Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar no-poo deniyorum,şampuana veda ediyorum...!

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
merhaba bende bu no poo işindeyim yaklaşık 20 gündür benimde saçlarım dökülüyor napsam karar veremedim sen bıraktın mı
saçımı temizlemesi konusunda bir sıkıntı yok,şampuan kullanmamaya devam ediyorum ama dökülmesi de devam ediyor.ne yapacağım karar veremedim.daha yeni kan,idrar tahlili yaptırdım,tüm değerlerim normal.doğal kürleri deneyesim var,araştırıyorum

merhaba bende bu no poo işindeyim yaklaşık 20 gündür benimde saçlarım dökülüyor napsam karar veremedim sen bıraktın mı
Karbonati fazla mi kullaniyorsunuz
ben cevap verdim ama konu sahibi yerine kusura bakmayin

Karbonati fazla mi kullaniyorsunuz
ben cevap verdim ama konu sahibi yerine kusura bakmayin
Olur mu canım aksine mutlu oldum cevap verdiğin için teşekkür ederimm :KK37: bir tatlı kaşığı kadar kullanıyorum aslında normal ölçülerden bile az onlarda yemek kaşığı geçiyor genelde. ama neden böyle oldu anlamadım napacağımı da bilmiyorum senin deneyimin var mı bu konuda:KK25:

Olur mu canım aksine mutlu oldum cevap verdiğin için teşekkür ederimm :KK37: bir tatlı kaşığı kadar kullanıyorum aslında normal ölçülerden bile az onlarda yemek kaşığı geçiyor genelde. ama neden böyle oldu anlamadım napacağımı da bilmiyorum senin deneyimin var mı bu konuda:KK25:
Var evet ama sacimi çok döktüğü içim bıraktım
2 kere denedim 2sinde de çok döktü
artık sadece arındırma detoks olarak haftada 1 kullanıyorum
özellikle doğal yöntemlere geçmek istiyorsan Defne sabunu kullanmaya ne dersin ? Durulmasıni sirkeli suyla yapınca cilt pHi kendini dengeliyor
ben memnunum sacim alıştı

Var evet ama sacimi çok döktüğü içim bıraktım
2 kere denedim 2sinde de çok döktü
artık sadece arındırma detoks olarak haftada 1 kullanıyorum
özellikle doğal yöntemlere geçmek istiyorsan Defne sabunu kullanmaya ne dersin ? Durulmasıni sirkeli suyla yapınca cilt pHi kendini dengeliyor
ben memnunum sacim alıştı
uzun bi zamandır doğal yöntemleri kullanıyorum. tresanlar, otacılar, defne, zeytinyağlı, bıttım, çamterebentin, killi ne zıkkım varsa denedim hepsini saçlarım o kadar çabuk yağlanıyor ki artık bıktım bütün bu sabunlar 1 günden fazla tutmadı saçımı maalesef artık da bu olayın çözülmesini istiyorum gerçekten çok zor uğraşmak böyle giderse bıraksam daha iyi olacak ben belki geçiş süreci diye düşünmüştüm ama şu an anladığım kadarıyla pek değilmiş yine de bana yine hüsran :KK42::KK42::KK42:

uzun bi zamandır doğal yöntemleri kullanıyorum. tresanlar, otacılar, defne, zeytinyağlı, bıttım, çamterebentin, killi ne zıkkım varsa denedim hepsini saçlarım o kadar çabuk yağlanıyor ki artık bıktım bütün bu sabunlar 1 günden fazla tutmadı saçımı maalesef artık da bu olayın çözülmesini istiyorum gerçekten çok zor uğraşmak böyle giderse bıraksam daha iyi olacak ben belki geçiş süreci diye düşünmüştüm ama şu an anladığım kadarıyla pek değilmiş yine de bana yine hüsran :KK42::KK42::KK42:
selam bende no poo akımına bayıldım ama işlem görmüş dolaşık saçlı biri olarak cesaret edemedim. saçımdaki sarıları uzatıp bir daha boyamaycağım ondan sonra da doğala yöneleceğim. bence sen de başlamışken bırakma

Merhaba hatunlar.ben malesef bıraktım.çünkü nopoo ya başladıktan kısa bir süre sonra hamile kaldım ve zor bir hamilelik süreci yaşıyorum.aslına bakarsanız nopoo dan memnundum,saçımın dökülmesi durmaya başlamıştı ama normalden daha fazla yağlanma olduğu için sık sık saçlarımı korbanatlı suyla yıkayamadım.çok fazla aşerdiğim ve ayakta zor durduğum için nopoo yu bırakıp otacı ısırgana devam ettim. bana sorarsanız başlayanlar sabırla devam etsin.muhakkak iyi sonuç alacaksınız

X