Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

canım erken yapmıssın tabiki 2 gün kala cıkıyor cıksa bile kesin birsey degıl cok yazı var bu konu hakkında ama hamiş olup ovulasyonda pozitif grmeyende var umutsuzluga kapılma
2gun kala elinde varsa tekrarla derim ben sonucu yaz yıne bakalım

Doktor randuvim vardi bu gun,aylardir kist problemim vardi 2 aydir sogan kuru deniyorum,malesef gitmemis kistim yani bu gun kesin umudum yok oldu...4cm buyuklugunde tek yumurtaligiminda 2tane kist varmis regl olunca gel kontrol edelim eger hala gecmediyse ufak bi operasyonla aldiralim dedi (( cok uzgunum bu gun coook ((

canım bir baska doktora daha görünsen böyle operasyonel şeyleri ben hep diyorum bir doktora görünüp bırakmayın bence ikinci bir doktora görün önce sağlık sen iyi olunca bebişin zaten gelir

canım bir baska doktora daha görünsen böyle operasyonel şeyleri ben hep diyorum bir doktora görünüp bırakmayın bence ikinci bir doktora görün önce sağlık sen iyi olunca bebişin zaten gelir

Yok canim zaten aylardir tekrarladigi icin artik operasyon sart oldu...zaten gidecegim klinikte iyice arastirma yapar o yuzden icim rahat...zaten regl ol ondan sonra gel tekrar bakayim gitmediyse klinige gidersin dedi...esimde kontrol olmustu cuma gunu onun test sonuclarinida alacaz bide o uzmanada sorarim,hayirlisi olsun InsaAllah...bu arada oglum 2bucuk yasinda ona kardes istiyoruz..

canım ınsallah rabbim en kısa zamanda şifa nasip etsin sonra bir bebiş üzülme doktor kontrolleri ve tetkiklerden sonra senın gıbı kistle ugrasıp bebişi olan cok oldu hiç sıkma tatlı canını allah ogluna uzun ömürler versin :)

Cok tsk ederim canim..Rabbim hakkimizda hayirlisini versin InsaAllah...bu gun cok morelsizdim,bakalim belki adetle gider komple...yaklasik 4 aydir takip ediyo dr. Adetten sonra kuculuyo adete yakin 4 cm kadar buyuyo...adet bittiginde 2cm olmustu,simdi yine 4cm tabi 4ay onceside vardi cunku 1senedir kontrole gitmemistim bebek dusununce gittim ve kist var..1senedir kist vardi diye tahmin ediyorum...

Hiç moralini bozma lütfen stressiz olmak çok önemli tedavi olduktan sonra elbetteki olacaktır bebiş.önemli olan bu.adet olunca birazda olsa rahatlarsın doktor takibini bırakma aksatma zaten önerisini yapacaktır bu ay da operasyon derse bile üzülme tedavi olduktan sonra hersey daha güzel olur ))

InsaAllah canim InsaAllah,bir an once kurtulurum su kistten...dr. umda aynisini soyledi stress yok,hatta operasyondan sonra cabuk hamile kalabilirsin,tuplerde tikaniklik varsa oda acilir...hem bir cocugun var ikinciside olur merak etme diye baya teselli etti,hayirlisi olsun InsaAllah..tavsiye ettigi klinik cok iyimis,kendi dr arkadasida orda ameliyet olmus,cevre illerdende cok gelen oluyomus...bakalim nasil olcak,kontrollerimi aksatmam asla,dogumdan sonra 1kere gitmisim 2seneye yakin gitmemisim,demekki neymis jinokologa her 6ayda bi kontrole gidilcekmis,sikayetin olmasada...bu arada dogum kontrol hapiylada gecme ihtimali olabilirmis,ama tavsiye etmedi,teyzemi kanserden kaybettigimiz icin,hormon haplari kanseri tetikliyomus,ailede olmasida riskliymis...

canım katılıyorum kesınlıkle kontol hapına karşıyım hiçte kullanmadım bir yeri düzeltirken en cok hasar veren ilaç kendisi
doktor kontrolüne gitmekte fayda var doğru diyosun doktor ne güzel söylemiş 1. olduysa 2.ci tabiki olur ve evet bu tarz tedavilerden hemen sonra gebe kalma ihtimali cok yükseliyor

InsaAllah canim bakalim regli bekliyorum..
Dunden berikahverengi leke geliyo,ki ovulasyondan 14 gun sonra gelmesi gerekirken 8. 9. Gun lekeler basliyo 14. Gun adet goruyorum,2aydir aynisi oldu bu ayda ayni sekilde oldu...Allaha sukur derdim belli dermanimda belli,Allahim kimseye dermansiz dert vermesin...

Kizlar noluyo anlamiyorum
Sabah ilk idrarla gebelik testi yaptim bi kac saat sonra baktim ikinci cizgisi cok silik ogle kac saat idrarla tam bilmiyorum ama vardir 3saate yakin,ov. Test yaptim ikinci cizgi yine silik,sasirdim noluyoki simdi..yarin ilk idrarla yine gebelik testi yapim bakalim bu sefer ne cikacak,bu arada regl gunume 2 gun var..kan ver demeyin yurt disinda yasiyorum burda oyle imkanimiz yok malesef ;(

Bende sana yazıcaktım,çok şükür olumlu,değer 2 günde 2 katına çıktı,haftaya doktora gidicem.demekki ovul.testinde ikinci çizgi silikse hamile ihtimali yüksek.darısı başına

bende yaptım benim de 4 gun varken yaptım c den koyu cıktı hamilemiyım cok merak ediyorum

Arkadaşlar merhaba.ben adetimden 5gün önce ovulasyon testi yaptım hemen hemen iki çizgide aynı koyuluktaydı.günün farklı saatlerinde dört gün üst üste yaptımve her seferinde tçizgisi c den dahada koyulaştı.burda okuduklarıma dayanarak şüphelendm adetime 2gün kala gebelik testi yaptım t çizgisi 3dk içinde belirgin bi şekilde belirdi.bugün kan verdim ve çok şükür ki hamileym.gerçekten ovulasyon testi gebelik varsa adete yakın çok koyu çıkıyor.

kızlar selam bnm de yarın adet günüm az önce ovulasyon testi yaptım pozitif çiktı 2. çizgi ilkinden daha koyu hatta acaba adet döneminde lh artıyormu yoksa gebelik olabilir mi çok heycanladım şu an. 4-5 gün önce ovulasyonu yine yapmıştı 2.çizgi ilki kdr olmasa da vardı ama bgnkü çok koyu,bide gebelil testi mi yapsam acaba çıkarmı şimdien. bgn 28. günüm 28-29 günde oluyorum ortalama

Herhangi bir hormon sorunun yoksa %90 hamilesin. Ben de senin gibi 1 gün öncesinden ovülasyon testi yapmıştım ve çok koyuydu rengi. Hemen bir gebelik testi yap. Sonuç pozitif çıkacaktır.

Herhangi bir hormon sorunun yoksa %90 hamilesin. Ben de senin gibi 1 gün öncesinden ovülasyon testi yapmıştım ve çok koyuydu rengi. Hemen bir gebelik testi yap. Sonuç pozitif çıkacaktır.

dayanamdım yaptım canım brz önce silikte olsa 2. çizgi çıktı çok açık pembe. hamileyim galiba Rabbim hayırlısını versin hepimiz için yrn sbh ilk idrarla testi tekrarlıcam adet olmazsam(umarım olmaz) pzrtesi de kan testine gidicem inşallah..

Tebrik ederim. Allah tamamına erdirsin inşallah. :)

slm bende hamile kalmak çok istiyorum bu ay ovilasyon testi aldım 28 günde bi adet oluyorum int baktığım kadaryla 29 ekim yumurtlama günüm ben testi o günmü yapıcam yoksa daha erkenmi başlıycam yardımcı olurmusunuz

28 günde bir oluyosan 11 yada 12. gün başlıcaksın kullanm klavuzunda var hangi gün başlaman gerektiği. bnde 28-29 günde bi oluyorum normalde 14. gün yumurtluyrm die düşünüyodum ama bnm 17.gündü ovulasyonum. kan değerim de ztn yumurtlamadan snra geçen gün sayısına göre olması gereken değerde çıkmıştı adet günümden bi gün snra.. kimi erken yumutluyo kimi geç, sen 11. gün filan başla yapmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…