Gebeliğe Hazırlık Nisan 2021 Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar simdi akintim geldi biraz sanki regl baslangicindaki gibi ama cok cok az kahverengilik karisik normal mi sizce yoksa regl mi olcam :KK43:((
Canım ya regl olacaksın kimyasal olacak ya da geç yumurtlamışsın ve yerleşme kanaması yaşıyorsun.
İnşallah bebektendir 🤲
Beklemekten başka çare yok hayırlısı olsun..

Tecrubesi olan yok mu kizlar yahu. Okumaktan gozum cikti bana nokta atiş bilgi tecrube gerek
Canım sen de hep zor sorular soruyorsun 🤣
Yumurtlama akıntısını gördüysen çatlamadan sonraki kuruluk önemli değildir herhalde.
Bende de sadece yumurtlama zamanı akıntı olur, onun dışında hep kupkuruyum 😂

Merhaba kızlar tekrar yumurtlama olabilir mi ama bat 30 nisan ama 18 inde yumurtlama oldu 3 mayıs gibi bekliyorum batı bu kadar yakın tekrar yumurtlama olabilir mi ovulasyon testiEki Görüntüle 2836617
Olabilir canım adetten hemen önce hamile kalanlar da var, bence değerlendir bugünü.
Ha şöyle bi ihtimal de var. Gebelikte de pik görülebiliyormuş, bunun için de birkaç gün sonra hcg testi yapabilirsin. Hayırlısı olsun.

Canım sen de hep zor sorular soruyorsun 🤣
Yumurtlama akıntısını gördüysen çatlamadan sonraki kuruluk önemli değildir herhalde.
Bende de sadece yumurtlama zamanı akıntı olur, onun dışında hep kupkuruyum 😂

Hahaha. Aaa ama zor sorulara cevaplar da sende bak. Tamam o zaman sorun yok gibi. Esyanin tabiatina uydu. Tesekkur ediyorum canim🌻

Canımcım sağlık olsun senin adına istiyordum ama nasip değilmiş bu ay inşallah 🤗 neden regli olmadığına bir cvp veremiyorum 🙈hala olmayan birisi olarak.
Çok yoğun çalışıyorum masaj bir yandan ilaçlar içtim bir yandan 👍Artık gelmesinde napsın 😏
Sagolasin kuzum
Ben de yarın kadın doğuma gideceğim bir baksın
Açıkçası ben 2 defa yumurta akı akıntı gördüm bu ay ikincisi 18indeydi
Doktor söktürücü kullan derse kullanırım bekle derse beklerim.
Bu ay annemler komple covid oldu sonra babaannemi kaybettim derken stres yaptım herhalde

Sagolasin kuzum
Ben de yarın kadın doğuma gideceğim bir baksın
Açıkçası ben 2 defa yumurta akı akıntı gördüm bu ay ikincisi 18indeydi
Doktor söktürücü kullan derse kullanırım bekle derse beklerim.
Bu ay annemler komple covid oldu sonra babaannemi kaybettim derken stres yaptım herhalde
Bence de olblr bende sınavlarım çoktu baya o yüzden olblr diye düşünürdüm masajla ilaçla bakalım getirmeye çalışıcam. Git de baksınlar bu ay son uzatmalar olur birdahakine hamiş oluruz inşllah. Eğer hamişsende çok iyi haber olur geç döllenme olduysa 🤗

Açıklanmış kızlar..
Bugün bat günümde hcg değerim 884.80
Allahıma şükürler olsun 🤲
Gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok güzel maşallah 🙏🙏🙏
Kızlaar şimdi geldim hastaneden pazartesi 467 çıkan değerim bugün 1260 çıktı, doktor karından ultrasonda baktı rahimde kalınlaşma olduğunu söyledi ama keseyi göremedi gerçi göremeyiz daha erken diye söylemişti. Pazartesi keseyi görmek için randevu verdi ☺️ darısı isteyen bütün arkadaşlarıma dualarımda hep varsınız 🙏
Gözün aydın canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah pazartesi görürsün keseyi 🙏🙏

2 günden fark eder tabi canım. Belki birkaç gün geç yumurtlamış da olabilirsin. İlk defa böyle yüksek bi sonuçla öğreniyorum ben de. İlk gebeliğimde bat günü 32'yle öğrenmiştim. Kimyasal geçirdiğimde de bat günü 30'du. Böyle yüksek görünce şaşırdım ben de 100 falan gelir herhalde diyordum 🤣 ay sınav sonucu gibi oldu 😂😂
Hayırlı olsun ikimiz için de. Doktora ne zaman gitmeyi düşünüyorsun?
Hahahahaha sağlıkla hepimiz kucagimizda görelim inşallah brnde oğlumu ogrendigimde kan değerim 10 du biz sevindik doktor bize epey gülmüştü gebelik var diyemem takip lazım vs demisti kızmıştı eşimde ben inanıyorum var demişti sonucc ortada :)))) saana sorup durdum ya hani aklıma da ya kotu gelirse Allah korusun sonucu çok ayıp olcak uzulucek durduk yere die pismanlik duymuştum wala çok sevindim seninde değerlerine :))))

Merhaba hanimlar size birsey danismak isterim... şimdi ben ayin 26 gecesi rahatsizlandim hastanede betayada bakmislar haberim yok bilgide verilmedi bana ama reglime 5gun varken 4.9 cikmis kafam karisti gebelik olabilirmi acaba daha onceden beta degerlerim hep 0 ve 0.40 vs çıkardı bu 4.9 luk deger beni sasirtti ne yapmaliyim

Merhaba hanimlar size birsey danismak isterim... şimdi ben ayin 26 gecesi rahatsizlandim hastanede betayada bakmislar haberim yok bilgide verilmedi bana ama reglime 5gun varken 4.9 cikmis kafam karisti gebelik olabilirmi acaba daha onceden beta degerlerim hep 0 ve 0.40 vs çıkardı bu 4.9 luk deger beni sasirtti ne yapmaliyim

Regline kac gun vardi 4.9 ciktiginda?

Yarın mutlaka kan verin, yükselmeye meyilli bi değer

Kızlar merhaba hamile olan kardeşlerime şimdiden hayırlı olsun sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza almak nasip olsun inşallah ❤🤲 benim adet tarihim 30 nisan dün ve bugün siyah lekelenmelerim var adetim sökülecek sanırım bu ay da olmadı sanırım Allah büyük 😊

Kızlar 10 aylık kızım var ilk kez geçen ay 31 martta adet oldum reglim 3 gün sürerdi yine öyle oldu dongum de 27 gündü şimdi ikinci adet günümü bekliyorum sadece bir kez bişey yaşadık o da takvimdeki yumurtlama gününe göre şimdi gecikmesi normal mi acaba doğumdan sonra adetleriniz nasıldı daha önce dogum yapıp hamile kalan arkadaslar cevaplarsa sevinirim

Kızlar 10 aylık kızım var ilk kez geçen ay 31 martta adet oldum reglim 3 gün sürerdi yine öyle oldu dongum de 27 gündü şimdi ikinci adet günümü bekliyorum sadece bir kez bişey yaşadık o da takvimdeki yumurtlama gününe göre şimdi gecikmesi normal mi acaba doğumdan sonra adetleriniz nasıldı daha önce dogum yapıp hamile kalan arkadaslar cevaplarsa sevinirim
Canım takvim çok güvenilir deyil şöyle diyim benm yumurtlama günümü 13. Gün gösteriyodu takvimle hamile kalmayı denedim ama 6 ay olmadı ovulasyon testi aldım ve 17. Gün yumurtladim takvimde ise hamile kalma şansı düşük diyordu ama spermler 72 saate kadar canlı kalabiliyor denk gelirse döllenme oluşur bi kereden olmaz diyenler ben de tek seferlik iliskiylr kalmistm bundan önceki gebeligimde bi test yap istersen canım kaç gün g3cti

X