Öyle bir İftiracı paranoyak hasta kocaya çarptımmki kesin lütfen okuyun yardım edin

Konu 6 ay öncesinin. Konu sahibi de muhtemelen yazdıklarımızı görmeyecek. Korkunç şeyler yaşamış. Heralde bizlerin hemcinsi olarak acımamızı filan bekledi. Ama bunca eziyete, işkenceye katlanması, aciZliği çok yanlış. Bir kadın olarak topluma, bir anne olarak çocuklarına hiç iyi bir rol model değil.

Bana siz bu durumdan zevk alıyorsunuz gibi geldi bu kdr saçmalığı kabul edip hala birlik de olup hala çocuk yaptığınıza göre bence sizin tedaviye ihtiyacınız var, tek acı veren o çocuklara yazık sizin gibi bir anneleri olduğu için babayı söylemiyorum çünkü o şizofren hasta belli ama sizin durumunuz daha da vahim

Şimdi ne durumdasın merak ediyorum. Hikayen üzücü fakat surekli ona inanmayı seçmen hata olmus ( bide adamın huyunu suyunu bilerek surekli hamile kalman). hala hayattaysan bi ses ver merak ettim

Bence ölmüş ya da çilesini çekmeye devam ediyordur.

Çok acımasız oldu belki ama bu tiplerden öyle çok var ki kurtulabileceklerini anlayamıyorlar

Bazı kadınlar canını sevmiyor hiç, okurken başımıza ağrılar giriyor ama onlar bu acıları şerbet yapıp içiyor resmen. Peşpeşe de doğuruyor bu kadar sıkıntının içinde hey Allah'ım.
Çocuk benden değil diye namusuna laf eden adamı evlenerek ödüllendiriyor birde yetmezmiş gibi çocukla bu saçma evliliği taçlandırıyor.

Çok uzun yazmışsınız okuyamadım hapsini ama eşiniz zaten sevgiliyken göstermiş kendini kendi kendinizi mahvetmişsiniz bide şiddet uygulayan bir adamdan 2 çocuk yapmışsınız... Çocuklarınıza üzüldüm onların tercihi değil Ama sizin tercihinizin yükünü taşıyacaklar bi ömür boyu

Kendinizi ve çocuklarınızı uzak tutun bence hayatta düzelmez

Devlet memurluğuna eşinizin sayesinde nasıl giriyorsunuz? Sözlüde torpil mı yaptırdı? Allah sizi bildiği gibi yapsin Bu ülkede açlıktan çoluğunu cocugunu karısını zehirleyip intihar eden insanlar yaşıyor

Bu konuyu kim hortlattıysa hakkıma girdi vallahi. Sabah sabah sinirlerim bozuldu.

Konudaki kocanın hadi uzun süreli madde kullanımından dolayı beyni erimiş, bu yüzden psikolojik sorun yaşıyor belli de konu sahibinin beynine ne olmuş? Keşke azcık kullansaymış

O kadar sinirlendim ki konuya
Bu tiplere ömür boyu yetecek kadar kondom alıp vermek lazım
Kendi berbat ilişkilerine ortak getirip duruyorlar hayret birşey akıl yok fikir hiç yok anca doğur başka meziyetin yok müstehak yani
Bi giidn ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…