Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Günü Hesaplama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bnde 3 boyunca ovulasyon testi çift çizgi çıktı 4 üncü gün ikinci çizgi silik çıktı 5 gün tek çizgi çıktı bu ne anlama geliyor acaba tutmuş anlamına mı geliyor

Kizlar ustteki dunki test altdaki bugun ki siliklesti yani çatlamış dimi siliklesince çatlamış mi oluyordu

Eklentiler

• 1675262062390.jpg
    1675262062390.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 145
Ben karıştırıyorum uygulama indirdim unutmamak adına işe yarıyor bilgiler için teşekkürler. ❤️

evet catlamıs oluyor ☺️👌🏼
degerlendırmişsinizdir umarım…

bende bugün yapmaya başladım olulsayon testini, yumurtlamayı görene kadar devam 🙈
Degerlendirdik ama olmadi dun adet olmam lazımdı hala olmadım bu ay bekliyorum bakalim zaman gecsin diye
Bu ay duzenli yapamadim ben olmazsa yine alacam

Degerlendirdik ama olmadi dun adet olmam lazımdı hala olmadım bu ay bekliyorum bakalim zaman gecsin diye
Bu ay duzenli yapamadim ben olmazsa yine alacam

mesajın şubat ayına ait olduğunu yeni fark ettim desem 😞 çok özür dilerim…
insallah bu ay çok güzel haberler alırız hepimiz ❤️😍 ben de olulsayon testi yapmaya başladım.

mesajın şubat ayına ait olduğunu yeni fark ettim desem 😞 çok özür dilerim…
insallah bu ay çok güzel haberler alırız hepimiz ❤️😍 ben de olulsayon testi yapmaya başladım.
İnşallah canım duzenli yapmaya çalış ve adet biter bitmez başla bence cunku bazıları hemen yumurtalama görebiliyor bana bekle dediler ama bence bu ay adetten hemen sonra yumurtlama oldu diye düşünüyorum

kızlar merhaba şimdi benım kafam cok karısık yumurtlama gunundemı hamıle kalınıyor çatlama günündemi ovulasyon testı yapıyorum 4 gun sonra yumurtlamam var cızgıler netlesıyor yumurtkama gunumu catlama gunumu oluyor

İnşallah canım duzenli yapmaya çalış ve adet biter bitmez başla bence cunku bazıları hemen yumurtalama görebiliyor bana bekle dediler ama bence bu ay adetten hemen sonra yumurtlama oldu diye düşünüyorum

Ben yumurtlamamı agrılarımdan , hassasiyetmden ve akıntımdan da hıssedıyorm gelecegnı ama tam gununu kestırmek ıcın test yapıyorum 🫠 bakalım cızgıler koyulasmaya basladı 🤤

Flo kullanıyorum uzun zamandır bir seneden fazla oldu adet günlerim hep tutuyor uygulamada çok memnunum

Bende de o var ama sadece bu ovulasyon testlerini fotograflayıp not alabıldgmz bıe uygulama vardı daha once burada gorup indirmiştim. Şimdi bulamıyorumm😓

Kan verecem yarın iftarda sonra ben daha rahat goruyorum ama iste resimde iyle olmuyor

Verdin mi canım kan 🥰

X