Önerilerinize ihtiyacım var ...

Serap3535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2009
38
2
Uzun süren bir birlikteliğim var herşey çok güzel ta ki telefon konuşmalarına kadar yan yanayken gayet uyumlu bir iletişimimiz varken telefon konuşmalarımızın büyük çoğunluğu sorunlu bir şekilde bitiyor.Bu da daha sonra mesajlara yansıyor öyleydi böyleydi derken çözülemeyen problemlere yol açıyor.İşin içinden çıkamıyorum birde size danışayım dedim.

Uzun süren bir birlikteliğim var herşey çok güzel ta ki telefon konuşmalarına kadar yan yanayken gayet uyumlu bir iletişimimiz varken telefon konuşmalarımızın büyük çoğunluğu sorunlu bir şekilde bitiyor.Bu da daha sonra mesajlara yansıyor öyleydi böyleydi derken çözülemeyen problemlere yol açıyor.İşin içinden çıkamıyorum birde size danışayım dedim.

telefonda neler konuşuyorsunuz.yanyanayken birşeyleri birbirinize açıklamıyorsunuz.telefon sorunları dile getirmede daha rahat olur genelde..
:KK16:

Evet belkide sorunlar dile geldiği için çözülemiyor.Çünkü bizim ilişkimiz de mesafe engeli söz konusu,beraber vakit geçirince herşeyin çok güzel olması sorunsuz zaman geçirmemiz birbirimizi her istediğimizde göremememizden kaynaklanıyor diye düşünüyorum.İş telefona gelince de çok basit problemler de uzlaşmak günlerimizi alıyor =(

görüşlere katılıyorum.belki telde de baktınız olay tartışmaya dönüyor.bir bahane ile teli kapatın.sonra sakinleşince konuşun

Selamlar,

Telefonla tartışmak ve sorunların çözülememesi bende de çok oluyordu bir zamanlar..sonradan kendimdeki hataları buldum ve arada yine olsada pek fazla telefonda tartışma çıkarmamaya dikkat ederim. Telefonda karşındakinin mimiklerini, gözlerini göremiyorsun ki bu içinin yumuşamasını çok fazla engelliyor..ben mesela asla sevgilimin gözlerine baktığımda ona kızamam.Ama tabiki sizin uzak olmanız maalesef sorunlarınızı yüzyüze çözmenize engel, sanırım mesafeli ilişkilerdeki sorunlardan en büyüklerinden biri de budur..Sana en fazla düşen, ince konuları olabildiğince açmaman, ama konuşmadanda problemleri içine atarakta bir ilişkinin ne anlamı kalır ki? benim bile kafam karıştı:) ama canım, sebepsiz yere sinirlerini yıpratma ufak meseleleri büyütmemeye dikkat et..mesafeli ilişki büyük sabır istiyor, madem seviyorsun ki başlamışsın ..sakin ve sabırlı olmak yapabileceğin en doğru şey olacağını düşünüyorum..

Sevgiler..

Teşekkür ederim gerçekten yorumlarınız bile beni rahatlattı.Önerilerinizi denemeye çalışacağım:)

X