Önümüzdeki hafta ameliyatım var lütfen yardımm

derin5

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2019
236
107
Kızlar merhaba. Önümüzdeki pazartesi meme protez ameliyatım var ama hala ölçülere karar verebilmiş değilim. Doktorum yeterli meme dokumun olduğunu, omuzlarımın ve göğüs kafesimin geniş olduğunu bu yüzden büyükçe bir memeyi üst vücudumun kaldırabileceğini söyledi. Kas üstü 350cc yuvarlak protez olabilir dedi ama benim aklımda 400cc var. Acaba çok mu büyük olur, 350 ile 400 arasında belirgin bi fark olur mu bilmiyorum. Bütün önerilere ve yorumlara açığım

Son düzenleme:
Benim dokum azdi ve göğüs kafesimde dardi. 365 cc, kas alti takıldı. Bütün tam bir ay ve aşırı memnunum. Ne büyük ne küçük. 80B ve C ortasi oldu.
Size 400 olur bence

Benim dokum azdi ve göğüs kafesimde dardi. 365 cc, kas alti takıldı. Bütün tam bir ay ve aşırı memnunum. Ne büyük ne küçük. 80B ve C ortasi oldu.
Size 400 olur bence
Umarım olur o zaman 400 cc daha mantıklı yaptırmışken büyük olsun

Benim dokum çok azdı 23 gün oldu 375 cc hp kas üstü var bende öyle büyük de olmadı vücudunuz alabiliyorsa büyük yaptırın derim zaten bir miktar sisler inince küçük gibi duruyor

Malesef suanki fiyatlardan haberim yok, 1 sene oldu. Benim 14.000’di ama artmıştır muhtemelen
Merhabalar öncelikle gecmis olsun,kac cc koydurdunuz en son karariniz ne oldu,buyukluk konusunda dr a mi birskmaliyiz yoksa.istedigimiz ölçüde israrcimi olmaliyiz, yaptirdiginiza memnunmusunuz? Ve iyileşme sureciniz nadildi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim,bende kismetse Şubat ayinda ameliyat olacağım çok stresliyim 😔

Merhabalar öncelikle gecmis olsun,kac cc koydurdunuz en son karariniz ne oldu,buyukluk konusunda dr a mi birskmaliyiz yoksa.istedigimiz ölçüde israrcimi olmaliyiz, yaptirdiginiza memnunmusunuz? Ve iyileşme sureciniz nadildi? Bilgilendirirseniz çok sevinirim,bende kismetse Şubat ayinda ameliyat olacağım çok stresliyim 😔
Merhaba, teşekkür ederim 425cc benim, doktora bıraktım, büyük istiyorum ama yapay durmasın dedim, o da ameliyat esnasında deneyip bunu uygun görmüş, çok memnunum, iyileşme ilk 2 hafta sonra çok kolay oluyor, benim 1 senem oldu. Şimdiden hayırlı olsun😊

Merhaba, teşekkür ederim 425cc benim, doktora bıraktım, büyük istiyorum ama yapay durmasın dedim, o da ameliyat esnasında deneyip bunu uygun görmüş, çok memnunum, iyileşme ilk 2 hafta sonra çok kolay oluyor, benim 1 senem oldu. Şimdiden hayırlı olsun😊
Cevapladiginiz icin çok teşekkür ederim☺️, siz meme altı kesisiylemi oldunuz yoksa,meme ucumu?

X