Oğlumun doğum günü için bu elbise olurmu?

Çok varoş.. iddialı olmayı seven saçı postişli eyelinerını abartan ve çakma ruj kullanan sosyoekonomik ve eğitim düzeyi düşük kadın kombini...
Saçım çok şükür postij değil doğal sarışınım , makyajda çok kullanmam, kıyafetleri böyle değerlendiren birini ilk defa gördüm

Saçım çok şükür postij değil doğal sarışınım , makyajda çok kullanmam, kıyafetleri böyle değerlendiren birini ilk defa gördüm

Sizi tarif etmedim.. bu elbiseyi giyebilme ihtimali yüksek olan sınıfı tarif ettim. Elbiselerin de bir ruhu bir havası vardır :) ayrıca demode bir elbise. Bence çok daha modern ve şık bir parça bulabilirsiniz.

Ankara akşamları çok soğuk birde doğum günü Eylül'ün 29 unda hava dahada soguyo, ve bnde kansizlik var kollarım çok üşüyor
Minyon olduğum için diğer renklerde eşimin yanında kardeşi gibi duruyorum biraz ağır dursun diye siyah rengini seçtim ve sarı saçlı renkli gözlü olduğum için siyah giyince daha iyi oluyo
Bu elbise ağır değil ki, bir de çok demode. Siz bilirsiniz bu kadar sevdiyseniz ölümüne de savunuyorsunuz zaten giyin :)

X