nurovic diyet yolculuğu

zaten 34 bedendim içine giremediğim bedenler de öyle. şu an hiç bir pantolonum olmadıgı için mecbur aldım 3-4 tane 36 beden :KK43: indallah geri gireceğim içine 34lerin de

Ya bölgesel işte kilo hep bel ve basenden aldım. 10 kilo eklendi yani eski halime. 🫠
Ama boyumuz kısa olunca alınan 3 kilo bile fark ediyor maalesef. Olursun yaaa neden olmayasın 50 olsan direk 34 olursun bence :)
ay ben 50 olursam yok olurum herhalde ortadan :-)
:halay:

Yıllar önce LCW dan aldığım 38L beden kotlarin içine an itibariyle girdim. Bacak kısmı tam oldu. Göbek ite kaka kapattım. Ay nasıl Bir mutluluktur ama bu yaaaa :KK70:
tebrik ediyorum seni :sampiyon:yaa harika bi duygu bu bence tüm yemeklerin tadından daha harika istediğini giyebilmek :halay::halay:
Haftada 1 yapılabilir bence bu kaçamaklar. Sen zaten istikrarlı birisin yarın telafi edersin cnm.
Benim bugün tartı günümdü. 2.4 kg gitmiş. Ama önceki hafta ödem coktu 1 i ona veriyorum. Bence bu hafta 1.4 vermişim.

Güncel kilom 63
süpersin menülerin çok iyi zaten vermemen mümkün değil :super:

günaydın kızlar hayırlı haftalar diliyorum.
hafta sonu giremedim malesef. ama çok dikkat ettim ve hiç kaçamak yapmadım. hatta dün tam 1 saat eliptik yaptım.
ama regl henüz bitmediği için tartıda bi değişim yok malesef. hatta bu sabah 58 geldim. söz verdiğim gibi hurma detoksuna başlıyorum bugün. 2 gün boyunca yapıcam. çarşamba günü tartılır paylaşırım sizinlede. hem regl de bitmiş olur.

bu arada geçen hafta salıdan beri tuvalete çıkamıyorum. buda başka bir problem oldu bana. bugün kuru kayısı alıp tüketeceğim 1-2 adet. hurmaları 1-2 adet eksik yerim

günaydın kızlar hayırlı haftalar diliyorum.
hafta sonu giremedim malesef. ama çok dikkat ettim ve hiç kaçamak yapmadım. hatta dün tam 1 saat eliptik yaptım.
ama regl henüz bitmediği için tartıda bi değişim yok malesef. hatta bu sabah 58 geldim. söz verdiğim gibi hurma detoksuna başlıyorum bugün. 2 gün boyunca yapıcam. çarşamba günü tartılır paylaşırım sizinlede. hem regl de bitmiş olur.
Tamam canım.
Ben bugün 63 ile başladım hurma detoxuna.
Dün gelmesi gerekiyordu regl gelmedi, diyet sebebiyle geç gelecek belli ki. Umarım detox sonucuna doğru gelmezse tartı doğru sonucu çıkarır bana.

Tamam canım.
Ben bugün 63 ile başladım hurma detoxuna.
Dün gelmesi gerekiyordu regl gelmedi, diyet sebebiyle geç gelecek belli ki. Umarım detox sonucuna doğru gelmezse tartı doğru sonucu çıkarır bana.
süper merakla bekliyorum sonuçlarımızı
Gün kurusu daha etkili canım.
Lahana da deneyebilirsin inanılmaz çalıştırıyor bağırsaklari
tamam o zaman gün kurusu alayım öğle molamda. çünkü tuvalete çıkamamakta çok etkiliyor tartıyı

ilk öğünümü 7 adet hurma ve 4 kaşık yoğurt ile yapmış bulunmaktayım kızlar.
1.200 ml suyumu da bitirdim. yatana kadar 3 lt olur o

Reformer plates yapaniniz oldu mu daha önce ? Kızımın gittiği jimlastik okulundaki grup platesine yazılsam mi diyorum. Fiyatı emsallerine göre uygun 8 ders 1750 dedi.
Normal pilatese salona giderken gittim daha sonra salonumu değiştirmiştim orada vardı aletli pilates diyorlar gördüm aletlerini ama ekstra ücretli olduğu ıcın onu yapmamıştım salonlarda cok pahalanmış fiyatlar konusunda cok bilgim yok ama aletli olduğu için faydasını görürsün bence
Ben eve birşeyler aldım bıleklık agırlıgı dambıl pilates bantları squat bandı ve iç bacak aleti (halka) kol omuz içinde kullanılıyor bunlarla iyi gidiyor salona gittim dönem ben kardiyo ya cok agırlık veriyordum bana salon yaramıyor o yüzden kas artışım olmuyor kardiyonun fazlası kas ve suyuda götürüyor çünkü 😅
Ama pilates cok guzel sıkılasma için özellikle kasları güçlendiriyor deneyebilirsin güzel olur 🥰

Evet kızlar tartıldım 65.500 çıktım muthıs odemliyim hem regl hemde sabaha kadar uyuyamadım oğlum hasta atesı çıktı onunla ilgilendim 2 gündür 3 4 saatlik uykuylayim bununda etkısı tartıya yansıdı bence bu hafta böyle olsun bakalım haftaya ne olacak 🥴

Evet kızlar tartıldım 65.500 çıktım muthıs odemliyim hem regl hemde sabaha kadar uyuyamadım oğlum hasta atesı çıktı onunla ilgilendim 2 gündür 3 4 saatlik uykuylayim bununda etkısı tartıya yansıdı bence bu hafta böyle olsun bakalım haftaya ne olacak 🥴
Çok geçmiş olsun canım.
Çocuklar hasta olmasın Allah im ya.
Senin yağlar kasa döndüğü için tartı değil de mezro daha iyi sonuç veriyordur.

Çok geçmiş olsun canım.
Çocuklar hasta olmasın Allah im ya.
Senin yağlar kasa döndüğü için tartı değil de mezro daha iyi sonuç veriyordur.
Cok teşekkürler canım💐
Ya evet günlerdir hasta ilaçta veriyorum ama hala duzelemedi uyku kalmadı ne onda ne bende hiç birşeyde yemiyor sadece emmek istiyor
Evet oda vardır tabiki ölcerim sabah şimdi yedım karnım şişti 🤭 ama ödemim var yüzüm şiş gözlerim sıs 2 gündür uyku uyuyamadım misafir vardı kaldı onlar gitti oğlan uyutmadı basım agriyor şuan inşallah artmaz ilaç içmek istemiyorum regl kesmesin tamamen olup biteyim rahatlım

Reformer plates yapaniniz oldu mu daha önce ? Kızımın gittiği jimlastik okulundaki grup platesine yazılsam mi diyorum. Fiyatı emsallerine göre uygun 8 ders 1750 dedi.
ben hiç yapmadım ama çok isterdim yapmak. her türlü platesin vucudu şekillendirme konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum.
çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum yavruna
bu hafta malesef regl etkisi çok oldu üzerimizde haftaya toparlarsın
Benim gibi tatlı canavarı için bu 30. Gün hurma detoxu ilaç gibi geldi vallahi.

Kendimi süper hissediyorum oleyyy :KK66:
evet yaaa tatlı isteğini müthiş kesiyor ve kesinlikle çok tok tutuyor. sevindim beğenmene

Cok teşekkürler canım💐
Ya evet günlerdir hasta ilaçta veriyorum ama hala duzelemedi uyku kalmadı ne onda ne bende hiç birşeyde yemiyor sadece emmek istiyor
Evet oda vardır tabiki ölcerim sabah şimdi yedım karnım şişti 🤭 ama ödemim var yüzüm şiş gözlerim sıs 2 gündür uyku uyuyamadım misafir vardı kaldı onlar gitti oğlan uyutmadı basım agriyor şuan inşallah artmaz ilaç içmek istemiyorum regl kesmesin tamamen olup biteyim rahatlım
Vee sen tüm bunlara rağmen sporunu aksatmiyorsun tebrik ediyorum seni canım çok tbk

ben hiç yapmadım ama çok isterdim yapmak. her türlü platesin vucudu şekillendirme konusunda çok başarılı olduğunu düşünüyorum.

çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum yavruna
bu hafta malesef regl etkisi çok oldu üzerimizde haftaya toparlarsın

evet yaaa tatlı isteğini müthiş kesiyor ve kesinlikle çok tok tutuyor. sevindim beğenmene
Cok sağol canım Allah ragzı olsun 💐
Evet malesef ama sorun değil bir dahaki sefere daha iyi olur inşallah yavaş olsun kalıcı olsun 🥰

Vee sen tüm bunlara rağmen sporunu aksatmiyorsun tebrik ediyorum seni canım çok tbk
Ben takınlıyım bir şeye taktıysam onu bır sekılde yaparım oğlan uyuduğu gıbı yada babası baktıgı vakit hemen spora başlıyorum her vakti değerlendirmeye çalışıyorum yorgun ve uykusuz da olsam spor yapmayınca daha çökmüş hissediyorum bunun psikolojisi daha kötü geliyor uykusuzluk ve yorgunluktan teşekkürler canım 🥰
Mesela dün akşam sporunu gece 1 buçukta yaptım 🤭

X