Okyanus-Mutluluk çok merak edenler olmuş. Şimdide eşimin 5 yıllık metresinden 1 tane ölen 3 tane kürtaj 1 tane sağlam gayri meşru çocugu var.

Beni o kadının eline verme hayatım mahvolur diedi agladı zırladı
Başka bir kadından 5 yılda 5 çocuk yapan bir adam hayatım mahvolur deyip ağladı mı? Duyun da inanmayın, siz hala bu adamla nasıl evli kalabiliyorsunuz diyeceğim ama insanın en büyük düşmanı kendisidir, ne o ahlaksız eşiniz ne de diğer kadın, hayatınızı berbat eden sizsiniz, hadi siz 42 yaşında aklı başında olması gereken bir yetişkinsiniz, hayatınızı istediğiniz gibi mahvedebilirsiniz ama kızlarınıza kötü bir örneksiniz maalesef, o kızlar ileride babaları gibi biriyle aldatmalı gayrimeşru çocuklu evlilikler yaşar da elin adamı yüzünden hayatlarını berbat ederlerse sorumlusu sizsiniz.

dikkat... metres burda arkadaşlar.. beni heryerden takip edip konuları okuyor. biraz önce eşim kadınlar kulubune ne yazmaya başladın dedi... dikkat edin metres hakkında yazdıkalrınıza... çok adamı var. korkutur dövdürtür... adam tutar parayla. avukat tutar. dava açar. kendi yaptıği çirkinliklere bakmaz. size dava açar. mahkemleerde benim gibi sürünürsünüz.. kadın bana benim kocamla birlikte olmuş. birde gitti dava açtı... sizede açar.dikkat lütfen
Desene bu sefer sert kayaya çarptın 🤣

gayet sağlıklılar. iyiler. şu an bbada bizle zaten.. kı<zım çok iyi bir üniversite okuyor. kızlarımda sorun yok. çünkü artık hiçbir sorunuu yansıtmıyorum onlara

Gerçekten inanıyor musunuz sağlıklı olduklarına? Eski konulariniza da baktım da pek mümkün görünmüyor o. Lütfen artık çocuklarınızı önceleyin.

Soluksuz kaldim, eski basliklarini okuyunca.

Arada birkac kisi kendisini face'ten bulduğunu yazmis, uye de bir basliginda kocasinin eski esi icin bu sefer sosyetik biriyle evlendi demis.

Tanidigimiz bildigimiz biri mi diye merak ettim, boyle bir bilgi var mıydı?

Merhabalar ,
Bu sitede beni Okyanus olarakda bilirler. Uzun zamandır ilk defa uğradım. Mesaj kutuma baktım. Çok merak eden olmuş. Faceden , instagrm.yazanlar var. Herşey yolunda mı ? Son durum nedir ? Ben, çok çok merak eden insanlar için genel yazmak istedim. Biraz da belki hakaret duymayı aşağlanmayı özledim. Bilmiyorum..

Geçmişimi bilmeyenlere kısacası 21 yıllık evliyim.Aynı adamla 3 kez resmi oalrak evlendim. Bu adam ilk boşanmamda nisanlandı nisandan döndü. İkinci boşanmamda evlendi. boşandı tekrar evlendik. 3.evlenmemde gitti metres tuttu.. 5 yıldır hayatımda.. Ama bu defa yüzlerce kez boşanma dileçkeleri ayrılmalar davalar oldu. Yüreğim yok artık yaşananları anlatmaya. offf.. en son birleştiğimde genel müdürüm bir daha boşanırsan seni kovarım artık demişti. işime kariyerime herşeyime zarar vermiştim.. nedir vazgeçemediğim. nedir hayattan korkttuğum.. Defalarca psikolaga gititm. çok kalabalık kocaman bir ailem var. işim kariyerim evim var. nedir dedim. hep anlamdık ki önce yanlızlık idi. bu dünyada kızlarımla tek başıma yapamam korkusu idi. Sonra zaten herşeyi ben yapıyordum. kızımı üniversite ben okutuyorum.Evin tüm masraflarını ben karşılıyorum. O sadece yatırım yapıyor. Çocuklarımla ben ilgileniyorum. Yapabildiğimi anladım. Bu defa hayatımıza 5 yıldır o metres kadın girdi. Evliydi kocasını boşadı. Çocuk yaptı.Çocuk öldü. 13 gün yaşadı. Bizim aile meaarlığıa gömüldü. Ben boşanma davası açtım. Tüm aile o yaltvardı yakardı. Yine boşamadım.Davayı geri çektim. milyarlarca avukat masrafları gitti. Sonra eve döner dönmez aynı kadından bir çocuk daha yapmış. haberim yok. 2 yıl hiçbirşey hissetmedim. Hatta hayatımın en mutlu günlerimni yaşıyorum demişim. Hiç olaödığım kadar mutluyum dedim. br iay önce telefon geldi şirkete. Kadın ben aradı. Yılardır hep arar ve hamileyim der doğurucam der doğrdum der bitmedi........ çocuk dogurdum dedi. köpeğinin ipini geriye bağla dedi. O an felçlik geldi konuşamadım. Hastanye gittim. Ayı gün dava açtık saat 15:00 de.. sonra taşındı. Bir hafta sonra ailesi arası yalvardı. Bu kadar mal mülk var. O kadın mı yesin. Ayrı evde yaşayın ama nikahı verme dediler. O kadından intikamını böyle al.metres gibi yaşasın dediler. gittim davayı geri çektim. çektiğim hafta adam ben yokken eve geri dönmüş.Bir baktım annemlerden gelmişytim yatak odasında yatıyor ağlıyor hıçkıra hıçkıra bakara süresini okuyor...
Kaldı.. şimdide çocugunu özlüyor. Kadın bırakmıyor bir türlü. Bende onursuzlupumla gurursuzluğumla kendimi yiyip bitiriyorum. Diyorum ki sırf ego için o kadına istediğni vermiyeyim nasıl olsa ben evlenmiycem ama o kadından intikamımı böyle alayım dedim... ama olmuyor..dünya umrumda değil...
O gün otordupum evi aldım üstüme. kendinin ofis borcu vardı. borçtan sıkıntıdan intihar eder dedim tazminatmı çektim vedim. zaten tüm borçları masrafları ben ödüyüroum. offf.. ben ne kadar daha aptalım. kendimi görmüyorum..Kadın peşimizi bıurakmyor. Heryerden eni izliyor takip ediyor. kardeşlermi ailemi.. sonra eşime gelip anlatıyor.. artık eşim demek istemiyorum.. .yeniden başlayablirmiyim. bir insan kaç kere ayı hatayı yapar kaç kere iyileşir tekrar düşer.. bilmiyrum. nefes alamıyorum yıllardır milyonkez aynı acıları yaşadım. şimdi acı yaşamıyorum.çocuklarımın sevgisi yetiyor.varlıkları yetiyor. sadece bu kadar emek verdim... o kadının yanınıa o adamın yanına kalmasın diyoru. bi akıl da özgür bırak ve birdaha asla hayatına girmesine izin verme diyor. Dün konuştuk. Deidm git o çocuga sahip çık. o çocugu üstüne al babalı büyüt. senle beni ölüm ayırırdı dedim ama doğum ayırdı bizi. zaten biz hiç bir zaman biz olmamıştık. Beni o kadının eline verme hayatım mahvolur diedi agladı zırladı... bende kendi gitsin dedim.. .ama kendinde o cesaret yok.. her seferinde ben boşadığım gibi bu defada iş bana düştü. tabi o zaman vicdanım daha rahat olur diyor.. Neyse. bu defada son kez inşallah ben boşarım. git çocugunu gör dedimsahip çık dedim. o masumun günahı yok mallaef.. ego savasıı inadı hastalıklı takıntılarımı artık bırkaıp kendime gelme zamanı.yaş 42 ben yıllardır kanserli hücremi atamadım. ama buradak konularımı okudukca kahroluyorum. Bir insan kendine bu zülmü nasıl yapabilir diyorum.
kadın çocugu göstermiyor. nikah istiyor. kimliğide kadın kendi üstüne çıkarmış. çocugu göstersede ben nasıl kabul ederim. gayri meşru çocuk vve kadın.. hakettim bunları.. aiesi diyor ki bu kadar şeyi hazmettin kabul ettin affettin artık geri döüşü yok.. nasıl yok. .var..
kendime olan saygımı çocuklara olan saygımı geri kazanmak için artık vakti geldi ayrılığın... Dilerim kan kussunlkar diycem ama Allah var Allah.. bana soruyor hakkını helal ederisin. Ben etsemde Allah edermi bilmiyorum.. Sabahlara kadar gözyaşlarım çocuklarımın ahı.. Allaha havale ediyroum.
Ablacim arada mal mulk varsa bosver .cocuk zaten gayri mesru ne malum senin kocandan oldugu ?
Sen zaten alismissin gerekirse evi yatagi ayir verme nikahi adamda gitmek istemiyor .kadin bile bile hala cocuk dogurma derdinde demekki paranin oesinde sen nikahli karisisin o metres otursun metres haliyle .colugunun cocugunun riskini yedirme .kadin senden bosanmayacagini bile bile inatla cocuk yapmis niye ? Para icin .oyuzden uzat ayagini takma kafaya .baska mal mulk varsada ustune almaya bak .

X