Numaramı silmemesinin ama silmiş gibi yapmasının anlamı nedir?

Niye ki? Olabilir, gecebilir. Ben cok yaptim mesela reddettiklerime.
İşte kişi kendinden bilir işi.
Benim de hoşlanmadığım insanlar oldu benden hoşlandığını düşündüğüm, dünyanın en doğal şeyi hepimiz genç insanlariz, kanımız kaynıyor.
Ya başlamadan bitirsin diye yanında hayali bir sevgiliden bahsettim ya da kibarca reddettim. Hiç de arkasından ona buna anlatıp dalga gectigim olmadı ki neden geçeyim? Bir insanın birinden hoslanmasi gülünecek bir şey değil ki. Herkes herkesle şansını denemek isteyebilir.
Belki de bu yüzden sizin bu israrinizi anlayamadim çünkü asla ben hayatıma girmek isteyen insanla dalga gecmem, birinin de benimle dalga geçtiğini düşünmem

Ben nerede beni istiyor yazdım ki?

Adamın yaptığı çok basit lafı bile olmayacak hareket yüzünden cumartesiden beri seni takmıyor yazanlara "ama neden yaptı ki o zaman, umursamasa silmez mi? ama neden böyle yaptı ama neden neden" diyorsunuz. Daha ne kadar istiyor görünebilirsiniz ki

Hayır. Ben numarasını sileceğimi söyleyince, silmiş gibi yapmak için profil fotoğrafını benden gizledi. Kişiye özel gizleme özelliği var ya. Fakat silmediğini öğrendim. Çünkü; hakkımda kısmını gizlemeyi unuttu benden ve hakkımda kısmı sadece kişilerine açık.
Sizce bu kadar şeye gerek var mı ? Bana 18 -19 yaşımı hatırlattınız. Şimdi orta yaş grupta biri olarak size çok net ve yüzde yüz bir bilgi vereyim. İnsanlar bir şeyi istiyorsa inanın imkansızlığı dahi zorlar . Size neden profil fotosunu gizledi sorusunun cevabı sizi sevdiği için değil . Buna da emin olun. Direkt yolunuza bakın. İnanın şuan orta yaş grubunu baştan 18-19 yaşlara döndürsek çoğu kişi böyle gereksiz vakit kaybetmez :) bunu zamanla öğreniyoruz Söylediklerime rağmen düşüneceksin hatta belki o mesajı atacaksın:)

Sinirli olarak algıladıysan bilemem tepkileri bence çok yanlış yorumlama sorunların var. 🤷😊
Olabilir. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeyi beceremediginiz icin saglikli bir diyalog kuramamış olabiliriz sanırım. Bunu yapmayı beceremiyor oluşunuza karşı daha anlayisli olamadigim icin size karsi ozur dilerim yinede.

Son düzenleme:
Adamın yaptığı çok basit lafı bile olmayacak hareket yüzünden cumartesiden beri seni takmıyor yazanlara "ama neden yaptı ki o zaman, umursamasa silmez mi? ama neden böyle yaptı ama neden neden" diyorsunuz. Daha ne kadar istiyor görünebilirsiniz ki

Ben sadece merak ettim. Yani birini engelleyip, silebilir, hatta hic bir sey yapmayabilirsiniz. Fakat profil fotografini gizleyip silmis süsü vermenin mantigini anlayamadim. Bununla ilgili kendi fikirlerimi soyledim( bu fikirler sirasinda da bana asik, benim icin oluyor gibi bir sey demedim ayrica). Sizde kendi fikirlerinizi soylediniz. Bu kadar basit. Bazen konusurken seviyeyi asagiya dusurdugunuz, oldu. Fakat onemli degil. Ben hosgoruyor ve bu tavirlariniz sebebiyle affediyorum sizi.

Sizce bu kadar şeye gerek var mı ? Bana 18 -19 yaşımı hatırlattınız. Şimdi orta yaş grupta biri olarak size çok net ve yüzde yüz bir bilgi vereyim. İnsanlar bir şeyi istiyorsa inanın imkansızlığı dahi zorlar . Size neden profil fotosunu gizledi sorusunun cevabı sizi sevdiği için değil . Buna da emin olun. Direkt yolunuza bakın. İnanın şuan orta yaş grubunu baştan 18-19 yaşlara döndürsek çoğu kişi böyle gereksiz vakit kaybetmez :) bunu zamanla öğreniyoruz Söylediklerime rağmen düşüneceksin hatta belki o mesajı atacaksın:)
Ben beni sevdigi icin profil fotografini gizledi demedim. Sadece neden yapmis olabilir dedim.

Olabilir. Kendinizi doğru bir şekilde ifade etmeyi beceremediginiz icin saglikli bir diyalog kuramamış olabiliriz sanırım. Bunu yapmayı beceremiyor oluşunuza karşı daha anlayisli olamadigim icin size karsi ozur dilerim yinede.

Keh keh komik seni. Ben mi kendimi ifade edemiyormuşum? Bak sen anlayan anlıyor bence. Sen anlamamakta ısrar ediyorsun bence komik duruma düşmeye devam ediyorsun bak sen en iyisi red ettiklerinle alay falan etmeye devam et iyi bir iş buldum sana 😂 karmasını o seni silen kişi çıkarmış senden duymak istediğin bu ya hani amaa küçük bir gerçekle ise kapatıyorum mevzuyu seninle gönül eğlendirmeye bile gerek duymamış, oldukça yorucu tipsin yaaa beni alıntılama artık... Stop 🙉

Son düzenleme:
Ben beni sevdigi icin profil fotografini gizledi demedim. Sadece neden yapmis olabilir dedim.
Ayaklı yalan makinesi gibisiniz. 2 sayfa önce söylediklerinizle çelişiyosunuz, her mesajda başka hikayeler anlatıyosunuz. Şurda beni cepte tutmak için mi yapıyor yazmışsınız

Cepte falan mı tutmaya calisiyor?
Umut taşıdığımı nerde yazdım diye sorup duruyosunuz. Tam da burda yazdınız. Sizi cepte tutmak istediğini düşünmeniz adamın size az çok ilgisi olduğunu, size yazacağını umut etmenizden kaynaklı.

Sonra dalga geçmek için yapıyor olabilir mi dediniz. Bir üye olabilir deyince “çok acımasızca” yazdınız.

Cok acimasizca ama..
sonra üyeler ne dalga geçmesi adamın umrunda bile değil yazınca ben de reddettiklerimle dalga geçiyorum dediniz. E 2 dk önce dalga geçmek için numaramı tutması çok acımasızca dediniz şimdi de ben de ne yapıyorum ne var ki diyosunuz valla şaka gibisiniz 🫠
Niye ki? Olabilir, gecebilir. Ben cok yaptim mesela reddettiklerime.

Geride de dediğim gibi ben adamın size profil fotosunu falan gizlediğini de düşünmüyorum. Kavga ettiği arkadaşına mesaj attırdım kısımlarını da uydurduğunuzu düşünüyorum çünkü kimse siz istiyosunuz diye kanlı bıçaklı olduğu kişiye engelledi mi kontrol etmek için mesaj atmaz. Ama öyle bir şey olsa bile sizin umut ettiğiniz gibi bir durum yok ortada. Artık üyeleri manipüle etmeye çalışmayı bırakın.

Son düzenleme:
Ben sadece merak ettim. Yani birini engelleyip, silebilir, hatta hic bir sey yapmayabilirsiniz. Fakat profil fotografini gizleyip silmis süsü vermenin mantigini anlayamadim. Bununla ilgili kendi fikirlerimi soyledim( bu fikirler sirasinda da bana asik, benim icin oluyor gibi bir sey demedim ayrica). Sizde kendi fikirlerinizi soylediniz. Bu kadar basit. Bazen konusurken seviyeyi asagiya dusurdugunuz, oldu. Fakat onemli degil. Ben hosgoruyor ve bu tavirlariniz sebebiyle affediyorum sizi.

Sen kimsin beni hoş göreceksin ve affedeceksin pardon :)
Hoşlandığı erkeğin reddedişini kabullenmeyip ı ıh beni umursuyor diye ısrar eden biri bana seviye öğretiyor :KK70:Şimdi başlarsın "ben öyle yazmadım ki" hı hı yazmayınca anlaşılmıyor zaten ya hepimiz çocuğuz burada :KK70:
Önce sen bi çocuğun seni reddettiğini kabullen. Ohh iyi ki de kabul etmemiş adam canını, hayatını kurtarmış :KK70:

Son düzenleme:
Sen kimsin beni hoş göreceksin ve affedeceksin pardon :)
Hoşlandığı erkeğin reddedişini kabullenmeyip ı ıh beni umursuyor diye ısrar eden biri bana seviye öğretiyor :KK70:Şimdi başlarsın "ben öyle yazmadım ki" hı hı yazmayınca anlaşılmıyor zaten ya hepimiz çocuğuz burada :KK70:
Önce sen bi çocuğun seni reddettiğini kabullen. Ohh iyi ki de kabul etmemiş adam canını, hayatını kurtarmış :KK70:
adamın kendisini neden reddettiğini anlamak için burada bizlere verdiği cevaplara bakmam yetti :KK53:

Ya ben bir sey yapmadim. O dakika bitti zaten benim icin. Bir daha da iletisim kurmadim. Sadece neden boyle yapmis olabilir diye sordum.
Bitmiş hali bu mu gerçekten. Adamı acilen silmeniz lazım. Silmediğinizi anlaması bence daha onur kırıcı.

Engellemek yerine konuşmayı silmiştir, ümitlenmeyin diye de profil fotosunu kaldırmıştır. Hakkımda kısmı aklına gelmemiştir. Önem ve değer verdiğin biri İçin ayrıntı düşünürsün. Hakkımdayı anlamak için ark adamın num atmak felan bunlar çok ayrıntı, gerek yok. Adam boşluktan sıkılıp size geri yazdığında ki erkek bu yapar, cevap verecekmisin? Verecek gibi duruyorsun da,

Benim anlamadığım kişiye özel profil resmi nasıl gizleniyor? Ben önceden çok iyi bilirdim böyle şeyleri, yaşlanmışım galiba🥹😀

Ya ben bir sey yapmadim. O dakika bitti zaten benim icin. Bir daha da iletisim kurmadim. Sadece neden boyle yapmis olabilir diye sordum.
O dakika bitti miiiiii 😀😀😀😀 gercekten miiiii 😀😀 ne silmiyosun o zaman numarasını gururunuz yokmu kuzum sizin hala osuruktan nem kapma derdindesiniz...

Sizden çok kurtulmak istemiş olabilir ona aşırı saplantılı gelmis olabilirsiniz gicikligina yazmadım olabilir çünkü ben öyle yapar din kimseye güven yok gibi artık

Ya niye engellesin niyeee ? Mantığını herkes size anlattı ya işte geri yazarsanız tanıyıp yanlışlıkla muhatap olmamak için msj geçmişinizi falan tutmuyor işte boşu boşuna niye tutsun aptal saptal konuşma geçmişini misal bende sizin gibi sümük tipleri engellemem arkadaşından bile yazdırmışsın engellesem kim bilir kimlerden yazcak engellemim de kendi kendine oyalansın numaram boşuna dağılmasın mantığı hiç yapmam etmem demeyin kaç gündür adamın resmen kaçtığını idrak edemediniz saçma sapan sebepler arıyorsunuz biri sizi reddettiğinde salın ya

X