Ovulasyon Testi Yardım

Dikkatli yapıyorum yumrtulma bu kadar uzun sürüyor bende ilk defa böyle şeyleri demiyorum yarın yine saat 12 yapcam akşam 10 yine yapcam

Yumurtlama günün inşallah hamile kalırsın bu günleri değerlerdir bir güne birgün ilişki yap ve teste devam et takı silik olnaa kadar ozmanin senin yumurta çatlamış demeki silik olnaa kadar
Merhabalar de bu şekilde yumurtlama günümü tam hesap edemediğim için ovülasyon tezleri ile takip ediyordum sizce yumurtlama oluşmuş mu çatlama oluşmuş mu bir yorumlama yapabilir misiniz lütfen

Eklentiler

• IMG_3349.jpeg
    IMG_3349.jpeg
    90,7 KB · Görüntüleme: 40
Kızlar ben ovülasyon testi yapıyorum fakat anlamıyorum yumurtlama olmuş mu olmamış mı lütfen bana da yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• IMG_3350.jpeg
    IMG_3350.jpeg
    107,9 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_3349.jpeg
    IMG_3349.jpeg
    90,7 KB · Görüntüleme: 26
Evet bunda olmuş 😊
Yurtlamada kaç gün sonra gebelik testi yapcam 15 martan beri hep böyle çizgi çıkıyor 24 marta kan testi verdim bişi çıkmadı sürekli yumurtlamam ağrıyor biri sağ biri sol bugunde sol gogusum ağrıyor belim ağrıyor acba neyden dolayı oluyor gebelik testi yapıyorum çıkmıyor kan veriyorum çıkmıyor en doğru zamanın nemzan test yapayım

Yurtlamada kaç gün sonra gebelik testi yapcam 15 martan beri hep böyle çizgi çıkıyor 24 marta kan testi verdim bişi çıkmadı sürekli yumurtlamam ağrıyor biri sağ biri sol bugunde sol gogusum ağrıyor belim ağrıyor acba neyden dolayı oluyor gebelik testi yapıyorum çıkmıyor kan veriyorum çıkmıyor en doğru zamanın nemzan test yapayım
Devamlı böyle koyu mu çıkıyor

Yumurtlamadan 10-12 gün sonra kanda çıkar

X