Nitroit'in Diyet Günlüğü

nitroit

brokoli mi çikolata mı?
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2011
313
1
Merhabalar :KK71:

Şuan 77 kiloyum.Boyum 1.75
1 buçuk ay sonra üniversiteye başlayacağım ve bu kiloyla başlamak istemiyorum.Benim metabolizmam çok yavaş şuan 77 kiloda takıldım kaldım ne kilo verebiliyorum ne de kilo alıyorum.Bu hafta boşum istediğim kadar spor yapabilir,yemeklerimi ayarlayabilirim
1 haftada 4 kilo verirsem gerisinin geliceğini düşünüyorum
Diyetisyenim de bu fikrime hayır demedi.Çünkü artık o da sinirlenmeye başladı bana.4 kiloyu verip öyle gidicem kontrole

Benim amacım yemek yemeden vermek değil.Sürekli spor yaparak ve ekmek yemeyerek kilo vermek olucak.Yapıcağıma inanıyorum :)

gün gün kilo ve yediklerimin listesini yazıcam buraya.Bana katılmak isteyen olursa beraber başlayabiliriz.Diyetin olmazsa olmazını yapıp pazartesi günü başlicam çünkü yarın düğünümüz var biraz yoğun bi gün olucak.

Son düzenleme:
meraba sana bende katılabilirm çünkü bende üniversiteye başlıyacağım inş. bu sene bende senin gbi 76 77 kiloyum ama bide benim göğüs problemim var asıl o yüzden zayıflamak istiyorum :) Büyükler ve ameliyat olucam inş. Doktorum eger zayıflarsan ve formunu korursan göğüslerinde sarkma olmaz dedi :)Ben diyestisyene falan gitmedim benimde metabolizmam zayıf napsam zayıflayamıyorum banada önerilerini yazarsan sevinirim :):KK3:

meraba sana bende katılabilirm çünkü bende üniversiteye başlıyacağım inş. bu sene bende senin gbi 76 77 kiloyum ama bide benim göğüs problemim var asıl o yüzden zayıflamak istiyorum :) Büyükler ve ameliyat olucam inş. Doktorum eger zayıflarsan ve formunu korursan göğüslerinde sarkma olmaz dedi :)Ben diyestisyene falan gitmedim benimde metabolizmam zayıf napsam zayıflayamıyorum banada önerilerini yazarsan sevinirim :):KK3:

Aslında yapacağım şey sadece sporu fazlalaştırıp akşam yemek yememek :)
Sende pazartesi gününden itibaren yediklerini yazabilirsin buraya

Spor yapma imkanın var mı ?

Tabii :) akşamları olmadı evde koşu bandı falan var snn hedefn kaç

İşte bu hafta 4 kilo vermeyi düşünüyorum :)
Ama en son olmak istediğim kilo 62-63.Daha fazla vermek istemem Zayıf insanları sevmiyorum :KK37:

senin hedefin kaç :)

Son düzenleme:
Sabah tartıldım 1 kilo gitmiş
Şuan 76 kiloyummm :KK35:

kaldı 6 gün 3 kilo

1 haftada 4kilo vererek ii bişey yaptığını zannediceksin,çok yanlış yoldasın normal olanı 1kilo vermek olmadı 2 kilo en fazla,neymiş o 4kilo ,çok sağlıksız bi düşünce:KK20:

X