Oğlumdan hiç uzun süre ayrı kalmadım.. Siz olsanız ne yapardınız?

Kesinlikle vermezdim. Kendim bakabilecegim sürece ( Allah korusun ciddi bir hastaliginiz olsa) cocugumu kimsenin yanına vermezdim. Eşi bakacağım demiş ama söylemek her zaman kolaydır. Uygulamada insanlar yan çizebilir. Ayrıca ben hayattaysam cocugum bugünleri bir daha yasayamayacagina göre kesinlikle benimle yaşasın isterim.

Ankaradayim vermezdim. Zaten 9 yas buyumus baya herseyi hazirlarsaniz okuldan gelince kendisi mikrodalgada bile isitip yiyebilir. Olmadi okuldan gelince sandvich yer ama veremem . Simdi sicak bakan es sonra sorun cikarabilir .

9 yas cocuk daha kucuk yaa…anne kuzusu daha…benimde buyuk oglum ayni yasta, cok duygusunu belli etmez karakter olarak ama bazen bakiyorum iclerinde en cok sevmem gereken o oluyor. Bende vermek istemezdim cocuguMu hele hele baska sehirdeyse

Oğlunuz istemiyorum demiş daha ötesinde birşey düşünmeye gerek yok aslında.

Aynı şehirde, istediğiniz zamanlarda birbirinizi görecek olsanız babasıyla olması olmayacak birşey değil ama farklı şehirlerde olunca görüşmeleriniz kısıtlı bu olacak bu şartlarda çocuğu babaya vermeyi düşünmezdim açıkçası.
Ayrıca eski eşinizin özel okulu sadede kendi yanında gönderirim demesi de çocuğu değil kendini istediğinizi düşündüğünü gösterir. İyi baba çocuğun eğitimi öz konusu olunca böyle bir ikiyüzlük yapmaz.

Verirseniz çocuk büyüyünce belki size karşı soğumuş olabilir bunuda düşünün

Oğlum gidip geri gelme taraftarı anlayacağı dilde durumu izah ettim sürekli kalmayı kendi de istemiyor. Babasının yanında şartları iyi olacak o cazip gelirse bilmiyorum.
E çocukta istemiyormuş,kesinlikle vermezdim.Cocuk 9 yasinda neden kendi basiniza bakamayasiniz ki.Sonucta velayeti de sizdedir ...Bu yasa kadar büyütmüşsunuz,çocuk istemeden vermeyin, ilerde kırgın kalır sizinle

Ben vermezdim şahsen. Adam birde evli. Eşi ne kadar iyi olursa olsun hem çocuğunuzu size karşı doldurabilirler karı koca, hem de oğlunuza ne kadar iyi davranabilir bilmiyorum. Yani benim bu konuda içim içimi yerdi. Çocuğunuzun eğitim ve temel masraflarını ortak karşılamalısınız. Sizin bulunduğunuz şehirde devlet okulunda okuyup ekstra ihtiyacına göre etüt merkezine göndermeniz en mantıklısı olur.

Reactions: Cac
Onlar da Ankara'da mi?

Babası evde olacak hastalığından dolayı raporlu iyi durumda şu an rapor süresinin dolmasına baya var
Bilemedim yine de şimdi verirseniz okulu burda ,düzeni burda diye sorun çıkarır mı almak isteseniz çocuğu? Bunları enine boyuna düşünüp karar verin bence. Eşiniz nasil biri siz biliyorsunuz, güvenirim ona çocuk mutsuz olursa zaten bana gönderir diyorsanız olabilir ama en ufak şüpheniz varsa göndermeyin bence.

Kanser tedavisi gördüyse konforu değişebilir her an. Evde olmasının çocuğa yararı olmayabilir. Üstelik alkolik ve ev ile ilgilenmediği için ayrılmışsınız. Oğlunuz da istemiyor. Ben olsam bırakamazdım.

Çocuk istiyor mu?eğer istemiyorsa kimseye laf düşmez.istesede ben olsam ikna ederim bir şekilde sizle kalması daha doğru eşi sıcak baksada annenin yerini tutmaz ve belki kadın mecburi kabul etti aslında istemiyor bu çocuğa yansır falan gerek yok yani.küçük çocuk değil bakarsınız rahat olsun.

Sizde Ankara'da yasasaniz , çocuğu gene iyi okula yazdirsa . Haftasonu babasına gitse ?
Komple çocuğu babasim avermeniz hiç içime sinmiyor kimse anne kokusunun yerini tutamaz

Oz annem dururken uvey anneyle yasamayi istemezdim cocuk olsam.
Oğlum da istemiyor vermeyeceğim o yüzden

Niye veriyorsunuz ozaman ben anlamadım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…