Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

ya benim de aynısı canım c t den koyu dimi t de silik ama benim bata 10 gun var ya banada haber ver sonucunu merak ettim

ben yumurtlamadan snra yptım tek cızgıydı bırden bata 3gun kalamı 2gun kalamı ne yptım cıft cızgı :)) bakalım cnm mutlaka haber vericem sen takip ediyorsan elinde fazla varsa 5 gun sonra yap bkalım ne cıkıcak :) ınsallah pozitif olurr bebişler gelir mutlaka haber vericem

canım saolasın ya benm yumurtlama bitti herhal son adetim 9 temmuzdu yumurtlama 18,23 arası bugun 25i işte aynen seninki gibi çıktı tıpkı aynısı..yeni bugun aldım testi merak ettim bakalım yumurtlama ne alemde die oyle çıktı haberdar et canım benim bende 5 gun sonra yapsam bata 6 gun falan klalmış olur bakalım .. googleden baktım bu sonuç hamilelik dişye gozkuo ama bakalım bnm zaten daha çok var da sende tekrar yaparsan yazz canımmm inşallahhh olumludurr

Canım yarın kan testi yaptırmayı dusunuyorum bakalım ona göre yazarım sana bende sasırdım gercı heran hersey olabilir kimyasal gebelik die kötü bsy var umarım oyle degıldır

canım naptın hayırlı haberler olsun inşallahh bende bi kaç gun geçsin tekrra yapcam yumurtlma gunumden beri goğuslerim acıo..eskiden yalnızca sanki adetten once acırdı şimdi deyinceee acıo epeyy acaba mı diyorumm hadi inşallah Allah ım yuzuzmuze baksın

canım merhaba hamişim :) yni bende yumurtlama testi gebelik gösterdi :) beni etiketlemedin diye göremedim kusura bakma.inşallah rabbim dualarını kabul etsin senin içinde dua edecegım bu ay takibi aksatma bana sorabilirsin ne istersen mutlaka tutacaktır içini ferah tut

canımm oncelikle çok çok sevindimmm hauorlı yğurlu olsun inaşşlahhhhhhh darısı başımaaaaaa bak ben de resmi yuklucem yorum yap bide ne zamandır deniyordun canım

benim bata tam 10 gun var ama duyuca ovulasyon testi belli ediomuş yapıorum işte merakk:) silik bi çizgi çıktı her seferinde yumurtlama bitti normalde ama bu çizgi çıkarmı neden çıktı yoksa hep çıkar mı onu çözemedimm inaşallahhh canım ne olur bana da dua etttt cevaplarını heyecanla bekliyorı....çok çok sevindim adınaaa inaşallahh birlikte hamilelik bekelriz peki adetine 10 gun varken faklan hiç belirti hissettinmi canım ya da bir değişiklik bişi

canım silik çizgi her zaman çıkar ama yumurtlama günü gibi koyu olduğunda hamilelik belirtisiymiş.benim de bata 3 gün var ve yumurtamın çatladığı günden bu yana 10 gün geçti ve 3 gündür test yapmaya devam ediyorum aynı koyulukta değil ama iki çizgi bende de var.çaresiz bekleyip öğreneceğiz .hakkımızda hayırlısı olur inşallah

Canım gunaydın bak tek belirtim buydu sabahın 6sında uyanmak :)) ıyı dıleklerın ıcın coook tesekkur ederım dilerim guzel rabbim en kısa zamanda sanada nasip eder dualarım seninle ben once acıklayım sonra senın ıcın resim yükleyecegım
Ben once yumurtlamam butıp ustunden 2gun gecınce yaptım baya silikti çizgim sonra 5 gun kala yapınca baya netti çizgim cok sasırdım resımde gore bilirsin yukleyınce.
Belirtiler ise tek tek yazayım yumurtlamadan sonra sol yumurtalıklarımda 2gunluk bır bstma hıssı hatta ben bu surecte denıze gıttım bombalama atladım vs :)) acaba usuttummu dedım feci bir gaz sancım vardı daha sonra aynı agrı sag tarafta olmaya baslaı ama ben tabi adet donemıne vermeye basladım ne gogus agrım ne bulantım vs vardı .sadece aksam normal yatıp sabahın kotunde uyanmam garıp gelmıstı .asıl olay adet gunum gelıp cattıgında sureklı wc ye gıtmeler sag kasıkda sıddetllı agrılar oldu yanı acıkcası aman aman hala da bı belirti yok annemle konustum o da gebelıgı hıc anlamamıs ve benım gıbı adet sancısı ceker gıbı olmus :) genetık olabılır :) yani kısaca bu belirtiler cok degısken ben adet olcagım zaman delı gıbı goguslerım sıser agrır bu ay tık yok ah bıde cok susyuyorum agzımda garıp bı tat var :))
Canım ınsallah rabbım ol desın duanı eksık etme ben meryem suresı okudum forumda gezınırken gormustum sende oku allah gerı cevırmesın ellerımızı amin

aminnnn canım meryem suresinid eokucamm ya canım bide yumurtlamada her gunmu işlşkiye girdidniz gun aşırırmı? benim bat 6 ağustos şu anda değince goğuslerım acıo o kadar ama daha erken tabi bakalım az kala bir tane daha ovulasyon yapıcam bakalaım Allah ım yüzüme baksın inaşallahhh sen ne zamandır deniyordun canımm

Yok canım Hergun degıl gunasırı calıstık ama sanırım yumurtlama gunune yakın 1 kere arka arkaya yaptık mını tatil kacamagında belki ozamanda olmus olabilir yumurtlamama cok yakındı eger takıp yapıyorsan bence cıft cızgıyı gorunce yapabilirsin diğer gunler gun asırı yaptık zaten tam 1 haftada gun asırı dıger haftaya gecınce 3 gunde bir birlikte olduk
Benım daha goguslerde bısey yok sadece dolgun gıbı anlamadım daha 2 agustos gıbı yap bence testi allah tez zamanda bebegını kucagında nasşp etsin inşallah amin. Bız daha 1 ay oldu yeniyiz yani ama cok ıstedık planlı oldu kuzum eger bı sıktını cıkmaz inşallah saglıklı kucagıma alırım amin :)

Kızlar ya bana da yorum yapın lütfen,adete 5 gün var.fotoğraftaki de ovu.testi
Hamile olma ihtimalim var mı sizce?baska yabancı forumda okudum,LH ve Hcg aynı bileşen içeriyomuş,o yüzden gebelik testi diye de kullanılabiliniyomuş,benım t kısmı daha silik,yumurtlama olamaz 24ünde yumurtladım,ultrasonla gördüm.Bu testin anlamı var mı ki insan emin de olamıyo:18:

kan testim 15.53 çıktı,artmasını bekliyorum:18:

kan testim 15.53 çıktı,artmasını bekliyorum:18:

canım ben bizzat denedim şu an gebelik var ama kimyasal olabilir ama ben 2 gün önce ovü testi yaptım t çizgisi c kadar koyu değildi ama bariz belliydi yani ilk lh testinden öğrendim ben

öncelikle merhaba.. ben yeni üye oldum formdan ovulasyon testi ile gebelik anlaşılabilir diye okudum siz galiba önce ovulasyon testi yaptınız şimdi sonuç nedir? bilgilendirir misin teşekkürler

Merhaba
evet test çizgisi c çizgisinden açıktı fotoğraf ekledim hatta.Sonra erken gebelik testinde çook silik gördüm,sonra normalinde.ondan sonra kan testi..yarın artış var mı diye tekrar kan testim var o zaman inşallah ahatlıycam bende.Ama ovulasyon daha önce belli etti.

bende bugün ovulasyon testi yaptım adetime 7 gün var 2 cizgide cok koyu aynı yumurtlamadaki gibi koyu cıktı acaba hamile olabilirmiyim rabbim yardımcım olsun 3senedir ugrasıyorum bu adetimde tüp ebege gidicektim adet olmayı beklerken hamile kalırmısım rabbim bu duyguyu bana tattırır insallah...(

canım ne yaptın yaptırdın mı kan testini sonuç inşallah olumludur..

canım ne yaptın yaptırdın mı kan testini sonuç inşallah olumludur..

Bende sana yazıcaktım,çok şükür olumlu,değer 2 günde 2 katına çıktı,haftaya doktora gidicem.demekki ovul.testinde ikinci çizgi silikse hamile ihtimali yüksek.darısı başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…