Nişanlım Defol Git Dedim

nisa2521

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2023
32
-21
24
Merhaba arkadaşlar,

Nişanlım eve gidip takılmak istiyordu ben ise avm ye gidip gezmek istiyordum bugün pek bir şey yapasım yoktu. Neyse buna inat bana sinirli sinirli cevap vermeye başladı sabahtan , bir kaç gündür de biraz ters davranıyordu(iş güç vs) neyse arıyorum sakız vardı ağzımda ne çiğniyorsun saçma sapan sakızı diyor yol tarif ediyorum kızarak cevap veriyor vs. Neyse geldi bende trip attım hiç sesimi çıkarmadım oda sustu hiç bir şey demedi oturduk bi yere.

Hiç sesi çıkmıyor telefonla oynuyor bende aynı şekilde en son sinirlendim niye geldin keşke gelmeseydin X dedim oda keşke dedi gelme o zaman dedim gelmem bidaha dedi biraz tartıştık dedim o kadar ev işimi bırakıp geliyorum bana b.k gibi davranıyorsun vs dedim kalktım gitmeye başladım peşimden geldi arama beni o zaman bidaha dedi aramam dedim hâlâ geliyordu gelme falan dedim en son defol git o zaman dedim sesini çıkarmadı sonra arabama bindim istemiyorsan gelmem dedi bir şey demedim , ver yüzüğünü indir beni köşede s.tirip gidicem dedi indirmedim sonra yemek yiyelim mi dedim fark etmez dedi yolda giderken dayanamadım üzüldüm sarıldım öptüm özür diledim bidaha yapmam dedim ama soğuk yapıyor bana üzülüyorum bende sinirle dedim diyorum anlamıyor kızıyor laf ediyor ne yapıcam bilemedim gerçekten.

Gitmeyeceğini bildiğim için öyle dedim bide bi anlık sinirle söyledim , gitse zaten ya tutardım yada wp vs yazardım kızsam da yazardım ama pişman oldum öyle dediğime şimdi ise çok soğuk yapıyor bana çok zoruma gitti diyor ne yapmam gerekiyor bu durumda bi akıl verin lütfen

Soğukluğunun tek sebebi iş vs bu bir yere kadar size yansıtabilir, ayrıca karşında biri varken telefonla uğraşmak bana çok saygısızca geliyor kaldı ki siz nişanlısız. Hatanızı anlayıp siz özür dilediniz peki o sizden diledi mi? Bana göre tek kusurlu taraf siz değilsiniz

Merhaba arkadaşlar,

Nişanlım eve gidip takılmak istiyordu ben ise avm ye gidip gezmek istiyordum bugün pek bir şey yapasım yoktu. Neyse buna inat bana sinirli sinirli cevap vermeye başladı sabahtan , bir kaç gündür de biraz ters davranıyordu(iş güç vs) neyse arıyorum sakız vardı ağzımda ne çiğniyorsun saçma sapan sakızı diyor yol tarif ediyorum kızarak cevap veriyor vs. Neyse geldi bende trip attım hiç sesimi çıkarmadım oda sustu hiç bir şey demedi oturduk bi yere.

Hiç sesi çıkmıyor telefonla oynuyor bende aynı şekilde en son sinirlendim niye geldin keşke gelmeseydin X dedim oda keşke dedi gelme o zaman dedim gelmem bidaha dedi biraz tartıştık dedim o kadar ev işimi bırakıp geliyorum bana b.k gibi davranıyorsun vs dedim kalktım gitmeye başladım peşimden geldi arama beni o zaman bidaha dedi aramam dedim hâlâ geliyordu gelme falan dedim en son defol git o zaman dedim sesini çıkarmadı sonra arabama bindim istemiyorsan gelmem dedi bir şey demedim , ver yüzüğünü indir beni köşede s.tirip gidicem dedi indirmedim sonra yemek yiyelim mi dedim fark etmez dedi yolda giderken dayanamadım üzüldüm sarıldım öptüm özür diledim bidaha yapmam dedim ama soğuk yapıyor bana üzülüyorum bende sinirle dedim diyorum anlamıyor kızıyor laf ediyor ne yapıcam bilemedim gerçekten.

Gitmeyeceğini bildiğim için öyle dedim bide bi anlık sinirle söyledim , gitse zaten ya tutardım yada wp vs yazardım kızsam da yazardım ama pişman oldum öyle dediğime şimdi ise çok soğuk yapıyor bana çok zoruma gitti diyor ne yapmam gerekiyor bu durumda bi akıl verin lütfen
Siz ve eşinizin yaşları kaç?

Bu olay çok saçma olmuş blöf için evlilik uygun değil. Evde takılmak derken pineklemek mi istiyor cinsellik mi o geldi aklıma istediği olmayınca hep böyle huzursuzluk mu yapacak?

Bu ilişki yorar

Defol git diyen adam gel yemek yiyelim dersen adam seni tabi tınlamaz, ah ah şu kızlarımız dünyada tek erkek kalmış gibi davranmasa keske, ben bu adamda seni aldatacak baya mutsuz edecek bi enerji aldım

gelmem bidaha dedi biraz tartıştık dedim o kadar ev işimi bırakıp geliyorum bana b.k gibi davranıyorsun vs dedim kalktım gitmeye başladım peşimden geldi arama beni o zaman bidaha dedi aramam dedim hâlâ geliyordu gelme falan dedim en son defol git o zaman dedim sesini çıkarmadı sonra arabama bindim istemiyorsan gelmem dedi bir şey demedim , ver yüzüğünü indir beni köşede s.tirip gidicem dedi indirmedim sonra yemek yiyelim mi dedim fark etmez dedi yolda giderken dayanamadım üzüldüm sarıldım öptüm özür diledim bidaha yapmam dedim ama soğuk yapıyor bana üzülüyorum bende sinirle dedim diyorum anlamıyor kızıyor laf ediyor ne yapıcam bilemedim gerçekten.
Aynen devam.
Size bok gibi davranan adam özür dileyeceğine, siz özür dileyin. Tabi, bravo.
Böyle paspas olun adamların ayağının altında.
Siz buna layık olduğunuzu düşündüğünüz müddetçe, paspas edecek adam bol dışarda.
Aşırı sinirlendim yaptıklarınıza.

Soğukluğunun tek sebebi iş vs bu bir yere kadar size yansıtabilir, ayrıca karşında biri varken telefonla uğraşmak bana çok saygısızca geliyor kaldı ki siz nişanlısız. Hatanızı anlayıp siz özür dilediniz peki o sizden diledi mi? Bana göre tek kusurlu taraf siz değilsiniz
Dilemedi, aksine eve gidince başka bi konu vardı onu tekrar açıp kızmaya başladı sonra ben yine alttan aldım üzülmesin diye

Aynen devam.
Size bok gibi davranan adam özür dileyeceğine, siz özür dileyin. Tabi, bravo.
Böyle paspas olun adamların ayağının altında.
Siz buna layık olduğunuzu düşündüğünüz müddetçe, paspas edecek adam bol dışarda.
Aşırı sinirlendim yaptıklarınıza.
Benim pişmanlığım defol git demek çok mu kötü bir şey söyledim onu düşünüyorum sadece zoruna gitmiş çünkü

Defol git diyen adam gel yemek yiyelim dersen adam seni tabi tınlamaz, ah ah şu kızlarımız dünyada tek erkek kalmış gibi davranmasa keske, ben bu adamda seni aldatacak baya mutsuz edecek bi enerji aldım
Ben ona sinir anı ile gelme peşimden defol git dedim o demedi , sonra araba da indir beni ver yüzüğünü dedi indirmedim bende korktum

Siz ve eşinizin yaşları kaç?

Bu olay çok saçma olmuş blöf için evlilik uygun değil. Evde takılmak derken pineklemek mi istiyor cinsellik mi o geldi aklıma istediği olmayınca hep böyle huzursuzluk mu yapacak?

Bu ilişki yorar
Cinsellik istiyor ben istemediğim zamanlar da trip atıyor başka zaman gideriz vs diyip gönlünü alınca düzeliyor, çok ısrar edip zorla götürdüğü çok oldu bende kırmamak için gittim, özellikle askerden sonra o konular da kendine çeki düzen verip bana saygı duymayı öğrendi. Liseden beri beraberiz (25 yaşındayız) her şeyimin ilkini onunla yaşadım 3 senedir de cinsel olarak beraberiz

Merhaba arkadaşlar,

Kesinlikle en azından bi defol git lafını hak etmiş. Ama siz çizgimiz koruyup ayrılınca oradan bir daha geri adım atmasaydiniz. Yani kötü söz kullanmadan bıraksaydıniz onu istediği yere veya oracikta. Bir erkek kadın ilişkisinde sürekli böyle davranıyorsa bir erkek , müthiş can sıkıcı olur çünkü. Kendisine bir çeki düzen vermesi lazım bence

Dilemedi, aksine eve gidince başka bi konu vardı onu tekrar açıp kızmaya başladı sonra ben yine alttan aldım üzülmesin diye
Alttan almaya devam dünyada tek erkek o kaldı adamın totosunu kaldirmaya devam ama size küçük bir bilgi böyle yaptıkça kıymet göremeyeceksiniz adam o kadar bu halinize alışacak ki artık onun gözünde yok hukmunde olacaksınız ilk kavga da kolayca gözden çıkarılan siz olacaksınız az gurur biraz kendine saygı,özür dilemeyi bildiğiniz kadar karşıdan da beklemek çok zor değil bu kadar kendinizden nefret etmeyin

X