Nesfitle Zayıflama Deneyimleriniz

kızlar kesinlikle işe yarıyo ben temmuz ayında 7 kilo verdim nesfitle..we sadece 21 günde werdim inanın.sabah 5 yemek kaşığı nesfit,yarım su bardağı sütle hazırlayıp 1kase yedim.öğlen 1 adet haşlanmış yumurta veya 1 kase yoğurt yıodum.ınanın tok tutuo yumurta fln.akşam yine nesfit..bu sekılde dewam ettm.yarından ıtıbaren baslıorm yıne ınsallhhhhhhhhhhhhh

ben acayip tok tutuyor, sabah 6 da yiyorum 11 e kadar acıkmıyorum. ve 2 hafta 2 kase ile 2 haftada 3kg verdim. 60,5 den 57,5 e indim:)

harikaya inş ben de veririm.bazıları olumsuz yorum yapıyor bazıları olumlu biraz kafam karıştı açıkçası.

nesfiti 2 ay boyunca sabahlari bi kase sut ile tukettim ve sonuc aldim. ama GDOlu urun olmasi yuksek ihtimal oldugu icin yemeyi biraktim artik sabahlari klasik kahvalti ediorum ama nesfit daha tok tutuyordu ve daha lezizdi ozellikle meyvelisi. Nestle urunleri genelde GDOlu oluomus fransada sutleri yasaklanmis falan. Bence kullanmayin derim ne olur ne olmaz..

ya bu nesfit herkesi zayıflatıyor da bir beni mi acıktırıyor :KK56: her seferinde hevesleniyorum burdan okudukça, sonrada yediğim zaman acıktığım aklıma geliyor ve vazgeçiyorum...

ben sütü çok az katıyorum nesfite sütün çoğunu bardaktan içiyorum.o şekilde daha tok tutuyor...

kızlar kesinlikle işe yarıyo ben temmuz ayında 7 kilo verdim nesfitle..we sadece 21 günde werdim inanın.sabah 5 yemek kaşığı nesfit,yarım su bardağı sütle hazırlayıp 1kase yedim.öğlen 1 adet haşlanmış yumurta veya 1 kase yoğurt yıodum.ınanın tok tutuo yumurta fln.akşam yine nesfit..bu sekılde dewam ettm.yarından ıtıbaren baslıorm yıne ınsallhhhhhhhhhhhhh

süpermiş darısı bize inş.ya nesfitle azim göstererek zayıflarız da tekrar kilo almadan götürcez işi onu açıklayan olsa iyi olurdu :)

maşallah, peki verdiğiniz kiloları nesfiti bırakınca geri aldınız mı ?

kesinlikle işe yarıyor ben yine deneyeceğim

2 haftada 5 kilo vermişsiniz ne güzel maşallah nesfiti bırakınca kilolarınızı geri aldınız mı ? ben nesfit diyetiyle spor da yapmayı düşünüyorum çok yoğun değil ama leslie ile yürüyüş falan olabilir .. inşallah güzel bir sonuç alırım.

merhaba arkadaslar ben bi ameliyat oldum iki ay boyunca yatmak zorunda kaldım ve malesef 4 kilo aldım, önceden 54 kiloydum herkes çok iyi olmuşsun önceden çok zayıftın diyo ama kıyafetlerim zar zor olunca artık moralim bozuluyor.. Nesfitle zayıflamayı ben de denicem bakalım işe yarayacak mı.. yarından itibaren başlıyorum bakalım :KK3:

bunu deneyeceğim.yarın ilk işim nesfit, yağsız süt ve mate çayı (tok tutuyomuş) almak olacak.bakalım, yazarım yine :KK34:

benimde 5 kilo fazlam var:18:yarın başlayacağım inşallah.benim aldığım nesfit değil k flakes olur mu ?

kızlar merhaba uzun süredir bu başlığı takip ediyordum fakat hiç bir şey yazmadım henüz. Ama artık paylaşmalıyım zayıflama deneyimimi çünkü her şey planladığımdan daha iyi gidiyor. Yaklaşık 20 gündür sabah ve akşam yemeğimde nesfits yiyorum sadece ve 4 kilo verdim üstelik zorlandığımı da söyleyemeyeceğim. Tabi sadece sabah ve akşam yiyip bırakmadım. Öğlen yemek yedim bazen akşamüstü yemek yedim. Öğle yemeğimden hiç esirgemedim yağlıymış yağsızmış diye sadece porsiyonumu küçülttüm. Mesela tost yedim genelde ya da akşamdan kalma ne yemek varsa onu yedim. Akşamüstü de bardak çorbalar var bilirsiniz onlardan içtim hep inanılmaz tok tutuyorlar ve çok lezzetliler herkese tavsiye ederim. Günde 1 saat kondisyon bisikleti sürüyorum 1 haftadır da tekrar pilatese başladım. Bugün tartı da 64 ü gördüm ve bildiğiniz sevinçten uçtum çünkü 2 yıldır hiç görmemiştim umarım nesfitsle zayıflamaya karar verenler de benim gibi bozmadan kısa sürede verebilirler istedikleri kiloyu. Benim daha vermem gereken bir 4 kilo daha var. Her hafta yazacağım. He bir de, ben çok zor kilo veren bir insanım bunu da eklemek isterim. Ve yağsız süt kullanmadım üstelik kaselerim dolu doluydu :)

Son düzenleme:
1 nisan itibariyle bende 2 öğün nesfit yanında elma öğlen normal bir yemek ile başladım ayrıca jılıanın cd sını aldım onu yapıyorum bol bol su içiyorum bide 9 u bi yerde cayın macununu aldım günde 3 kez alıyorum 1 ay sonra sonucu merak ediyorum neler olacak bakalım :) bu arada boyum 170 kilom 70.5

ben kullanmıştım artık nefret ediyorum resmen. pek de bi işe yaramamıştı..

bende deneyim dedim aldım geçenlerde baştan tadı iyi gibi geldi sonra iğrendim nedense aklıma geldikçe midem bulanıyo boşverin bu saçma sapan şeyleri kepek ekmeği en iyisi

ben de 3 külo vermiştim ama eskisi gibi yemeklerden yemeye başlayınca tekrar aldım. kısacası kiloları yine geri alırım sadece şu aralar 3-4 kilo vereyim yeter diyenlere önerebilirim.

Tanrım karışık meyvelisi bu kadar mı güzel olurrrr ve kırmızı meyvelisi bana yemek vermeyin tüm gün bunu yerim öyle seviyorum:KK70:

bende nesfite başlıcam uzun bi süredir okuyorum forumda yazılanları en kötü dezavantajı hep başlamak isteyenler yazmış başlayanlar devam edip bitirenler pek sonuçu yazmamış:KK43: anlamayamadım iyimi kötümü deneyerek görücez artık:2:

Selam,bende bu gun basladim ve zayiflayacagima inaniyorum,55kiloyum hedefim 50
hadi hayirlisi

yav kızlar bende bugun aldım nesfitten hatta cok begeniliyor diye kırmızı meyvelisinden aldım yeminle gitmiyor boğazımdan hiç beğenmedim tadını bende mi bi tuhaflık var acaba :KK70:

X