Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Günü Hesaplama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhaba 4 yıllık evliyim 8 aydır korunmuyoruz hiç gebelik yaşamadım 4 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ama henüz tutmuş değil. Ovulasyon testine daha devam etmeli miyim bakar mısınız

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    69,7 KB · Görüntüleme: 137
Bende de o var ama sadece bu ovulasyon testlerini fotograflayıp not alabıldgmz bıe uygulama vardı daha once burada gorup indirmiştim. Şimdi bulamıyorumm😓

Verdin mi canım kan 🥰
Ya ben çocuk İçin çalışmaları flo ile planlıyorum eşimde öğrendi artık uygulama baş tacı 😂 adet günlerim hep doğru uzun zamandır flo yanılmadı yumurtalama dönemimi de doğru hesaplıyordur sanırım dimi herhangi bir pozitif çift çizgi ile karşılaşmadık ne yapmam laazıım bilemedim 😞

Kızlar merhaba 4 yıllık evliyim 8 aydır korunmuyoruz hiç gebelik yaşamadım 4 aydır ovulasyon testi kullanıyorum ama henüz tutmuş değil. Ovulasyon testine daha devam etmeli miyim bakar mısınız

25 inde yumurtlama gorunuyor, ertesı gun catlamıstır muhtemelen. O gunu ve ertesı gunu degerlendırmıssınzdır umarım 🥰

Verdim canimda negatif cikti olmazsam bir daha verecem

Anladım canım. Var mı bır gelısme,
Ya ben çocuk İçin çalışmaları flo ile planlıyorum eşimde öğrendi artık uygulama baş tacı 😂 adet günlerim hep doğru uzun zamandır flo yanılmadı yumurtalama dönemimi de doğru hesaplıyordur sanırım dimi herhangi bir pozitif çift çizgi ile karşılaşmadık ne yapmam laazıım bilemedim 😞

Bende de o vr ama onun gosterdıgı yumurtlama takvımıyle benımkı genelde uymuyor, ovuşasyon testı de yapıyorm ben degısıyor ay ıcınde

Anladım canım. Var mı bır gelısme,

Bende de o vr ama onun gosterdıgı yumurtlama takvımıyle benımkı genelde uymuyor, ovuşasyon testı de yapıyorm ben degısıyor ay ıcınde
Yani iki uygulamada yumurtlama dönemi Farklı mı eyvahlar olsun aylardır ona uyuyorduk biz 🥲🥲🥲 peki flo da ya da diğer uygulamada adet dönemi tutuyor da mı ikisinde. Yumurtlama dönemi Farklı oluyor en garantisi ovülasyon testti sanırım vakit kaybediyorum galiba 😞😞😞

Yani iki uygulamada yumurtlama dönemi Farklı mı eyvahlar olsun aylardır ona uyuyorduk biz 🥲🥲🥲 peki flo da ya da diğer uygulamada adet dönemi tutuyor da mı ikisinde. Yumurtlama dönemi Farklı oluyor en garantisi ovülasyon testti sanırım vakit kaybediyorum galiba 😞😞😞

Evet önceden ben de öyle sanıyordum ama. Floya uynayan tarhlerde de yumurtlamam oldu. O stndardı gösteriyor ama herkesn dönemı farklı aslında

Evet önceden ben de öyle sanıyordum ama. Floya uynayan tarhlerde de yumurtlamam oldu. O stndardı gösteriyor ama herkesn dönemı farklı aslında
Çok sağol ben belki de bu yorum olmasaydı flo ile devam edecektim yarının eczaneye bakim bi ovülasyon testi alıp kontrol edeyim belki de ondan tutmadı bilemedim şimdi

Kızlar merhaba son adet bitiş tarihim 15 mart ve aralıksız 14 gündür ovülasyon testi yapıyorum.Pik günlerini değerlendirdim ve bugün yaptığım testte T kısmında çizgi çıkmadı.Test mi yanlış acaba diye 2 test yaptım her ikisinde de aynı sonucu görüyorum.Sizde yumurta çatlamış olabilir mi?

X