Nişan atma evresi uzun ama fikre ihtiyacım var lütfen okuyun

Git şükür kurbanı falan kes. Sen ne yaşadın yıllarca kızım. Bir de yüzüğü vermeye kendin mi gittin, hani abin verecekti. İyiki aynı potları yeniden kırmış adam da söylediklerine kanmamışsın. Gelmiş geçmiş olsun. Sen de engelle her yerden onu ve yeni hayatının ilk gününü kutla

Kendisi öğretim görevlisi olmuş ama el kızı köle olacak,ne güzel dünya bu ya. Zihniyetine tükürdüklerim.

Nişanı atınca söyleyecektin memleketlerini, nereliydi bu şahıslar. (Konya demeni bekliyorum ama emin olayım )

Bilmiyorum bir şeyler eksik anlatılıyor gibi geliyor bana.

Yahu konu sahibi seni Allah koruyor. O eski nişanlın olacak cibiliyetsiz, o yobaz ablası filan azıcık zekalı olsaydı seni gerçekten manipüle edebilselerdi, azıcık köprüyü geçene kadar ayıya dayı deselerdi sen yine düşecektin. Allahtan akılları yetmedi. Bir de yüzük vermeye oğlanın ayağına mı gittin bak hala ikna edilmeyi beklemişsin. Allah koruyor ya.

Görümceni aratmam doğru olmamış çünkü oda onlardan biri ve görümcenin yeri geldiğinde kaynanadan beter olduğunu hepimiz biliyoruz. İleride birbirlerini fişeklerlerdi. Bu herşeyine karışma konusunda bende kendi ablamdan fikir almıştım oda bana nolucak ki yeterki sevdiğin yanında olsun demişti. Bazıları bunu normal buluyor. Benim ablamda sevdiğim isterse kapanırım giyinmem makyaj yapmam oje sürmem kafasındaki zaten normal hayatındda yapmıyor. Bilmiyorum gerçekten sevdiğin için katlanıyorsun bir süre ama ailesi için katlanmak gerçekten olmuyor.

Peki o gelinleri ne yapıyor şuan dul mu kaldı nerede nasıl yaşıyor bunlar ilgileniyor mı

hakikaten görümcenin senin yanında olmasını nasıl bekleyip ondan fikir almayı düşündünüz ya
İnsan bekliyor ki biraz empati yapsın, işte. Okumuş kadın diyor belki ailesi gibi salak salak fikirleri yoktur diyor. İnsan umuyor.

iyiki belli etmiş kendini
bu arada tek mi geldi yüzük almaya siz yine de bindiniz mi arabasına?
neyse ki bişey olmamış
çok ağlayıp zırlamıştır daha da zırlar lütfen kanma.. çok belli etmişleri kendilerini zaten
hani diyorsun ya engelledi yakında açar engeli takip edip durma
şunu unutma ailede tek kişi kötü değil neredeyse hepsi kötü
yolun bahtın açık olsun

Ayrıl nişanlıyken bunları görmen iyi olmuş bence nişanlıyken böylelerse evlenince daha çok baskı kurarlar hatta eşinle stajı bile açarlar. Nişanlıyım ailesi geriksfalı cahil cahil insanlarla uğraşılmaz nişanlın da bişey diyemez sonuçta, ailesi ezilen sen olursun ailen de yanında yok ayrıl gitsin millet çocuğu varken boşanıyor ilerde çocuk olursa, daha da kötü

Siz iflah olmazsınız. Muhtemel barışır, sonra da evlenirsiniz. Başka konular açıp aynı kişiyle bizlerin bari sinirlerini zıplatmayın daha fazla. Hani tek gelince abinden / babandan alacaktı yüzüğü? Niye konuştun yine? Dahası inanma noktasına da gelmişsin vallahi pes. Hiç mi aklınız yok sizin? Çok şey geliyor dilimin ucuna da vallahi ilk banımı sizin yüzünüzden yemek istemiyorum.

Ayrıl.
Sana ve ailene saygı duysn değer veren birini mutlaka bulursun.
Bunlar tam hödük ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…