Nişanlım Defol Git Dedim

İkiniz de olgun değilsiniz. Burada kim ne derse desin, evleneceksiniz. Zamanla ya o sizi ya siz onu bastırıp kötü muamele yapacaksınız. Bastıran taraf o olursa, siz zulüm altında olgunlaşıp, bu evlilikten kurtulmak isteyeceksiniz. Sonra buraya gelip, kocam bir narsist, bana şöyle yapıyor bana böyle yapıyor, çok çaresizim diyeceksiniz. Biz de bu adamdan koca olmaz, en yakın zamanda kurtul bundan diyeceğiz. Siz bin bir zorlukla boşanacaksınız ve biz çok mutlu olacağız sizin adınıza.
Ben kötü muamele yaptığım zaman çok pişman oluyorum o pek oralı olmuyor

Ben kötü muamele yaptığım zaman çok pişman oluyorum o pek oralı olmuyor
Seven taraf sizsiniz. O sizi sevmiyor. Evlenince de çok çekeceksiniz maalesef.keşke ayrılabilme cesaretini gösterebilsen, çünkü eninde sonunda boşanacaksınız. Bu adam evlendikten sonra seni çook aşağılar. Sen hak ettiğin için değil, onun karakteri böyle. Seni sevmiyor. Şu an cinsellik yaşayabildiği için sürdürüyor. Egosunu senin üzerinde tatmin edebildiği için ve elinin altında olduğun için senle evlenmek isteyecek tabiki. Bu seni yanıltmasın. Kesinlikle seni sevdiği için evlenmiyor.

Yine birileri acılara yürüyor ve korkmuyor. Çocuk yaşta hata edip sevdiniz diye ömrünüzü böyle birine heba edeceksiniz. Yanarım ailenizin emeklerine yanarım.

Seven taraf sizsiniz. O sizi sevmiyor. Evlenince de çok çekeceksiniz maalesef.keşke ayrılabilme cesaretini gösterebilsen, çünkü eninde sonunda boşanacaksınız. Bu adam evlendikten sonra seni çook aşağılar. Sen hak ettiğin için değil, onun karakteri böyle. Seni sevmiyor. Şu an cinsellik yaşayabildiği için sürdürüyor. Egosunu senin üzerinde tatmin edebildiği için ve elinin altında olduğun için senle evlenmek isteyecek tabiki. Bu seni yanıltmasın. Kesinlikle seni sevdiği için evlenmiyor.
Umarım öyle olmaz ben sevdiğine inanıyorum çünkü inanmak istiyorum... Benden başka kız ile ilgilenmediği için sürekli beni istediğini söylüyor ama anlamıyorum akşam detaylı konuşucam bu konuları da yani o kadar şey yapıyor bir şey demiyorum alt tarafı sinirle defol git dediğim için demediğini bırakmıyor , suçsuz yere üstüme geliyor hayatında ki kötü şeyler yüzünden bana yansıtıp kalbimi kırıyor üzüyor yine ben suçlu oluyorum

Ben eve git amaçlı söyledim. Ayrılmak amaçlı demedim çünkü ayrılamam seviyorum ve onsuz yapabileceğimi düşünmüyorum normalde böyle bi insan değildi de son 1 senedir böyle oldu aile ve iş sıkıntısı yüzünden özellikle askerlik yüzünden böyle oldu bir şekilde konuşup halletmek istiyorum 9 sene oldu çünkü bu saatten sonra onsuz yapamam oda bunun farkında belki o yüzden böyle davranıyor , nolursa olsun barışıyoruz çünkü
Esittir toksik iliski

Kızlar , konuştuk bir birimize derdimizi anlattık oda özür diledi bende özür diledim hallettik çok şükür. Şuan huzurlu ve mutluyum umarım bir daha böyle bir şey yaşamayız teşekkür ederim herkese...

X