Nişanlım Defol Git Dedim

Kesinlikle en azından bi defol git lafını hak etmiş. Ama siz çizgimiz koruyup ayrılınca oradan bir daha geri adım atmasaydiniz. Yani kötü söz kullanmadan bıraksaydıniz onu istediği yere veya oracikta. Bir erkek kadın ilişkisinde sürekli böyle davranıyorsa bir erkek , müthiş can sıkıcı olur çünkü. Kendisine bir çeki düzen vermesi lazım bence
Ben ayrılmak amaçlı söylemedim onu , peşimden geliyordu o an ki sinirle söyledim. Çünkü gelmeseydin o zaman dedim oda keşke gelmeseydim sende gelme bir daha falan dedi zoruma gitti sinirlendim yoksa ayrılma niyetim asla yok bu saatten sonra olacağını da düşünmüyorum.

Ben ayrılmak amaçlı söylemedim onu , peşimden geliyordu o an ki sinirle söyledim. Çünkü gelmeseydin o zaman dedim oda keşke gelmeseydim sende gelme bir daha falan dedi zoruma gitti sinirlendim yoksa ayrılma niyetim asla yok bu saatten sonra olacağını da düşünmüyorum.
İşte asıl ayrılma niyetiniz yoksa biraz dik durun bence. Çünkü böyle sürerse evlenince de devam edecek bu muhtemelen. O da biliyor hepsini sineye çekeceğiniz. Keşke çekmeseniz sineye ama sanirim eskiden beri sevgili olduğunuz ve vişneli yaşadığınız için ayrılmak istemiyorsunuz. Ama bi şekilde böyle davranmasının önüne geçmeniz lazım. Böyle davrandığında buluşmaya gitmeyin mesela . Ya da siz de susup oturun . Alttan almayın hep. Ama kabalasmayin da tabi. Çünkü ayrılmak istemiyorsunuz. Ya da terspiste gidin , çift olarak değilse bile kendi başınıza. Bir yerlerde müthiş hatalar yapıyorsunuz ikiniz de çünkü

Alttan almaya devam dünyada tek erkek o kaldı adamın totosunu kaldirmaya devam ama size küçük bir bilgi böyle yaptıkça kıymet göremeyeceksiniz adam o kadar bu halinize alışacak ki artık onun gözünde yok hukmunde olacaksınız ilk kavga da kolayca gözden çıkarılan siz olacaksınız az gurur biraz kendine saygı,özür dilemeyi bildiğiniz kadar karşıdan da beklemek çok zor değil bu kadar kendinizden nefret etmeyin
Evet onu fark ettim haklısınız , askerde bana yapmadığı eziyet kalmadı... Görüldüler mi dersiniz , telefonları açmamalar ayrılma tehditleri vs 3 4 ay baya kötü oldum moralim bozuk geziyordum, sürekli psikolojisinin bozulduğunu söylüyordu alttan almaya çalışıyordum ama artık dayanamadım gelmesine 1 hafta kala çok soğuk davrandım. Askerden geldi telefonlarımı kontrol etmeye başladı beni aldatıyor musun imalarında bulunmaya başladı (parmak izi bile var telefonumda istediği gibi bakabilir) en son sinirlenip evlenmek istemiyorum böyle yaparsan dedim oda direkt ayrıl o zaman dedi ben ne alaka ayrılıkla dedim kendine çeki düzen verince evlenelim demek istiyorum dedim sen ayrılık diyorsun dedim yine tartıştık vs ama sonra kendine geldi olgunlaştığını hissettim. Ama onu bile ciddi söylemedim ona güvenip bana kötü davranmasın diye blöf amaçlı söyledim çünkü son 1 senedir ne yapsam kızıyordu herhangi bi konuda söz hakkı vermiyordu kendi ne istiyorsa onu yapıyorduk.

Evlilik istemiyorum olayın üzerinden yaklaşık 1.5 ay geçti baya kendine çeki düzen verdi o günden beri ufak tefek tartışma hariç sorunumuz yoktu ama dün böyle bi olay yaşadık çok üzüldüm açıkçası.

Simdi siz defol git dediginiz halde sizin arabaniza bindi?

Jajshshshshhs sahane bi defolup gitme sekli. Nisanlinizin totosunun keyfi icin o "cok zoruna giden" lafi sineye cekmesi de cok ilginc. Daha ilginci totosunun keyfi icin sineye cektikten sonra siz ozurdileyince gururunun kiymete binmesi ve size trip atmasi.

Kendisi bencil ve manipulator, umarim farkedersiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Nişanlım eve gidip takılmak istiyordu ben ise avm ye gidip gezmek istiyordum bugün pek bir şey yapasım yoktu. Neyse buna inat bana sinirli sinirli cevap vermeye başladı sabahtan , bir kaç gündür de biraz ters davranıyordu(iş güç vs) neyse arıyorum sakız vardı ağzımda ne çiğniyorsun saçma sapan sakızı diyor yol tarif ediyorum kızarak cevap veriyor vs. Neyse geldi bende trip attım hiç sesimi çıkarmadım oda sustu hiç bir şey demedi oturduk bi yere.

Hiç sesi çıkmıyor telefonla oynuyor bende aynı şekilde en son sinirlendim niye geldin keşke gelmeseydin X dedim oda keşke dedi gelme o zaman dedim gelmem bidaha dedi biraz tartıştık dedim o kadar ev işimi bırakıp geliyorum bana b.k gibi davranıyorsun vs dedim kalktım gitmeye başladım peşimden geldi arama beni o zaman bidaha dedi aramam dedim hâlâ geliyordu gelme falan dedim en son defol git o zaman dedim sesini çıkarmadı sonra arabama bindim istemiyorsan gelmem dedi bir şey demedim , ver yüzüğünü indir beni köşede s.tirip gidicem dedi indirmedim sonra yemek yiyelim mi dedim fark etmez dedi yolda giderken dayanamadım üzüldüm sarıldım öptüm özür diledim bidaha yapmam dedim ama soğuk yapıyor bana üzülüyorum bende sinirle dedim diyorum anlamıyor kızıyor laf ediyor ne yapıcam bilemedim gerçekten.

Gitmeyeceğini bildiğim için öyle dedim bide bi anlık sinirle söyledim , gitse zaten ya tutardım yada wp vs yazardım kızsam da yazardım ama pişman oldum öyle dediğime şimdi ise çok soğuk yapıyor bana çok zoruma gitti diyor ne yapmam gerekiyor bu durumda bi akıl verin lütfen
Ayrılın ve bir daha büyümeden evlenmeye kalkmayın

Simdi siz defol git dediginiz halde sizin arabaniza bindi?

Jajshshshshhs sahane bi defolup gitme sekli. Nisanlinizin totosunun keyfi icin o "cok zoruna giden" lafi sineye cekmesi de cok ilginc. Daha ilginci totosunun keyfi icin sineye cektikten sonra siz ozurdileyince gururunun kiymete binmesi ve size trip atmasi.

Kendisi bencil ve manipulator, umarim farkedersiniz.
Blöf yaptığımı ve kendisinin hatalı olduğunu biliyordu bu yüzden peşimden geldi. Arabaya binmeden önce istemiyorsan giderim dedi (kendi arabası arkadaydı) ses çıkarmadım bindi. Araba da bindiğine pişman oldu herhalde otoparktan çıkarken 1 2 dk geçti ki gururuna yediremedi sanırım bilmiyorum indir beni köşede ver yüzüğünü dedi korktum bir şey diyemedim 10 dk sonra özür dileyip sarıldım bir daha yapmam dedim , çok sinirlendim diye söyledim dedim.

Blöf yaptığımı ve kendisinin hatalı olduğunu biliyordu bu yüzden peşimden geldi. Arabaya binmeden önce istemiyorsan giderim dedi (kendi arabası arkadaydı) ses çıkarmadım bindi. Araba da bindiğine pişman oldu herhalde otoparktan çıkarken 1 2 dk geçti ki gururuna yediremedi sanırım bilmiyorum indir beni köşede ver yüzüğünü dedi korktum bir şey diyemedim 10 dk sonra özür dileyip sarıldım bir daha yapmam dedim , çok sinirlendim diye söyledim dedim.

Konu icerigi biraz degisse de fikrim degismedi. Nisanliniz tarafından manipule ediliyorsunuz.

Bu yazdıklarım belki burda yadırganabilir ama maalesef ki ülke şartlarında bir erkek ne kadar modern olursa olsun evlilik öncesi birlikte olunca sizin sahibiniz gibi davranmaya başlıyor. Çünkü kafalarında ben neyaparsam yapayım benden ayrılamaz düşüncesi var ve siz bu şekilde davranarak iyice ipleri eline verdiniz. Ayrılma düşünceniz yoksa bu cümleleri hiç bir şekilde kurmayın ayrılmayacağınızı bildiği için sizin üzerinde sürekli ayrılalım diyip istediğini yaptıracak.

Bu yazdıklarım belki burda yadırganabilir ama maalesef ki ülke şartlarında bir erkek ne kadar modern olursa olsun evlilik öncesi birlikte olunca sizin sahibiniz gibi davranmaya başlıyor. Çünkü kafalarında ben neyaparsam yapayım benden ayrılamaz düşüncesi var ve siz bu şekilde davranarak iyice ipleri eline verdiniz. Ayrılma düşünceniz yoksa bu cümleleri hiç bir şekilde kurmayın ayrılmayacağınızı bildiği için sizin üzerinde sürekli ayrılalım diyip istediğini yaptıracak.
Kesinlikle haklısınız fakat her şeyi o ne düşünür ve üzülmesin diye yapıyorum üzülürse üzülüyorum mutlu olursa oluyorum çünkü çocukluğum ergenliğim her şeyim onunla geçti bugüne kadar hiç bir zaman ayrılmayı düşünmedim, maksimum kendine çeki düzen ver öyle evleniriz dedim. Bazı şeylere güvenip kötü davranmasın diye blöf yaptım onda bile ayrılık lafı geçirmedim. Ve defol giti ayrılmak amaçlı söylemedim ayrılmak amaçlı olsaydım yüzüğü ver dediğinde çıkarır verirdim.

Ufacik tripli kavgada hemen yüzüğü ver diyecekseniZ, evlenince de her tartismada bosanalim dersiniz. Hic saglikli degil. Tartışılabilir, bagirilir, cagirilir... ama ayriliktan bahsedilmez.. sevmedim bu işi

Acilen evlenmeniz gerek ondan bunlar hiç bahsetmiyor mu evlilikten?
Sürekli nişanlı mı kalacaksınz

Merhaba arkadaşlar,

Nişanlım eve gidip takılmak istiyordu ben ise avm ye gidip gezmek istiyordum bugün pek bir şey yapasım yoktu. Neyse buna inat bana sinirli sinirli cevap vermeye başladı sabahtan , bir kaç gündür de biraz ters davranıyordu(iş güç vs) neyse arıyorum sakız vardı ağzımda ne çiğniyorsun saçma sapan sakızı diyor yol tarif ediyorum kızarak cevap veriyor vs. Neyse geldi bende trip attım hiç sesimi çıkarmadım oda sustu hiç bir şey demedi oturduk bi yere.

Hiç sesi çıkmıyor telefonla oynuyor bende aynı şekilde en son sinirlendim niye geldin keşke gelmeseydin X dedim oda keşke dedi gelme o zaman dedim gelmem bidaha dedi biraz tartıştık dedim o kadar ev işimi bırakıp geliyorum bana b.k gibi davranıyorsun vs dedim kalktım gitmeye başladım peşimden geldi arama beni o zaman bidaha dedi aramam dedim hâlâ geliyordu gelme falan dedim en son defol git o zaman dedim sesini çıkarmadı sonra arabama bindim istemiyorsan gelmem dedi bir şey demedim , ver yüzüğünü indir beni köşede s.tirip gidicem dedi indirmedim sonra yemek yiyelim mi dedim fark etmez dedi yolda giderken dayanamadım üzüldüm sarıldım öptüm özür diledim bidaha yapmam dedim ama soğuk yapıyor bana üzülüyorum bende sinirle dedim diyorum anlamıyor kızıyor laf ediyor ne yapıcam bilemedim gerçekten.

Gitmeyeceğini bildiğim için öyle dedim bide bi anlık sinirle söyledim , gitse zaten ya tutardım yada wp vs yazardım kızsam da yazardım ama pişman oldum öyle dediğime şimdi ise çok soğuk yapıyor bana çok zoruma gitti diyor ne yapmam gerekiyor bu durumda bi akıl verin lütfen
çift olarak denge sorununuz var bence adam sizinle beraber olmayınca yüzünüze bakmıyor sinirleniyor siz de günün sonunda ondan özür dileyecek Kadar manipüle ediliyorsunuz bravo.

Merhaba arkadaşlar,

2 çocuk biraraya gelmiş.Once birbirinize saygı göstermeyi öğrenin.

Ufacik tripli kavgada hemen yüzüğü ver diyecekseniZ, evlenince de her tartismada bosanalim dersiniz. Hic saglikli degil. Tartışılabilir, bagirilir, cagirilir... ama ayriliktan bahsedilmez.. sevmedim bu işi
Ben ayrılma amaçlı defol git demedim eve git anlamında söyledim o ise hemen ayrılığa vurup ver o zaman yüzüğü indir beni dedi benimde o konu zoruma gitti eminim bugün yine bana o konuyu açıp sen bana nasıl öyle dersin diye bir ton laf edecek

çift olarak denge sorununuz var bence adam sizinle beraber olmayınca yüzünüze bakmıyor sinirleniyor siz de günün sonunda ondan özür dileyecek Kadar manipüle ediliyorsunuz bravo.
Ne zaman hayır bugün istemiyorum desem bu şekilde yaklaşıyor illa o gün veya o hafta yapacak yapmazsa sinirli oluyo huysuz huysuz davranıyor böyle yaptıkça cinsellik ten soğuyorum kaç kere söyledim ona da biraz düzeliyor gibi oluyor sonra tekrar aynı

Ne zaman hayır bugün istemiyorum desem bu şekilde yaklaşıyor illa o gün veya o hafta yapacak yapmazsa sinirli oluyo huysuz huysuz davranıyor böyle yaptıkça cinsellik ten soğuyorum kaç kere söyledim ona da biraz düzeliyor gibi oluyor sonra tekrar aynı
normal değil farkındasın dimi sevse seni bu şekilde davranmaz zorlamaz

X