Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

varmı buaralar nesfit deneyen yarın başlıcam bende

5 - 7 kilo vermek istiyorum neler yapabilirim :KK43: baldirlarim acayip yumusak sıkılasması lazim ? :KK43:((

Dün başladım 2 sene öncede yiyordum bence çok güzel tadı tabiki sadesini yiyorum. 60.7 ile dün başladım bugün 59.7 yim nasıl oldu anlamadım bende :) sadece sabah yiyorum öğlen bir kupa yeşil çay ile yarım paket altınbaşak kepekli bisküvi ( eti formunkini sevmiyorum nedense ) akşam dün bezelye ve salata bugün de karnabahar salatası yedim . Akşam yemeğinden sonra da acıkınca yine bir kupa yeşil çay ve geri kalan altınbaşak bisküvimi yiyorum. He unutmadan sabah ve akşam yemekten önce elma sirkeli suyumu içiyorum. Bakalım hedef 50 azimliyim :)

bende 1 haftadır sadece sabahları yiyorum ,geçen cuma 60.1le başladım bugün 55.7 çıktım hedefim 55ti tutturdum diyebilirim:KK52::KK52::KK52:

Kızlar siz nesfitle nasıl kilo verdiniz anlamıyorum... Ben 55 kiloyken 2 hafta 2 öğün nesfit yedim. Sabah ve akşam nesfit, öğlen de okulda çıkan yemeği pilavı makarnası tatlısı dışında yedim. Ama hiç kilo vermedim... Şimdi düzenli bir listeyle günde 5-6 öğün toplam 1000 kalorilik bir diyete başladım. 2 hafta oldu 1,5 kilo verdim. Sanırım bünyeden bünyeye değişiyor, nesfit bende işe yaramadı...

Devam ediyorum nesfite 5 gün oldu başlayalı 2 gündür yürüyüşe de gidiyorum 1saat 20 dakika. tartı bir 58.8 bir 59 gösteriyor ama acelesi yok 50 yi de görecek o tartı :KK66:

4. Günümdeyim 2kilo gitti bile :) 66dan 64'e düstüm. Light sut kullanmıyorum ve nesfitin ballı bademlisini tavsiye ederim o kadar sevdim ki sürekli yiyebilirim :))

Bu sabah itibarı ile eşimle başladık. Gelişmeleri yazarım inşallah:KK16:

nesfit beni tok tutmuyor diyenler içine yulaf ezmesi ilave etsin. Lezzet katmak için de bir fiske toz tarçın ekleyin daha kolay yeniyor.

tarçın kesinlikle lezzet katıyor. Bugün 2ç gün. Dün gayet güzel geçti. Öğlen serbest yedik. Menü yeşim mercimek yemeği, tavuk suyu çorba yoğurt ve ekmekti. Arada meyvemi de yedim. İlk gün olduğundan heralde akşama doğru açlık hissettim. Ama en güzeli mutlu yattım:)

Dün sabah ve akşam nesfit öğlen serbest öğün devam ettik. ara öğün elmaydı. Öğlen musakka, ceviz, kayısı,ekmek ve sütlaç yedim. Akşamüstü arkadaşta mecburen bir adet kavala kurabiyesi yedim ama süpper lezzetliydi. Bugün 3. gün devam inşallah:)

Eşimle bu diyeti 13 gün boyunca uyguladık. İşe yaradı mı? yaradı ama şu şekilde.: Nesfit zayıflatmıyor yani o da normal bir yiyecek. Sadece 2 öğün nesfit yediğinde aldığın kalori zaten çok düşük oluyor. Normal yediğin bir öğünde zaten diyet psikolojisiyle dikkatli yiyorsun.
Uygulanabilir ama öyle müthiş sonuçları olan bir diyet değil ama sağlıklı. Ben ve eşimde kilo verdik

Ben geçen sene nestle nesfitle 15 kilo vermiştim şöyleki 2 ay da vermiştim. Sabah kahvaltısı ve öğle yemeğinde nestle nesfit yiyordum günde 1 bucuk saat spor akşam 2 dilim kepek ekmeği yağsız sebze veya tavuk günde en az 2 litre su

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar bende 1 haftadir nestle nesfit'in 14 gunluk diyetini uyguluyorum.1 haftada 2 kilo vermişim ama tek basina diyet yapmak bana biraz zor geliyor o yuzden diyet arkadasi ariyorum bana katilmak isteyen var mii?

Kızlar bende 1 haftadir nestle nesfit'in 14 gunluk diyetini uyguluyorum.1 haftada 2 kilo vermişim ama tek basina diyet yapmak bana biraz zor geliyor o yuzden diyet arkadasi ariyorum bana katilmak isteyen var mii?

Ben katilsam?
Ama nasil yapicaz gunde bir ogun yiyorum su an nesfiti
Oglenleri ekmek yemeden corba ve etli yemek yogurt yiyorum
Aksamlari da ekmeksiz geciyor sen nasil yapiyorsun tatlim

Ben katilsam?
Ama nasil yapicaz gunde bir ogun yiyorum su an nesfiti
Oglenleri ekmek yemeden corba ve etli yemek yogurt yiyorum
Aksamlari da ekmeksiz geciyor sen nasil yapiyorsun tatlim

Sabahlari ve aksamlari yagsiz sutle birlikte nesfit yiyorum.Oglenleri ise serbestim asiriya kacmamak sartiyla normal yemek yiyorum ama genellikle haslama sebze tüketmeye ozen gösteriyorum tabi

Sabahlari ve aksamlari yagsiz sutle birlikte nesfit yiyorum.Oglenleri ise serbestim asiriya kacmamak sartiyla normal yemek yiyorum ama genellikle haslama sebze tüketmeye ozen gösteriyorum tabi

Anladim canim
5kilo fazlam var su an insallah el birligiyle inceliriz ya

X