Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon acil yorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

pandaaa

🤲🏻♥️
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
626
2.671
Kızlar ovulasyon testimi yorumlar mısınız adetim 5 gün geçmişti beta baktırdım 12 şubatta 0,75 çıktı adet olamadım diye dün adet söktürücüye yani tarlusal başladım bugün bembeyaz akıntım oldu aşırı. ovulasyon testi iki farklı markadan ayrı ayrı çektim 3 saat sıvı almadan yaptım testi bilen yardımcı olabilir mi şimdiden sonsuz teşekkürler 🙏🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 162
Kızlar ovulasyon testimi yorumlar mısınız adetim 5 gün geçmişti beta baktırdım 12 şubatta 0,75 çıktı adet olamadım diye dün adet söktürücüye yani tarlusal başladım bugün bembeyaz akıntım oldu aşırı. ovulasyon testi iki farklı markadan ayrı ayrı çektim 3 saat sıvı almadan yaptım testi bilen yardımcı olabilir mi şimdiden sonsuz teşekkürler 🙏🏻
Bende ovülasyon testi ile hamile kaldım bazen reglden hemen sonrada yumurtlama oluyor yumurtlama gününü ve çatlama günlerini değerlendirmeniz gerekiyor

Siz tekrar bi gebelik testi yapın 🤷‍♀️

X