O da haklı mı?

Siz bu görusleriniz bu kontrol hep benim elimde olmali fikirlerinizle
Bu adami bambaşka biri yapacaksiniz..
Şuan aşiri degilmi bu yaptiklariniz?
Nasil ailesine vermesin diye harca baģladim filan ailesini istemedim filan.
Yani evet fazla olmuş cogu sey.Herşeyi kontrol etme isteģi
Eşinizi hapsetmişsiniz onyargilariniza eşiniz kendine geldiģinde ne yapacaksiniz? Nisanliniz demek istedim. Yani annem yaşadi b3n yaşamayayim diye nedir bu nisanliniza tasma takar gibi muameleniz.. bi durun bence kendinize ve nisanliniza bu kadar yuklenmeyin
Okurken yoruldum yahu

Özgürleştirme adı altında Irak'ı talan eden Amerika gibisiniz vallahi. Özgürleştirdiğinizi söylediğiniz adama tek yaptığınız bir güzel sömürmek için kendi kuklanız haline getirmek. Üstelik gözünüz de doymuyor. Umarım yakayı sizden kurtarır ve biraz aklını başına alır. Hayata birileri beni sömürsün diye mi gelmiş nedir?

Lütfen hanımlar ben haklıyım demiyorum ama sizlere soruyorum paranız elimizden alınmaya çalışılsa verir misiniz veya görümceniz size kötü şeyler söyledi eşiniz onunla yine can ciğer kuzu sarması nasıl kabulleniyorsunuz bana yardımcı olun diye yazdım buraya

Boşanmak o kadar da basit olmuyo kadınlar için özellikle , o şimdi iş bozulmasın diye istemeyerek dişini sıka sıka yaptığı ne varsa burnundan getirecek yıllarca lafını edecek. Yaşadığında anlarsın

Yani o kadar zorla yaptığı şeyler yok sadece söylemeden yapmaz ufak şeyleri bile zorla dediğim bu. Sadece huzurlu olmak istiyorum diyor

X