Nişanlım Defol Git Dedim

Farkındayım ama ne yapacağım konusunda bir fikrim yok anca evlenince düzelir bu konular diye düşünüyorum. Zaten evlenmeden hamile kalmaktan çok korkuyorum üstüne bu konular da zorladığı için cinsellikten soğuyorum.
evlenince de istediğini alamayınca sinirli ve agresif olacak bunu da unutma insanlar değişmez neyse o

Evliliği benden çok istiyor resmen yıl başından sonra düşünüyoruz anca yetişiyor
çok uzun sürer bence dayanamazsınız ondan stres ..erkene alın ama 5 sene çocuk yapmayın yoksa ikinize zaman ayıramaz yanlız kalamazsınız .çocuk engeller

Ben ayrılma amaçlı defol git demedim eve git anlamında söyledim o ise hemen ayrılığa vurup ver o zaman yüzüğü indir beni dedi benimde o konu zoruma gitti eminim bugün yine bana o konuyu açıp sen bana nasıl öyle dersin diye bir ton laf edecek
Kimin dediginin onemi yok ki. Saglikli bir iliski icin bu konularin hic acilmamasi lazim. Bu iliskiye devam edip evlenecekseniz bu konuyu kesinlikle konusun ve ayrilma konusunun açılmamasi gerektigi konusunda anlasin.

Ne zaman hayır bugün istemiyorum desem bu şekilde yaklaşıyor illa o gün veya o hafta yapacak yapmazsa sinirli oluyo huysuz huysuz davranıyor böyle yaptıkça cinsellik ten soğuyorum kaç kere söyledim ona da biraz düzeliyor gibi oluyor sonra tekrar aynı
Evlenince hastayim diyeceksiniz trip atacak. Caniniz istemeyecek trip atacak.. bunu mutlaka dusunerek evlenin

Ben ona sinir anı ile gelme peşimden defol git dedim o demedi , sonra araba da indir beni ver yüzüğünü dedi indirmedim bende korktum
İndir gitsin neden bi taraflarını kaldırıyorsun adam yüzüne bakmıyormuş hemde daha nişanlıyken

Kimin dediginin onemi yok ki. Saglikli bir iliski icin bu konularin hic acilmamasi lazim. Bu iliskiye devam edip evlenecekseniz bu konuyu kesinlikle konusun ve ayrilma konusunun açılmamasi gerektigi konusunda anlasin.
Ben bugüne kadar hiç açmadım ayrılık konusu hep o oraya vuruyor hep en kötüsünü düşünüyor kaç kere dedim anlamıyor maalesef

Merhaba arkadaşlar,

Nişanlım eve gidip takılmak istiyordu ben ise avm ye gidip gezmek istiyordum bugün pek bir şey yapasım yoktu. Neyse buna inat bana sinirli sinirli cevap vermeye başladı sabahtan , bir kaç gündür de biraz ters davranıyordu(iş güç vs) neyse arıyorum sakız vardı ağzımda ne çiğniyorsun saçma sapan sakızı diyor yol tarif ediyorum kızarak cevap veriyor vs. Neyse geldi bende trip attım hiç sesimi çıkarmadım oda sustu hiç bir şey demedi oturduk bi yere.

Hiç sesi çıkmıyor telefonla oynuyor bende aynı şekilde en son sinirlendim niye geldin keşke gelmeseydin X dedim oda keşke dedi gelme o zaman dedim gelmem bidaha dedi biraz tartıştık dedim o kadar ev işimi bırakıp geliyorum bana b.k gibi davranıyorsun vs dedim kalktım gitmeye başladım peşimden geldi arama beni o zaman bidaha dedi aramam dedim hâlâ geliyordu gelme falan dedim en son defol git o zaman dedim sesini çıkarmadı sonra arabama bindim istemiyorsan gelmem dedi bir şey demedim , ver yüzüğünü indir beni köşede s.tirip gidicem dedi indirmedim sonra yemek yiyelim mi dedim fark etmez dedi yolda giderken dayanamadım üzüldüm sarıldım öptüm özür diledim bidaha yapmam dedim ama soğuk yapıyor bana üzülüyorum bende sinirle dedim diyorum anlamıyor kızıyor laf ediyor ne yapıcam bilemedim gerçekten.

Gitmeyeceğini bildiğim için öyle dedim bide bi anlık sinirle söyledim , gitse zaten ya tutardım yada wp vs yazardım kızsam da yazardım ama pişman oldum öyle dediğime şimdi ise çok soğuk yapıyor bana çok zoruma gitti diyor ne yapmam gerekiyor bu durumda bi akıl verin lütfen
Ne bin tiplersiniz ya, azıcık büyüyün.

Harika evliliğimizin fragmanı gibi olmuş. İncelediği yerden kopsa daha iyi bence ..ne saygı kalmış ne sabir

İndir gitsin neden bi taraflarını kaldırıyorsun adam yüzüne bakmıyormuş hemde daha nişanlıyken
Yapamadım önceden de demişti çıkar yüzüğünü at diye hiç bir zaman yapamadım. Ha 1 kere güvenmiyorsan bana al yüzüğünü demiştim hemen geri takmıştı ama o çıkar dediği zaman hiç bir zaman çıkarıp eline vermedim sözlüyken de şimdide.

Benim pişmanlığım defol git demek çok mu kötü bir şey söyledim onu düşünüyorum sadece zoruna gitmiş çünkü
İşte onu diyorum.
Hep siz pişman olun her yaptığınıza, aman o sakın pişman olmasın üzülmesin sakın. Üzülürse mutlaka gidin ayağının altına paspas olun. Bok gibi davranan o olsa bile, hemen siz özür dileyin oldu mu? Muhtemelen bu "bok gibi" davranışları hak ettiğinizi düşünüyorsunuz, kendinize verdiğiniz değer bu kadar.
Devam.

İşte onu diyorum.
Hep siz pişman olun her yaptığınıza, aman o sakın pişman olmasın üzülmesin sakın. Üzülürse mutlaka gidin ayağının altına paspas olun. Bok gibi davranan o olsa bile, hemen siz özür dileyin oldu mu? Muhtemelen bu "bok gibi" davranışları hak ettiğinizi düşünüyorsunuz, kendinize verdiğiniz değer bu kadar.
Devam.
2 gündür kötü davrandığım için özür dilerim dedi ama dün yaptıkları için dilemedi bende sesimi çıkarmadım konu uzamasın diye , hak ettiğimi düşünmüyorum sadece defol git demek bir erkek için ağır bir söz mü onu anlamaya çalışıyorum ki ayrıl anlamında da demedim eve git anlamında dedim hani madem gitmek istiyorsun eve defol git anlamında ama konuyu çok farklı yerlere çekti

Of ne bicim iliskiler yasiyorsunuz ya? Gelmeseydin dedim gelmeseydim dedi defol git dedim gitmedi bari ozur dilim sarilim dedi g.tu kalkti. Azicik buyuyun oyle yasayin ne yasicaksaniz. Baska konuda da nefret ediyorum demis biri sonra ayaklarina kapanmis ne yasiyorsunuz nasil kafalardasiniz siz anlamiyorum. Bu kadar mi degersiz goruyorsunuz kendinizi karsinizda bulunmaz hint kumasi yok.

...bende sesimi çıkarmadım konu uzamasın diye ... defol git demek bir erkek için ağır bir söz mü onu anlamaya çalışıyorum
Şaka mısınız siz yahu, kelimelerin kadını erkeği mi olur?
"Kadına söylenir ama erkeğe söylenmez" diye ayrılıyor mu kelimeler?
3 sayfadır size elli kere "Saçmasapan alttan almayın, özür dilemeyin" dendi, ben daha fazla laf anlatamiycam.

Tam gunumuzun toksik iliskisi. Sizi sinirlendirmis deli etmis sonra kufuru basinca suclu hissettirmis yani biz buna manipule edilme diyoruz kisacasi. Farkinda misiniz manipule edildiginizin ? Evlenince farkli cikarlar soz konusu oldugunda ayni durumu yine yasayacaksiniz o zaman defol git demek oyle kolay olmuyor.

Merhaba arkadaşlar,

Nişanlım eve gidip takılmak istiyordu ben ise avm ye gidip gezmek istiyordum bugün pek bir şey yapasım yoktu. Neyse buna inat bana sinirli sinirli cevap vermeye başladı sabahtan , bir kaç gündür de biraz ters davranıyordu(iş güç vs) neyse arıyorum sakız vardı ağzımda ne çiğniyorsun saçma sapan sakızı diyor yol tarif ediyorum kızarak cevap veriyor vs. Neyse geldi bende trip attım hiç sesimi çıkarmadım oda sustu hiç bir şey demedi oturduk bi yere.

Hiç sesi çıkmıyor telefonla oynuyor bende aynı şekilde en son sinirlendim niye geldin keşke gelmeseydin X dedim oda keşke dedi gelme o zaman dedim gelmem bidaha dedi biraz tartıştık dedim o kadar ev işimi bırakıp geliyorum bana b.k gibi davranıyorsun vs dedim kalktım gitmeye başladım peşimden geldi arama beni o zaman bidaha dedi aramam dedim hâlâ geliyordu gelme falan dedim en son defol git o zaman dedim sesini çıkarmadı sonra arabama bindim istemiyorsan gelmem dedi bir şey demedim , ver yüzüğünü indir beni köşede s.tirip gidicem dedi indirmedim sonra yemek yiyelim mi dedim fark etmez dedi yolda giderken dayanamadım üzüldüm sarıldım öptüm özür diledim bidaha yapmam dedim ama soğuk yapıyor bana üzülüyorum bende sinirle dedim diyorum anlamıyor kızıyor laf ediyor ne yapıcam bilemedim gerçekten.

Gitmeyeceğini bildiğim için öyle dedim bide bi anlık sinirle söyledim , gitse zaten ya tutardım yada wp vs yazardım kızsam da yazardım ama pişman oldum öyle dediğime şimdi ise çok soğuk yapıyor bana çok zoruma gitti diyor ne yapmam gerekiyor bu durumda bi akıl verin lütfen
İkiniz de olgun değilsiniz. Burada kim ne derse desin, evleneceksiniz. Zamanla ya o sizi ya siz onu bastırıp kötü muamele yapacaksınız. Bastıran taraf o olursa, siz zulüm altında olgunlaşıp, bu evlilikten kurtulmak isteyeceksiniz. Sonra buraya gelip, kocam bir narsist, bana şöyle yapıyor bana böyle yapıyor, çok çaresizim diyeceksiniz. Biz de bu adamdan koca olmaz, en yakın zamanda kurtul bundan diyeceğiz. Siz bin bir zorlukla boşanacaksınız ve biz çok mutlu olacağız sizin adınıza.

Tam gunumuzun toksik iliskisi. Sizi sinirlendirmis deli etmis sonra kufuru basinca suclu hissettirmis yani biz buna manipule edilme diyoruz kisacasi. Farkinda misiniz manipule edildiginizin ? Evlenince farkli cikarlar soz konusu oldugunda ayni durumu yine yasayacaksiniz o zaman defol git demek oyle kolay olmuyor.
Ben eve git amaçlı söyledim. Ayrılmak amaçlı demedim çünkü ayrılamam seviyorum ve onsuz yapabileceğimi düşünmüyorum normalde böyle bi insan değildi de son 1 senedir böyle oldu aile ve iş sıkıntısı yüzünden özellikle askerlik yüzünden böyle oldu bir şekilde konuşup halletmek istiyorum 9 sene oldu çünkü bu saatten sonra onsuz yapamam oda bunun farkında belki o yüzden böyle davranıyor , nolursa olsun barışıyoruz çünkü

X