim için yeniden kilo aldım ve bugün itibariyle tekrar başladım.
Sabahları Activia'nın kahvaltılık yoğurtlarından yedim. ilk başlarda çok az geliyor zamanla alışıyorsunuz. Öğlende dikkat ettim. Kızartma hamur gibi ağır şeyler yemedim. et tavuk sebze yemeği.. çorba ya da 1 dilim kepek ekmeği yedim. öğle yemeğinden 2 saat sonra bir meyve (muz hariç) 2.5-3 saat sonra 1-2 adet eti form beyaz peynir ile olabilir. ve akşam 4-5 kaşık nesfiti 2 kaşık yoğurt ile yedim. süt açıktırıyor , gaz ve şişkinlik yapıyor.

Umarım tekrar kilolarımda kurtulurum... :KK9:
hepimize başarılar diliyorum

Ben de nesfit 14 gün programına geçtim ve ben tadını çok seviyorum. K flakesden daha güzel ben tadına bayıldım. Bakalım kaç kilo gidecek.

Kızlar K-Flex çok kötü ya cidden. Ben İstanbuldayken bu Nesfiti sürekli yerdim ve gayet zayıflatırdı yani denediğim bildiğim bir diyet türüdür ben ek olarak form çayları ve yeşil çay ile yapardım bu nesfiti. Hataya üniversite için gelince saldım kendimi çok hemde şuan 65 kilo olmuşum ve bugün başladım saat 10:30da nesfiti yedi 12:30-13:00 gibi Greyfurt yedim şuan elma sirkesi ve yarım limonu bir bardak su ile karıştırıp içiyorum bu formülü bir lise arkadaşımdan duymuştum ve evet faydalı kesinlikle bu karışımı içip mekik çekicem 31 aralık günü size sonuçları yazarım ama burda bir kaç kişi zayıflama haplarından bahsetmiş sakın yapmayın böyle şeyler insanlarada önermeyin!

Boyum:1.68
Kilo:65
Vücut şeklim : İnce bel ince bacak fazlaca kalçadan ibaret ::KK70:

merhaba kızlar

bu nesfit programında ara öğün yapabiliyo muyuz? yoksa sadece 3 öğün mü yiycez? ben çalışıyorum ve erkenden yemek zorundayım sabah kahvaltımı. öğlen yemeğine kadar acıkıyorum çok. ara öğün yapmam gerek mutlaka. bu programda nelerle ara öğün yapabiliriz sizce?

Sevgili random size özel mesaj yazdım posta kutunuz dolu imiş göndertemiyorum

ya bu nesfit herkesi zayıflatıyor da bir beni mi acıktırıyor :KK56: her seferinde hevesleniyorum burdan okudukça, sonrada yediğim zaman acıktığım aklıma geliyor ve vazgeçiyorum...

X