oğlumun ATATÜRK e yazdığı not

Atam'ızın sevgısını yucelıgını evlatlarına ogretebılen anne babalara saygm sonsuz.gurur duyun oglunuzla masalah.. şu hayatta ki en cok ıstedıgım seydır Atamın sevgısını dusuncelrını tasıyan bı evlat yetıstırmek ...

ağladım bunuda okuyunca..rahat uyu sen Atam..senın gıbı bırdaha gelır mı..

onu böyle yetiştiren size kocaman bi alkış önce.
herkes sizin gibi yetiştirse çocuğunu ülke şuan daha ilerde olurdu

tüylerim diken diken oldu okurken.
böyle çocuklar olduğu sürece ülke elden gitmez.

tebrik ediyorum sizin gibi ebeveynler sayesinde kaybettirmiyeceğiz cumhuriyetimizi.çocuklarımıza atatürk sevgisini aşkını herzaman yaşatalım.

tüylerim diken diken oldu okurken.
böyle çocuklar olduğu sürece ülke elden gitmez.

Benim de gözlerim doldu gerçekten..............Atatürk boğulmasın diye su içmemiş....

Bu arada konu sahibine de böyle duyarlı bir çocuk yetiştirdikleri için teşekkür etmek istedim. Dilerim, Atatürk sevgisini çocuklarımızın kalbine işlerken onları iyi eğitebiliriz. Çocuklarımıza tarihi iyi öğretmeliyiz.

Sevgiler

Lütfen çocuğunuzun yanaklarından öpün benim için.. Sizi de kutluyorum böyle duyarlı evlat yetiştirdiğiniz için.. Sevgiler.

kıyamam :) çok şanslısınız Atatürk sevgisiyle büyüyen bir oğlunuz var. twitter üzerinden atamıza hakaretler yağdıran geçlerin aksine böyle bir nesle ihtiyacımız var... Ne mutlu türküm diyene!

Bence de böyle bir evladınız olduğu için çook şanslısınız. Bütün çocuklar böyle olur inşallahh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…