Aşılama nisan 2014 aşılama yaptıracaklar !!

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Anladım cnm. Hakkımızda hayırlısı inş olumlu sonuçlar alırız. Peki operasyonun faydasını gördün mü

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Anladım cnm. Hakkımızda hayırlısı inş olumlu sonuçlar alırız. Peki operasyonun faydasını gördün mü

Iste suan 6 günüm Dr 2 gün snra ilişki önerdi ama ben biraz korkuyorum ya su iş bi sonuçlansın da onu bekliyorum bakmadım da hiç Dr aynı dedi sadece biraz daha genişledipini görürsün dedi ama ben kan falan görcem diye bakmıyorm ne bilim ya biraz zaman geçmesi lazm üstünden ☺️

😊 normal korkman. Ama birliktelik aşılamada olması gerekiyormuş.bence korkularını yenmelisin. Kanama olacağınıda sanmıyorum.

😊 normal korkman. Ama birliktelik aşılamada olması gerekiyormuş.bence korkularını yenmelisin. Kanama olacağınıda sanmıyorum.

Ya ben onu araştırdım da CNm aşılama sonrası ilişki iyi ama gebeliğin şansını ne artırıyormuş ne azaltıyormuş

Ya ben onu araştırdım da CNm aşılama sonrası ilişki iyi ama gebeliğin şansını ne artırıyormuş ne azaltıyormuş

Benim Dr aşılama günü ve sonraki gün daha sonrada gün aşırı birlikte olun dedi. Yumurtlama ve çatlama sürecinde sperm olması daha iyi dedi. Mantıklı bencede cnm. Tam dönemi ve aşılama tutmasa dahi belki normal birliktelikle döllenme olur.

Biraz geçsin de ben anca denerim CNm ya :) senin kaçıncı günün suan ve ilk aşılaman mı senin de

Biraz geçsin de ben anca denerim CNm ya :) senin kaçıncı günün suan ve ilk aşılaman mı senin de

7. Günüm cnm yok ben 2 tüp bebek ve 1 aşılama yaptırdım bu 2. Hayırlısı bakalım bu sefer ne olur

7. Günüm cnm yok ben 2 tüp bebek ve 1 aşılama yaptırdım bu 2. Hayırlısı bakalım bu sefer ne olur

Hayırlısı inşallah CNm beklemek cok Zor ama ya

Hayırlısı inşallah CNm beklemek cok Zor ama ya

Hemde çoookk 😔 böyle ne beklentiler yaşadım bu sefer sevineceğim inşallah.

selam , bugün adetimin 2. günü ilk kontrole gittim , femara başlıcam yarın 2 tane ve coraspin 100 , cumartesi tekrar kontrol hayırlısı bakalım

Çoğumuz aynı korkuları yaşıyoruz. Pzt kan vermeye gideceğim kararsızım...Bugün 10.Gün arada adet olacak gibi 2 sn rahmimde ağrı oluyor. İki defa da baş dönmem oldu. Hiç umudum yok Progestan yapıyor sanırım. Dr'un karşısında ağlamaktansa adet görünce evde ağlamak daha iyi galiba

Son düzenleme:

Progestan hamilelik belirtileri yapıyor aldanmayın. 12. Gün erken ama biraz daha bekleyin

Progestan hamilelik belirtileri yapıyor aldanmayın. 12. Gün erken ama biraz daha bekleyin

Fitil olarak kullanıyorum. Aldanmam... Çünkü hiç umudum yok... Eşim daha fazla umutlanmasın diye bir yabdan yaptırayım diyorum, bir yandan da dr'un karşısında ağlamak istemiyorum. 5 sene oldu.. Bıktım...

Umutsuzda olma bu kadar Rabbim bizleri 1 yumurta ve 1 spermden yarattı. Ol desin yeterki oluverir bütün olmayanlar. 2.5 yıldır evliyim neredeyse 1. Yıldan sonra başladım tedavilere 2 tüp bebek ilki tuttu gelişemedi aldılar diğeri tutmadı diğer tedaviler ve bu 2. Aşılamam ama umutsuz olmamak için elimden geleni yapıyorum.rabbim kucaklarımızı boş bırakmayacak

İnşallah canım... Öyle tabi ama çok yorucu... Senin sonucun ne zaman belli olacak?

Bnde aşılama yaptıralı 2 gün oldu bu 3. Aşılamam olcak inş tutmuştur

İnşallah canım... Öyle tabi ama çok yorucu... Senin sonucun ne zaman belli olacak?

9 gün daha progestan kullanıp bırakıcam cnm sonra beklicem. Regl olmazsam 5 gün içinde gidicem. Kısaca 2 hafta 😞 çok var

Selam arkadaslar. Allah hepimizin gonlune gore versin. Ben de yumurta rezervi nde düşüklük ve çatlama problemi nedeniyle önümüzdeki pztesi aşılama yaptıracagim. Çok heyecanlıyım. Puregon ve ovitrelle kullandım. Dr aşılama sonrası kullanmam için progestan verdi. Cok anlayamadim agizdan mi alacagimi, kucuk kapsuller seklinde. Pztsi soracagim. Asilamadan 2 hafta sonra mi sonucu ogrenecegiz? Cok heyecanli... bu zmn zarfinda dikkat etmemiz gereken bir sey oluyor mu? Sizlere dr lariniz ne onerdi. Adamin ynna gidince soracaklarimi unutuyorum. Hareketlerinize dikkat edin veya istirahat edin falan diyor mu? Ah bir de su stres olayini asabilsem her sey cok guzel olacak da..

A.s arkadasım hosgeldin :) progestan'ı fitil olarak kullanacaksın aşılamadan sonra. Doktorun sana anlatır zaten yapman ve yapmaman gerekenleri kısaca ani hareketlerden kaçınacak, ağır kaldırmayacak. istiharat edecek, hamile gibi davranacaksın. Karın içi basınç oluşturan Öksürme, hapşurma, kabızlık gibi şeylerden kendini korumaya çalışacaksın. 14. Gününde beta-hcg testi yapılacak. Evet çok heyecanlı :) bizlerde beklemedeyiz :) aşılaman şimdiden hayırlı, uğurlu olsun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…