Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok kız😂 eşimi gönderdim öyle bi bakayım dedim ne var ne yok 😂😂
Yok yokvar sende birşeyler 😁
:KK70: :KK70: bnm annem terbiye etmiş alex i annem geç uyanırsa sesleniyo neneciğim dieee :KK70::KK70:
amin amin balım cümle müslüman kardeşlerimizin etsinnn iinşallah :dua: yazık sahurda yapıyorlar uykusuz kalırlar uyusunlar kıyamam
Alex yaa :KK70: çok ciciler 🤗 aslında halloş u uyandırabilirim 😁 dün dötümle çok uğraştı

unutmaaaa kiii bizim dötlerimize hiç bisey olmazzz :KK70: :KK70: H halleycik

bn geriden geliyorummm :KK70::KK70: bunda istikrarım tutmadı
😂😂😂😂😂 Kahkaha attım Allah seni 😂😂😂 bekleyin siz bakim oluyo mu olmuyo mu
Denenebilir ama ben çatlamadım hiç lierac ve bebe yağı kullanıyorum. Diğer yağlara falan cesaret edemedim. Alerjik durumlar da söz konusu ben de 🙈
Ben de şuan onlarla devam ediyorum canım ayrıca bio oil de aldım ama ilk gebeliğimde aktarda karışım yaptırmıştım böyle birşey , bu tarif değildi, ortalama 3.5 ay kullandım bende bir reaksiyona sebep olmadı. Neye alerjin var senin
Günaydın kızlar. Hayırlı ramazanlar bu arada. Ettiğiniz dualar tuttuğunuz oruçlar kabul olsun inşallah 🤲
Günaydın canım Cero hayırlı ramazanlar 🤗💛 aminnn cemil cümlemizin

kızzzz nerelerdesinnn sennnnn :sinirli::sinirli: bizi unuttun dicektm iyiceee
Dötümü korumak için fazla yazamıyorum 😂endişeler pimpiriklik peşimi bırakmıyor🙈 kafamı oyalamaya çalışıyorum
Günaydın çiçeğim :KK60: Biz iyiyiz sen nasılsın bebişkon ne yapıyor 🤗
iyiyim çok şükür canım, bulantı biraz zorluyor ama az kaldı yakında geçer. Cuma kontrol var bebişkom da iyidir keyiflidir inşallah 🤗
Hayırlı Ramazanlar bu arada 🤲🏻

Dötümü korumak için fazla yazamıyorum 😂endişeler pimpiriklik peşimi bırakmıyor🙈 kafamı oyalamaya çalışıyorum

iyiyim çok şükür canım, bulantı biraz zorluyor ama az kaldı yakında geçer. Cuma kontrol var bebişkom da iyidir keyiflidir inşallah 🤗
Geçecek canım 3. Ay dolmadan rahatlayacaksın inşallah 🤗 lekelenmen yok di mi
Ayy yok o anlamda demedim canım😍 haber olay falan yok anlamında😍😍
Bugün 4🤔 yarın çarş . Cuma günü haber var :KK76:

😂😂😂😂😂 Kahkaha attım Allah seni 😂😂😂 bekleyin siz bakim oluyo mu olmuyo mu

Ben de şuan onlarla devam ediyorum canım ayrıca bio oil de aldım ama ilk gebeliğimde aktarda karışım yaptırmıştım böyle birşey , bu tarif değildi, ortalama 3.5 ay kullandım bende bir reaksiyona sebep olmadı. Neye alerjin var senin

Günaydın canım Cero hayırlı ramazanlar 🤗💛 aminnn cemil cümlemizin
senden korkan senin gibi olsun gel gel köşede bekliyorummm :KK70: :KK70: :KK70:

deliiii kızzz sen dötünü koruyacak şeyler yaparsn bzden sana zarar gelmez :KK70: hala mı kızz vallahi dayak yiceksnnn :sinirli: ayyy cuma bebişkonu gör nasıl hareket ediyor izleee hayran hayrann :cry:

X