Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    190
Kızlar afedersiniz beyaz açık sarı akıntım var drum ilaç vermedi sadece sirkeli suyla yıka dedi yeterli olur mu sizce ya ?

Güzel duruyor güle güle kullanın benim de mobilya hoşuma gidiyor ama nere gitsemde park yatak öneriyorlar gidip bakacağım bugün
Merhaba ben de park yataklara baktım önce taşıması falan kolay oluyor diye ama sonradan öyle bir şeye ihtiyacım olmadığını düşündüm annemde ve kayınvalidemde zaten diğer torunlardan kalan beşikler var.Evde de beşiği odadan odaya taşımam diye düşündüm.Park yataklar çok kullanışlı oluyor diye duydum hep ama görsel açıdan mobilya tarzı daha çok hoşuma gidiyor.Hem mobilya hem sade bir şey olsun derseniz ikeanın beşiklerini tavsiye ederim.Ben ordan aldım 60×120 ölçüsünde.Park yataklarla aynı ölçülerde hemen hemen.Onlar da 70 110 ya da 70 120 oluyor sanırım

Canım ben perişanım dedim doktora idrar yollarım yanıyor diye benimki ilaç vermedi, cranberry takviyesi al dedi onu içiyorum. Sirkeli su doktor mu dedi ben de deneyim
Geçmiş olsun, geçmedi mi hala yanma ? Ben de düzenli olarak sirkeli su ile temizliyorum ve cranberry suyu içiyorum önlem amaçlı. Sirkeli suyu yıllardır kullanıyorum ara ara .

Canım ben perişanım dedim doktora idrar yollarım yanıyor diye benimki ilaç vermedi, cranberry takviyesi al dedi onu içiyorum. Sirkeli su doktor mu dedi ben de deneyim
Evet doktor dedi özellikle ilaç fitil vs kullanayım mı dedim hayır bol su iç sirkeli su ile yıka dedi ilaç vermedi

Geçmiş olsun, geçmedi mi hala yanma ? Ben de düzenli olarak sirkeli su ile temizliyorum ve cranberry suyu içiyorum önlem amaçlı. Sirkeli suyu yıllardır kullanıyorum ara ara .
Yok canım geçmedi, ama idrarda kültür diğerleri falan hep normal çıktı, öyle olunca ilaç vermedi ama gerçekten mesanem yanıyor cranberry de uzun vadede işe yarıyor bildiğim kadarıyla sirkeyi ben de yapayım, sirke keskin bişe ya yapıyı bozar mı diye korkuyordum

Yok canım geçmedi, ama idrarda kültür diğerleri falan hep normal çıktı, öyle olunca ilaç vermedi ama gerçekten mesanem yanıyor cranberry de uzun vadede işe yarıyor bildiğim kadarıyla sirkeyi ben de yapayım, sirke keskin bişe ya yapıyı bozar mı diye korkuyordum
Zaten sulandırmak lazım , internette ölçüsü vardı , ben göz kararı yatım litreye 1 çay kaşığı kadar koyuyorum . Oranın PH değerini düzenlemesi için faydalı diye biliyorum ben. Bir de uzun saatler oturmamaya çalış, ayağa kalkıp gez muhakkak . Umarım geçer yakında .

Zaten sulandırmak lazım , internette ölçüsü vardı , ben göz kararı yatım litreye 1 çay kaşığı kadar koyuyorum . Oranın PH değerini düzenlemesi için faydalı diye biliyorum ben. Bir de uzun saatler oturmamaya çalış, ayağa kalkıp gez muhakkak . Umarım geçer yakında .
Denicem bunu canım inşallah geçer ya hayat kalitem düştü tamamen

Canım bende ara ara idrar yolları enfeksiyonu oluyorum. Hangi cranberry takviyesi kullanıyorsun? Bana doktorum bol su içmemi söylüyor sadece

Canım bende ara ara idrar yolları enfeksiyonu oluyorum. Hangi cranberry takviyesi kullanıyorsun? Bana doktorum bol su içmemi söylüyor sadece
Ben solgar aldım canım ama doktoruma hangi marka alayım diye sordum farketmez ucuz olanın birini al demişti. Nutraxin mg en yüksek olanmış şimdi olsa onu alırdım.

Biberonları ilk aşamada mama vereyim sütüm gelinceye kadar diye alıyorsanız iki kere düşünün bir tane olması güzel ama sütünüzün gelmesi için de olumsuz olabilir. Bebek emecek ilkin bişey yok ama biberondan geliyor diye memeyi reddedebilir. Ben çay kaşığı ile damla damla akıttım ağzına emzirebildim mesela yine de bulunsun belli mi olur. Sağarsanız sütünüz gelirse siz uyurken biri besle r filan

X