Nişanlılık dönemi:((

Ayy kardeş kaç hazır vaktin varken. Çekilmez bir hayata adım atacaksın yoksa. Yasin daha çok genç. Ömrünün en güzel yıllarını bu kadir kiymrt bilmez, seni sevmez adama o harcayacaksin. Şimdiden bin pismansin ki evlenince dönmek daha zor olur.

neyse okudum. bi de kamuda çalışıyosun hala annenin koca mı koca mı lafına filan bakıp hala derdi senin yakan kıçın başın arkadaşların olan bi adamla berabersin. pes yani pes. niye çalışıyosun ki hem işi de bırak erkekler filan vardır orda.

korkuyorum kendimde o gücü bulamıyorum eski sevgilim yüzünden rezil olmuştum şimdi buda olursa adım çıkar diye korkuyorum

korkuyorum kendimde o gücü bulamıyorum eski sevgilim yüzünden rezil olmuştum şimdi buda olursa adım çıkar diye korkuyorum
Çıksa ne olur. Ben olsam bu adamla evlenmektense oturduğum yerden çeker giderim, tayin isterim. Ailem baskı yapmaya kalkarsa onlardan da uzaklaşırım. Böyle iğrenç biriyle evlenilir mi göz göre göre

hayır bi de adam hayatının içine etmiş. etrafında arkadaşın kalmamış. istediğin kıyafeti bile giyemiyosun. ilgilenmiyor gezmiyor senle. niye hala nişanlısın nesini seviyosun?

bende bilmiyorum bazen diyorum acaba ben gerizekalımıyım insan acıyı üzüntüyü kısknclıgı bunaltımayı sever mi diye belkide sevmiyorum kendimi kandırıyorum

o zaman git nişanlına

Al canım bu hayatım, buda ben istediğin gibi içine s***bilirsin de.
Evlenmeniz aynı anlama geliyor çünkü.

Sırf insanlar konuşmasınlar diye evlenirsin
Bu kez yediğin dayakları, yaşadığın mutsuzluğu konuşurlar.

Bunun sonu yok. Yazık edeceksin kendine.

bende bilmiyorum bazen diyorum acaba ben gerizekalımıyım insan acıyı üzüntüyü kısknclıgı bunaltımayı sever mi diye belkide sevmiyorum kendimi kandırıyorum

niye adın çıksın? elalemin kocasını mı ayarttın? cinayet mi işledin? hırsızlık mı yaptın?

gerizekalı mıyım diye sormuşsun yani bi düşün öyle misin?

Yahu arkadaşım milletin diline düşeceğim diye korkuyorsun da daha nişanlıyken bunları yapan adam evlenince beni dayaktan öldürür diye korkuyor musun?
Hoş korksan çoktaaaan atmıştın yüzüğü hanzonun yüzüne. Bir an önce kurtul bu heriften, çok çabuk.

nişanlıyken böyleyse evlenince hepten cozutur bu, neyinden geçemiyosun ayrıl gitsin dünya onun etrafında dönmüyor öğrenir belki:KK14:

dünya kendi etrafında dönüyor sanıyor ben güzel sarısın bakımlı gözleri yeşil olan bi kızım cevremde begenilen görücü çok olan bi kzıdım ama kendide yakışıklı ama yan yana geldiğimde beni daha güzel bulurlar ama o kendini daha güzel bulur ben sana baktımm bakmasam kimse bakmazdı der . kendimi ben biliyorum ama pskojimi bozuyor

sevip anlaşamayıp ayrılan çok kişi var sevmek hep yetmiyor sen kendinden yeterince ödün vermişsin zaten yapma artık sonunu iyi görmüyorum sanki siz peşinden koşuyorsunuz gibi onun umrunda değilsiniz bence ayrılın böyle bitsin ne karar verirseniz verin pisman olmazsiniz inşallah
Amin Allah razı olsun. onun sevgisi benim sevgimden fazladır biliyorum bende sonunu iyi görmüyorum evlensem bile mutlu olamayacagım farkındayım artık

nefret ediyorum şöyle başkasını açıkken beğenipte kapatmaya çalışan insanlardan resmen dinden soğutuyolar insanları açıkken yapan kapalıykende yapar sanki açıklar bişey yapıyo gibi erkeklenip kapatmaya çalışıyolar geri kafalı zihniyetler sende ayrıl ne her dediğini yapıyosun ki zaten hata sende

bende nefret ediyorum beni böyle görüp begendi annemde nişan alısverişinde ben kıyafet yüzünden aglayınca annesine dedi böyle görüp begendi neden degiştirmeye çalışıyor beyefendi gecen benim arkadasıma demiş ben kapalı birini istiyordum ama benim kapalı olamdıgımı söylemiş ark o zaman sevgili olamsaydın demiş.

Okul okuyorsunuz ama sadece okumak için okuyorsunuz. Dünya görüşünüzü, insanlık anlayışınızı şu kadarcık bile genişletemiyorsunuz.

Sizin hayatınıza müdehale eden, sizi sizlikten çıkartıp baskı ile istediği kişiye dönüştüren bir insandan aşk, sevgi, evlilik, huzur bekliyorsunuz. Yazık!
Katiline aşık olanlar gibisiniz. Böyle bir tutukluluk hayatına var mısınız? Ömrünüzü harcamaya değer mi?
Siz bu adamdan ne insanlık ne eşlik görebilirsiniz. Ne de ailesinden hoşgörü. Aralarında savrulur sabahlara kadar ağlarsınız.
Nişanlılık bu durumları görmek ve evliliğe karar verme aşamasındır.
Kesin bir şekilde o yüzüğü atmalısınız. Sizi siz olduğunuz için seven bir insan karşınıza çıkınca şükredeceksiniz.
Bırakın gitsin. Hayata bir kere geliyoruz. Ve böyle insanlıktan nasibini almamış, baskıcı cahiller ile bir dakika bile harcamayın!
Kim oluyor o insanlar size ne yapacağınızı söylüyor?
Yazık siz buna izin verip bir de düzeleceğini sanıyorsunuz. İki cihan bir araya gelse DÜ-ZEL-MEZ!

Duymasından çekindiğin insanlarla aynı evde yaşamayacaksın. Uzun uzun yorum yapmanın bir anlamı yok. Nişanlıylen bunları yapan evlenince hayatı zindan eder. Annene katılmıyorum yanımızda durmaya koca değil yoldaş, hayat arkadaşı alıyoruz. Nişanı at, arkana bakma bile

dünya kendi etrafında dönüyor sanıyor ben güzel sarısın bakımlı gözleri yeşil olan bi kızım cevremde begenilen görücü çok olan bi kzıdım ama kendide yakışıklı ama yan yana geldiğimde beni daha güzel bulurlar ama o kendini daha güzel bulur ben sana baktımm bakmasam kimse bakmazdı der . kendimi ben biliyorum ama pskojimi bozuyor
Adam tam bir psikopat ve siz bununla evlenmek istiyorsunuz.. bol sans

X