Öyle bir İftiracı paranoyak hasta kocaya çarptımmki kesin lütfen okuyun yardım edin

Ya bu konulari okurken isyan ediyorum. Siz nasil bi insansiniz çocuklarınızı hic mi düşünmüyosunuz? Daha ne yaşamanız gerekiyor? Niye yapiyosunuz bunu kendinize? Boyle adam musveddeleriyle niye beraber oluyosunuz evleniyosunuz yazik degil mi? Hem kendinizi hem de gelecekteki çocuklarınızın başını yakacaginizi bile bile yapiyosunuz. Midem bulaniyor boyle insanlardan

Aaa bacım olur mu öyle hemen ayrılmak yuvanı yıkmak bir kaç çocuk daha yap belki düzelir sen de hemen pes ediyorsun canıım

Doktorundan komsusuna herkesin sizi hamile biraktigini iddia ediyor ve siz ona hala esim diyorsunuz

Yazının tamamını okuyamadım ama Allah yardımcınız olsun.
Çocuklar için diyorsunuz da alakası bile yok siz daha sevgiliyken başlamış bu adam çocuk benden değil demiş. Madde bağımlısıymış bile bile evlenmişsiniz. İlk çocukta şiddet göstermiş kıskançlık krizleri yaşamış daha bir sürü şeyyyy neden 2. Çocuk? Ve hatta şimdi neden 3?
Kendinizi yakmışsınız da o çocukların ne günahı var ya

Ya ben ne okudum? Hayır aynı dünyadan mıyız emin olamadım. Bacım arada sana da mı ot çektiriyor bu adam. Adam deli psikolojik sorunları var anladık da asıl sen neyin kafasını yaşıyorsun?! 3. çocuğu yaptınız ve hala şimdi 3. çocukta doktorla konuşunca anladım bu adamla olmayacak diyorsunuz. Valla ağzım açık kaldı.

Sizin gibi bencil kadınlardan nefret ediyorum ne diye çocuk doğurdun beyinsiz bir de 3 tane yapmışsın kocanın ot içtiğini bile bile. Sizin gibiler anne olamaz ne vericeksin o çocuklara sorundan başka. AHMAK

Kazen bu hanıma yardim edilemez mi ?Çaresizlik içinde konu açmış adam içmekten artık akıl sağlığını yitirmiş kadına her türlü işkenceyi yapıyor.Üstelik 3.çocuğa hamile( Belki başına bir şey geldi 14 Ekimde konu açmış en son o gün cevap yazmış.

çok üzüldüm gerçekten sizin adınıza.
burada okuduğum bir çok konudan sonra sizinkini okuyunca diğerleri dert mi dedim.
Gerçekten işiniz çok zor. Böyle bir adamla yaşanmaz.
Neden evlendin, neden 3 çocuk demeyeceğim.. Olan olmuş zaten
bundan sonrası için ne yapacaksın önemli olan o.
Hemen Boşanma davası açmalısın. Hiç birşey kolay olmayacak bu kesin. Çünkü eşin bariz psikolojik sorunlu
Ama ondan korktuğunu belli edersen daha çok üstüne gelir.
Boşanma davanı aç. Koruma talep et.
Şu dönemde çalışmayı falan düşünme. Ailenle kal bir süre.

Allah yardımcın olsun.

bir anlık hata tüm hayatınızı heba etmiş, artık kendiniz için değil her adımda çocuklarınızı düşünün.

O kadar zaman anormal bir hayata ,davranışa maruz kalmişsin ki .. o kadar içine işlemişki kendine normalmiş gibi gelmiş çogu sey. Ve daha çok iftiraya takılmışşin. üźüldüm . Defalarca deneme daha çok üzüldüm. Ama senib ve çoçuklarınin can güvenliği riski var. Çocugu evli oldugunuz icin izinsiz aldiramazsin zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…