Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon takibi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Denizkokusu123

Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2021
180
59
24
Arkadaşlar adetim düzensiz. Bazen 28-29-30-31. Günlerde falan adet oluyorum. İnternetten 30 lu testlerden getirtecegim. Nasıl yapılıyor? Ne zaman yapmaya baslamam gerek. Yada bildiğiniz güvenilir test var mı?

Arkadaşlar adetim düzensiz. Bazen 28-29-30-31. Günlerde falan adet oluyorum. İnternetten 30 lu testlerden getirtecegim. Nasıl yapılıyor? Ne zaman yapmaya baslamam gerek. Yada bildiğiniz güvenilir test var mı?
İnstagramdan almıştım ben minnakkurabiyelerrr sayfasından testleri çok hassas denediğim ilk ay hamile kaldım şükür sana da nasip olsun inşallah

İnşallah, cok sagolun, ben evleneli 7 ay oldu hala olmadi. Evlendikten ne kadar zaman sonra cocugunuz oldu sizin?
Bir süre çocuk düşünmedik biz ev borcumuzdan dolayı 3 yıllık evliyim , senenin başında bir düşüğüm oldu ona da aynı ovulasyon testiyle hamile kalmıştım sonra 3 ay ara verip tekrar test takibi yaptım ve tekrar hamileyim inşallah sağlıklı ilerler bu sefer

Biz 1 ay full 1 gün arayla ilişkiye girdik ama olmadi. Sonrada takip etmedim. Bu sefer daha tedbirli olmak istiyorum. Herkes kısır gözüyle bakmaya başladı. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Amin inşallah Herkesten önce kendinize bakın bu süreçte stres yönetimi çok önemli benimde 3 yılda kulağıma bir çok söylenti geldi hiç umrumda olmadı. Ağzı olan konuşur , Rabbim kısa zamanda size de nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…