Nişan atma evresi uzun ama fikre ihtiyacım var lütfen okuyun

Sakin ol canım yüzükler çoktan gitti 24 saat geçti resimler kalktı numaralar silindi ne barismasi

Evet haklısınız ilerisi daha kötü

Yok takip etmeyim diye sildim her yerden zaten Allah razı olsun insallah

Nişanlanınca bu adamlara ne oluyor anlamış değilim.. ben de nişan attım anlattıklarının çoğu aynı koşarak uzaklas o insandan yarın birgün kv ne derse onun istediği hayatı yaşayacak gibi görünüyorsun. Sadece aşk yetmiyor malesef

Çok şükür biraz yılların araya gitmesinin verdiği uzgunluk var aama hayatım için çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum

Evet kesinlikle öyle olucakti yetmedi aşk kendi hayatım için bunu yapmam lazımdı bu dünyaya kimsenin delisini gütmek için gelmedim sonuçta herkesin yolu bahtı layigina acik olsun eski nişanlıma beddua etmem ama kv öyle bir geline düşsün ki bunu kapının önüne koysun

Olmuycak is ya abimlere misafir geldi tamda o geldogi an annem indirecekti o sırada da babannem ve halam oturmaya geldi iş başa düştü altınları kocugumun içine attım sonunda verdim evime geldim

Emin ol yaşattılarını yaşamadan ölmüyor insan, zamanla o kadar güzel iyileşeceksin ki iyi ki bitti diyeceksin, Allah'a sığın gerisi çok kolay ilerleyecektir

Bence de doğru kararı verdin. Durup durup yoklar böyle tipler aman ha oyuna gelme. Sen engelledin mi bu kabileyi sağdan soldan?
O beni engellemiş zaten ben engellemedim engellersem sürekli engelli listesinde olucak o yüzden sildim numarasını annesi ablası babası hepsini sildim bide istediği kadar yoklasin ben o insanlar ile o şehirde yapamam artık. Bide şöyle bişey var ne kadar engellersem artık sosyal medya öyle bı hale geldi ki 99 kere engellesem 100. De yeniden hesap açarak ulaşır önemli olan benim düşüncem bende şuanda büyük konuşmayim ama yukarıda yazdığım düşüncede yok o insanlar ile o şehirde yapamam o yüzden kendisini yorar sadece

Olmuycak is ya abimlere misafir geldi tamda o geldogi an annem indirecekti o sırada da babannem ve halam oturmaya geldi iş başa düştü altınları kocugumun içine attım sonunda verdim evime geldim
İyi yaptın, hadi geçmiş olsun Çok mutlu bir hayat kur kendine

gocuk

ad
1. tek parça hayvan postundan yapılmış olan ceket.
2.
iç yüzü kürk, pelüş ve benzeri bir şeyle kaplanmış ceket.

Ah Senem ah. Hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…