Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon Günü Hesaplama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
15 mayısta kanda olmayan bhcg bugün idrara geçmez ama bekle derim henüz çok erken hatalı sonuçlarla daha fazla üzülüyoruz :/
Bazı idrar testleri beta 5 oluncada gösteriyor kuzum arkadaşımın başına gelmişti aynı durum belki hızlı yükselmiştir umuduyla yaptım ama adet geçmeden ne kan nede test bundan sonra kesinlikle katılıyorum sana tatlım :KK66:

Ben adetim bittikten iki uc gun snra test yaptrdm kan testi. Negatifti ama o ay hamileydim. Erken yaptrdysan cikmayablr canim
Gerçekten mi beklemeyi düşünüyorum tatlım ya İnan böyle daha kötü oldum testler hiç hoş durmuyor net çizgi Yok dağınık kafam karıştı en güzeli günümü bekletip kanda baktırmak dimi :KK43:

Gerçekten mi beklemeyi düşünüyorum tatlım ya İnan böyle daha kötü oldum testler hiç hoş durmuyor net çizgi Yok dağınık kafam karıştı en güzeli günümü bekletip kanda baktırmak dimi :KK43:

Beklemek zor ama baska caremizde yok canim. Ben hamile degilim diye ilac da kullanmistim. Sen dikkat et kendine yonede canim. Hakkimizda hayirlisi olur inşallah

Kızlar ben 8 9 mayısta iki çizgi gördüm ve beraber oldum iki tane gebelik testim var acaba yapsam çok mu erken
Benim 8 inde çift çok koyuydu 10 unda silikleşti 15 inde kan testi yaptırdım 0.1 çıktı bugünde testler böyle canım :KK43: bence yapma elinde dursun biraz daha geçsin ben yaptım çok pişman oldum :KK43:

Eklentiler

• IMG_6401.JPG
    IMG_6401.JPG
    24,1 KB · Görüntüleme: 876
X