Özel ders veya çocuk bakıcısı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sebebten yanlış sebepten 🤓. Türkçe öğretmeni değilsinizdir umarım.

Ya da mankenden oyuncu musunuz merak ettim 🥳

Ben de su ürünleri mezunu kalp cerrahıyım, sizinle aynı şeyi düşünüyorum 😋
Boğaziçi üniversitesinde dekan yardımcısıyım 😂 allah sizleride anne yapıp deli gibi lohusa trbine soksun inşallah 😂😂😂

Arkadaşlar hala neden yorum yapıyorsunuz hirsinizi alamadinizmu ben tam burslu kazandım hemşireliği özel üniversite .. yani demem o ki matematigim iyi ve anlatma yetenegimde var ne yapabilirim ... Mesela tıp okuyan şiir yazamazmi ki geçmişimize bakarsanız atalarımızın 10 parmağında 10 marifet yani ...bu kadar korkmayın ben özel ders versem de sizin kazanacağınız 3 kuruşa engel olmam galiba yerinize beni almazlar korkmayın yani...merak edenlere online özel ders vermeye başlayacağım Aralık ayında Allah'ın izniyle ..ilk olarak gorumcemin kizina 1 saat ders anlattım sınavı vardı hiç konuyu anlamamış ortaokul öğrencisi seviyesine inmekte biraz zorlandım çünkü lise seviyesi daha iyi benim için ... Konuların sadece yüzde 70 bitirdik ona rağmen 80 almış çok şükür...yani asıl işime dönene kadar bu şekilde azda olsa harçlığımi cikartacagim hemde bazen bedava dahi yaparim çünkü anlattıkça mutlu oluyorum :)

Mune Mune abla kapatabilirmisin konumu

Not: S simeyra hanım Allah razı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X