Nişanlımın ailesi ve ailem küs ve nişanlım barışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
8 yillik zorlu bir iliskiden sonra yuzumun gercekten gulecegine cok inanmistim bu sefer mutlulugu bulacagim sandim. Insanlar cekemiyorlardir iftira atıyorlardır kendim taniyayim istedim. Ilk basta her sey mukemmeldi ama zaman icerisinde sinir hastasi oldugunu farkettim sinir krizleri geciriyordu ve asla ikna olmuyordu kafasina koydugu dogrudan sasmiyordu. Sonra yalanlarini ogrendim icimdeki bu hayal kirikligini geciremiyorum toparlayamiyorum kendimi bir turlu yasanan yasandi onune bak gecmisi unut diyemiyorum

hiç tanımadığınız birine neden iftira atıldığını düşündünüz ? söylüyorum sizin sorununuz çok başka aslında. bir şekilde bir erkekle mutlu olmak için gözünüzün önündekini reddetmişsiniz.
bu adamdan kurtulsanız başka benzer erkek sizi gene kandırır.
sizin mutlu olmak için bir erkek gerekmediğini öğrenmeniz lazım bence.

Kücükken baban seni 3 kere atıp 2 kere mi yakaladı acaba 🤔 başka türlü bu kafaya ulasmak mümkun değil biraz gerizekalı olmak lazım :KK66: ilk kez birine boyle birsey yazdım banlayanilirsiniz ✌🏻
Ayrıca hepiniz benim yazdığımı yazmak istiyorsunuz biliyorum siz zahmet etmeyin artık :KK66:

allahım deli ya :) ama yazdıkların da çok aşırı doğru.

hiç tanımadığınız birine neden iftira atıldığını düşündünüz ? söylüyorum sizin sorununuz çok başka aslında. bir şekilde bir erkekle mutlu olmak için gözünüzün önündekini reddetmişsiniz.
bu adamdan kurtulsanız başka benzer erkek sizi gene kandırır.
sizin mutlu olmak için bir erkek gerekmediğini öğrenmeniz lazım bence.
Evet cok haklisiniz bunun nedeni de 8 yillik biten bir iliskiden sonra bu kiside gercek mutlulugu bulacagimi sanmis olmamdi cunku hayatimda ilk defa bir iliskimde cicek hediye almistim aileler de iyi anlasip nisanlaninca kendimi cok kaptirdim ve sonunun boyle bitmesi beni resmen bunalima soktu neden ben mutlu olamiyorum gibilerinden

Evet cok haklisiniz bunun nedeni de 8 yillik biten bir iliskiden sonra bu kiside gercek mutlulugu bulacagimi sanmis olmamdi cunku hayatimda ilk defa bir iliskimde cicek hediye almistim aileler de iyi anlasip nisanlaninca kendimi cok kaptirdim ve sonunun boyle bitmesi beni resmen bunalima soktu neden ben mutlu olamiyorum gibilerinden

kusura bakmayın da hadi başlarda iyiydi, bunca yalan ortaya çıktıktan sonra hala karşı tarafın söylediklerine inanma potansiyeli çok saçma.
bir çiçek mi daha değerli yoksa hayatınız mı ?
kimse size çiçek almadıysa kendi çiçeğinizi kendiniz alın :)

Maalesef bu bedel çok ağır gözüküyor. Sadece bosanma ile bitecek bir bedele benzemiyor. Şiddetin ve Allah korusun ama başka şeylerle sonuclanabilecek bir bedel olur bu :KK43:
Kesinlikle öyle ama anlayacak gibi görünmüyor ben en çok ailesine üzüldüm, psikopat bir damatla uğraşacaklar ..

kusura bakmayın da hadi başlarda iyiydi, bunca yalan ortaya çıktıktan sonra hala karşı tarafın söylediklerine inanma potansiyeli çok saçma.
bir çiçek mi daha değerli yoksa hayatınız mı ?
kimse size çiçek almadıysa kendi çiçeğinizi kendiniz alın :)
Cok tesekkur ederim gercekten cok sagolun hic tanimadiginiz halde benim iyiligim icin burda yazdiniz bana

Kesinlikle öyle ama anlayacak gibi görünmüyor ben en çok ailesine üzüldüm, psikopat bir damatla uğraşacaklar ..
Yok hayir geri donmeyi asla istemiyorum ki zaten bu kisi ozur dileyip affetmem icin dil dokmuyorki gram pisman degil. Ben sadece kendimi toparlamak istiyorum kendimi suclamamak bu ruh halinden artik cikmak istiyorum

Yok hayir geri donmeyi asla istemiyorum ki zaten bu kisi ozur dileyip affetmem icin dil dokmuyorki gram pisman degil. Ben sadece kendimi toparlamak istiyorum kendimi suclamamak bu ruh halinden artik cikmak istiyorum
Sizi anlıyorum ama kararlı değilsiniz, böyle bir adamı bırakmakta tereddüt etmek bile normal değil, muhakkak yardım alın hem kendi hem ailenizin iyiliği için...

Sen kendini suçlama, manipüle ediliyorsun. Narsizm kavramını bir araştır, karşındaki adamın özellikleri buna çok uyuyor gibi. Yapman gereken en doğru şeyi yapmışsın. O üste çıkmaya çalışıyor. Aklı başında kimse bu adamın yanında durmaz zaten

Sizi anlıyorum ama kararlı değilsiniz, böyle bir adamı bırakmakta tereddüt etmek bile normal değil, muhakkak yardım alın hem kendi hem ailenizin iyiliği için...
Aslinda bir uzmanla da gorustum ama tekrar gorusecegim cunku bu sekilde kendimi de ailemi de cok yipratiyorum cunku ben toparlanamadikca onlar da cok uzuluyor

8 yillik zorlu bir iliskiden sonra yuzumun gercekten gulecegine cok inanmistim bu sefer mutlulugu bulacagim sandim. Insanlar cekemiyorlardir iftira atıyorlardır kendim taniyayim istedim. Ilk basta her sey mukemmeldi ama zaman icerisinde sinir hastasi oldugunu farkettim sinir krizleri geciriyordu ve asla ikna olmuyordu kafasina koydugu dogrudan sasmiyordu. Sonra yalanlarini ogrendim icimdeki bu hayal kirikligini geciremiyorum toparlayamiyorum kendimi bir turlu yasanan yasandi onune bak gecmisi unut diyemiyorum
Siz kafanızda bir sevgili modeli çizip olmayacak bir adamla hayal kurmuşsunuz, bu o kişi değil anla , uyan lütfen, artık 3. Sayfa haberlerine konu olmuş kadınları okumak istemiyorz...

Sen kendini suçlama, manipüle ediliyorsun. Narsizm kavramını bir araştır, karşındaki adamın özellikleri buna çok uyuyor gibi. Yapman gereken en doğru şeyi yapmışsın. O üste çıkmaya çalışıyor. Aklı başında kimse bu adamın yanında durmaz zaten
Evet kesinlikle ve amacina da ulasiyor aslinda hayatta bir erkege ihtiyacim veya muhtacligim da asla yok ben sadece haksizliga gelemiyorum karsidaki insan ve ailesi kendini cok hakli goruyor ve surekli bizi sucluyor cildiriyorum

Siz kafanızda bir sevgili modeli çizip olmayacak bir adamla hayal kurmuşsunuz, bu o kişi değil anla , uyan lütfen, artık 3. Sayfa haberlerine konu olmuş kadınları okumak istemiyorz...
Evet cok fazla hayal kurdum kendimi cok kaptirdim ve sonuc boyle olunca bu hayal kirikligiyla ve karsi tarafin sutten cikmis ak kasik misali surekli bizi suclamasina dayanamiyorum bana anani babani birakamiyorsun beni sevmiyorsun dedikce inanin kafayi yiyecek gibi oluyorum

Öncelikle herkese merhabalar konum biraz uzun okursanız sevinirim. Benim 8 yıllık bir ilişkım vardi ve ayrıldım. Daha sonra görücü usulu gibi biriyle tanistim ilk basta babam hakkında çok araşırma yapmisti herkes aman kızının basını yakma cocuktan uzak dursun demisti fakat ben dinlemedim kendim tanimak istedim. Ilk basta her sey cok iyiydi aileler de tanisti cok iyi anlasti. Eski nisanlim her gun bana cicek tollardi hediyeler alirdi cok asiri ilgiliydi benden 2 yas kucuktu ve biraz hiperakrifti.ben 28 yasindayim 0 26. Maddi durumu da iyiydi ve cok eli acik birisiydi. 3ay sonra nisanlandik. Nisandan 1 hafta sonra hapse girdi ailesi ve kendisi kavga yuzunden demisti fakat borc yuzunden oldugu anlasildi ailesi de kendi de bizim de haberimiz yoktu dedi. Eski kiz arkadasimi hic istetmemistik dedi 3 kere istedigini ogrendik. Lise mezunuyum demisti ortaokul mezunu cikti ben yuksek lisans yapiyorum ve bunu hic sorun etmemistim. Gencliginde uyusturucu tedavisi gormus bunu da yeni ogrendim. Nisanlim hapisten ciktigi gun bize geldiler zaten cok gergindi patlamaya hazirdi ailesi doldurmus belli ve ailem kibar bir dille neden yalanlar soyledigini sordu. Annesi de soylediysek ne olmus bunlar kucuk yalanlar bunun yeri konusulacak zaman suan degil dedi. Annem gelir uzmani babam noter. ama nisanlimdan 2 bin tl borc almisti annem. Nisanlim da babasi da bir anda anneme yuklenmeye basladi sen de bizden borc istedin dediler bugun hapisten ciktim bunun konusulma yeri bugun degil dediler ve biranda nisanlim sinir krizine girdi aileme hakaretler etmeye basladi. Babam ortaligi sakinlestirmeye calistiysa da susmadilar durmadilar. Annem de onlar varsa ben yokum dedi. Ben de zaten nisanlimin o sozleri karsisinda şok olmustum geri donusu olmayan agza alinmayacak sozler ettigi icin yuzugu cikardim. O da gidip annemin uzerine yurudu yuzune tukurdu apar topar evden gittiler. Surekli babami aradi hakaret etti erkeksen cik karsima dedi babam da annem de benim hatrim icin tek kotu soz etmedi.
Daha sonra nisanlimin babasi arayip oglum kendini arabadan atti zor cikardim intihar etti dedi 2dk sonra annesi aradi arabayi kilitlemeseydik atacakti kendini dedi yine yalan soylediler yani.annesi oglum mutfaktan bicak alip birine saplasa ne olacakti cok korktum ben dedi cunku resmen sinir krizi gecirdi gozu dondu. Nisanlim 17gun oldu ayrilali surekli ailemi annemi sucluyor kendi hatasini gormuyor o gun psikolojim bozuktu uzerime gelindi annen suclu ben asla onlardan ozur dilemem boyun egmem diyor. Aileni birak mesafe koy bana gel beni tercih et diyor.seviyorsan askimizin arkasinda dur bizim kimseye ihtiyacimiz yok diyor maddi durumum iyi ben sana yeterim diyor. Ailem de benim uzulmeme cok uzuluyor 17 gundur agliyorum 5 kilo verdim uyuyamiyorum. Nisanlim da ailesi de asla ne bir telefon acti ne geldiler. Nisanlim ben hayatta ozur dilemem sen bizim askimiza sahip cikacaksin yanimda olacaksin diyor aileme karsi hala cok ofkeli.kendi hatasini sucunu gormuyor. Aileler gorusmez ben gorusmem sen gider gelirsin diyor. Ailem zaten olaylar karsisinda cok saskin ve ofkeli gidersen seni cok ezerler diyor.yakma basini diyor. Ama benim aklima surekli guzel gunlerimiz geliyor.acaba degisir mi duzelir mi diyorum ister istemez kendimi ailemi sucluyorum mantikli dusunemiyorum. Ne yapmam lazim
Geri donmeyi asla dusunmuyorum herkes ayni seyi soyluyor fakat ben bir turlu bu ruh halinden cikip hayatima devam edemiyorum surekli o ailemi sucladikca ben de kendimi sucluyorum beni secemedin dedikce kendimi sucluyorum o asla hatasinin farkinda degil 17gundur ayriyiz tek dedigi sey sen benim yanimda duramadin seviyorsan arkamda olmaliydin
Canım siz nasıl ayrısınız baya görüşüyorsunuz. Sence oluru var mı. Herşey zamanla unutulur yeniden kilo da alırsın. Yeter ki bittiğine inan

Canım siz nasıl ayrısınız baya görüşüyorsunuz. Sence oluru var mı. Herşey zamanla unutulur yeniden kilo da alırsın. Yeter ki bittiğine inan
Surekli kavga ediyoruz o beni sucluyor ben ona gercekleri gostermeye calisiyorum anlamadikca kendimi paraliyorum cok yiprandim ben isterdimki hatasini anlasin ozur dilesin telafi etmeye calissin ama ne o ne ailesi asla hatalarinin farkinda degil ve bu durum karsisinda aklimi yitirecek gibi oluyorum

Evet kesinlikle ve amacina da ulasiyor aslinda hayatta bir erkege ihtiyacim veya muhtacligim da asla yok ben sadece haksizliga gelemiyorum karsidaki insan ve ailesi kendini cok hakli goruyor ve surekli bizi sucluyor cildiriyorum
O zaman haksızlıklarını vur yüzlerine "ittirin gidin başka enayi bulun" de, o zaman ağızlarının payını almış olurlar. İstedikleri kadar konuşsunlar. İnsanlar onlaeın ne mal olduğumu biliyormuş zaten

Surekli kavga ediyoruz o beni sucluyor ben ona gercekleri gostermeye calisiyorum anlamadikca kendimi paraliyorum cok yiprandim ben isterdimki hatasini anlasin ozur dilesin telafi etmeye calissin ama ne o ne ailesi asla hatalarinin farkinda degil ve bu durum karsisinda aklimi yitirecek gibi oluyorum
Kaliteleri bu işte, asla haksız olduklarını kabul etmeyecekler ve hep seni aşağılayıp hor görecekler. Özür kelimesini onlardan asla duymayacaksın ve üzerine sen bol bol dileyeceksin. Boşa haksız olduklarına ikna etmeye çalışma

O zaman haksızlıklarını vur yüzlerine "ittirin gidin başka enayi bulun" de, o zaman ağızlarının payını almış olurlar. İstedikleri kadar konuşsunlar. İnsanlar onlaeın ne mal olduğumu biliyormuş zaten
Diyemiyorum iste kendime yakistiramiyorum her zaman guzellikle konusularak anlasilma taraftariyim ailemde de kimse kimseye laf sokmaz azarlamaz konusarak anlasiriz hep ama karsi tarafta bu maalesef yok ve kotu soz soylersem daha da kendilerini hakli gorurler uste cikarlar diye dusunuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X