Nişan atmak…

Ya bende kafamda aynı sorular dönüp duruyor, ben aileme düşkünüm benim aileme nasıl davranacak bu durumlar yüzünden kinlenecek mi ne yapacak nasıl olacak edecek aklımda bunlar var
Hadi desem ki olalım iki gün sonra ne olacak ya herşey biterse o zaman aileme ne diyeceğim ben istedim neticesinde
Boşanalım edelim düşüncesinde olarak evlenmek zaten çok saçma mutlu olmaya evlenirken herkes şu an mutlu olmazsak boşanacak mıyızı düşünüyorum Öyle oluncaya hiç bir anlamı kalmıyor ha sevgi var mı var gerçekten seviyorum ama bunları aşabilecek gücümüzün olduğunu düşünmüyorum
Şuan sevgin var ama ilerde tek birşeyde sevgi değil nefret kalıyor bunu yaşadım hiç birşey düzelmez ailesine düşkünse hemen uzaklas çünkü el oğlu gider ailen kalır

Arkadaşlar merhaba öncelikle…
Nişanlımla yaklaşık 2 yıldır beraberiz. 5-6 aydır da nişanlıyız. Nişanlılık dönemi içerisinde sürekli tartışmalar, kavgalarımız oldu. Son 1-2 aydır olan kavgalarımızın hepsinde konuşma sonunda bitti etti demelere başladı ama bu zamana kadar her ne yaşadıysak yaşayalım hep ben gittim barışmaya, konuşmaya. O da ona güvenerek hep kendini geri tuttu ilişkide bunda da ne derseniz haklısınız bazı olaylar sonucunda hep ben bir şeyleri yaptım. İşte düzelirlerle de bu zamana kadar geldik düğüne az zaman kaldı ama biz eşyalar yüzünden tartıştık ve bağırdı bende bana bağıramayacağını söyleyince de bittiğini söyledi bende artık dayanamadım bittiğini ailene söyle o zaman dedim şimdi hiç bir şekilde ailesine bittiğini söylememiş. Benim ailemde işim içine girdi. Hastane durumları var ve ben ondan destek beklerken o tavrına tribine devam etti. Babamda en son geldiğinde bu evliliğe rızasının olmadığını söyledi. Karşı taraf sadece aile içerisinden benimle görüşüyor ne ailemi arıyorlar durumu öğrenmek için ne de geçmiş olsun için arıyorlar. Durumumuz karmakarışık oldu. Hala hastanedeyiz gelmeyen nişanlım arayıp gelip gitmeye başladı ama ailemle görüşmüyor şu an bitme durumları olduğu için. Kv bu zamana kadar neden bekledin madem diyip duruyor. Ne yapacağımı bilemez hale geldim. Bana bi yol göstermede yardımcı olun…
Yol yakınken.. sen bilirsin canım

X