Öneri sunabilirmisiniz bana lütfen!!!

_ptrck_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
299
0
Yardımınıza ihtiyacım var :eek: bana biraz uyguladığınız kendinizle ilgili ufaek tefek püfleri söyleyebilirmisiniz... mesela dışarı çıkmaya karar veriyorum pratik bi şekilde saçlarıma nasıl şekil veririm onu bulamıyorum :asigim: yada şu ergenlikten olan sivilceler, yağlı cilt vs vs... Ne olur yardım edinn :eek: :asigim: :eek: :asigim:

kısa yoldan topuz yapıyorum..

sivilcelerime yeşil sabun kullanıyorum geçiyor..

birde cildim için avonun bir kremi var hem rengini açıyor hemde yaşlılığı önlüyor..onu kullanıyorum

bide şey sorucam ben gözlerimi ön plana çıakrmak istiyorum gözlerim ela-bal köpüğü arası çok güzel rengi.. ve öyle bi renk göz kalemi bilen avrmı gözlerimi böyle çok belli edicek...önerilerinizi bekliyorum..

bide şey sorucam ben gözlerimi ön plana çıakrmak istiyorum gözlerim ela-bal köpüğü arası çok güzel rengi.. ve öyle bi renk göz kalemi bilen avrmı gözlerimi böyle çok belli edicek...önerilerinizi bekliyorum..

tatlısım siyah gri tonlarında bi goz makyajıyla gozlerini on plana cıkartman mumkun

ptrck gözlerinin rengi süpermiş bende bayılıyorum o renklere. siyah kullan göz kalemi muhtesem dururlar. eger hakketen kafamda canlanan gibi bir göz rengin varsa

sağolun zaten siyah makyaj yaparım çoğunlukla gözlerime:))kirpiklerimde uzun olduundan rimel sürüp çıkıyorum bazen o bile yeterli oluyo... şu yeşil sabunun adı yeşil sabunmu yani başka bi adı yokmu:KK70:

ben acil dışarı çıkacaksam eğer saçlarımın önlerini sağa daha fazla olacak şekilde ayırıp büke büke kulak arkama getirir sonra tel toka takarım..diğer tarafıda aynı şekilde yaparım..
parlatıcı sürerim dudaklarıma..
yanaklarıma da allık okadar..

ben bayılırm ela-bal rengi gözlere...harika makyajlar yapılır işte o renk gözlere..
bence siyah kalem çek altına..üstede parlak altın sarısı renklerle süper oluyo.

denerim sağol opuyorumnanaktan siyah kalem zaten vazgeçilmezim ama altın sarısı hiç denememiştim gözlerimin üstüne :sm_cool:

benim bi arkadaşımın gözleri seninki gibidi cnm gri far yapardı ama koyu gri veya siyah far feci ortaya çıkarır gözlerini ya da yeşil makyaj yaparak yeşil gibi gözükebilir gözlerin...

X