Gebeliğe Hazırlık Ovülasyon testi , hamile kalabilmek vs destek rica

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

burcdem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2021
125
46
34
merhaba kadınlar klübü ailesi

bebiş düşünüyoruz . Bu ay denemelere başladık. Bat 19 mayıstı bitimi 23 mayıs. Bittiği gün denedik. bitiminden 2 gün sonrada İlk defa ovülasyon testi kullanmaya başladım. Reglilerim düzensiz olduğu için. Ekte bulunan testi yorumlar mısınız ? Birde yumurtlamaya kadar gün aşırı ilişki mi olması gerekiyor bu konuda da destek olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• ov.jpg
    ov.jpg
    154,4 KB · Görüntüleme: 53
Gün aşırı olursa daha iyi olur sperm bayatlamaması icin. 48 saatte bir yenileniyormuş çünkü.
Onun dısında ikiside koyu cizgi oldugunda 3 gün üst üste değerlendirin derim sonra gene gün aşırı devam

merhaba kadınlar klübü ailesi

bebiş düşünüyoruz . Bu ay denemelere başladık. Bat 19 mayıstı bitimi 23 mayıs. Bittiği gün denedik. bitiminden 2 gün sonrada İlk defa ovülasyon testi kullanmaya başladım. Reglilerim düzensiz olduğu için. Ekte bulunan testi yorumlar mısınız ? Birde yumurtlamaya kadar gün aşırı ilişki mi olması gerekiyor bu konuda da destek olursanız çok sevinirim
Testi hep aynı saatlerde yapmaya özen gösterin birde öncesinde sıvı alımına dikkat etmeniz gerekiyor , henüz yumurtlama yok T çizgisi C kadar veya daha koyu olduğunda yumurtlama olmuş olcak 😊

teşekkür ederim öyle yapıyorum işten eve geldiğim saatte .şuanda denemeyelim mi peki illa pik olunca mı denemek gerekiyor :)

X