Özel hayatımın köküne kadar karışan bir kayınvalide!!Ne yapabilirim?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşinizin dört dörtlük olan tarafını anlatmamışsınız.
He ya da ben göremedim demek ki..

Evine hiç masraf etmeyecek, kardeşine düğün yapıp en lüksünü alacak öyle mi? Bu adam olsa olsa pintinin, annecinin, sinsinin tekidir..

Nasıl bir hayal aleminde yaşıyorsunuz anlamıyorum?
Bakın iki laf ettiniz diye kötü oluvermişsiniz.
Şimdiye kadar ses çıkarmadığınız için bal kaymaktınız. Az daha diş çıkarın görürüm ben o mükemmel kocayı..

Ses kaydı alıp dinletin de az işe yarar belki..

Yok uyuyordu o .Hemen uykuya dalıyo zaten. Bide eşim şair gibidir. Farsça fransızca bilir ve çok güzel konusuyo. Büyüluyo sanki
Güldüm kusura bakmayın. Söylecek söz bırakmadınız bu yorumunuzla. Sizin yaşadığınız gibi hayatları ve insanları gördüğümde, yanından geçerken gülümsüyor kafamı çeviriyorum sadece. Bir şekilde avutuyorsunuz kendinizi, ne hoş.

Yuh artık yatak odana, cinsel hayatına kadar girmiş. Olurken şok oldum nasıl bir kaynana yalan var, iftira var. Allah sabır versin be yavrum bu kaynanayla olmaz. Birde görümcelerinin herşeyi yapılıyor senin hălă doğru düzgün bişeyin kusura bakmayın da yıllar da geçse doğru düzgün bir şey yapamazsnz bu kafayla

Allah Allah!
Yazıklarımız gitmiyor galiba konu sahibine?
Arkadaş bu adamı hala nasıl inatla savunuyor,hayret edici doğrusu!!!
Ayy Lale ablacım öyle deme lütfen, onun kocası 4x4 lük İngiltere prensi.
Biz sıradan, şiir yazmayı bilmeyen erkeklere sahip olduğumuz için onu kıskanıyor, kocasına bu yüzden laf söylüyoruz.

Biz sıradan, şiir yazmayı bilmeyen erkeklere sahip olduğumuz için onu kıskanıyor, kocasına bu yüzden laf söylüyoruz.

benim kocam bana siir okusa gülerdim herhalde
Hele bir de fransızca.
İste insanların mükemmel erkekten anladığı şeyler ne kadar farkli.

Onlara da anlatın gerçekleri?
Biliyorlar zaten. Aslında eskiden hep onlar kavgalıydı Kayınvalidemle. Ben karışmazdım.Ben tartışınca ondan taraf oldular. Kendi kavgalarini unuttular. Bütün ailenin huzursuzluğu benim yüzündenmiş gibi davranmaya başladı gorumcem .Annesine çekmiş galiba.Esimin yanında hiç demiyo ama bunları. Bayan ortamında diyo

Kayınvalideni idare et o zaman,eşinin dört dörtlük olduğunu iddia ediyorsun ya ki bence alakası yok,kadını dandinlemeye devam et

Şurda senin kabul ettiğin her kalem için ayrı olay çıkartan kadınlar var,örneğin haftasonu kalmak,örneğin kayınvalidenin sizde yatılı kalması,tüm kardeşleri evlendirmesi vs vs vs

3 yıl boyunca her cumartesi sabahı KV'ye gidip Pazar akşamı dönmeniz, eşyasız bir evde yaşamanız, bunca yıl bu kadının yaptıklarını eşinize yansıtmamanız siz de peygamber sabrı varmış dedirtiyor hakkaten.

Sizinle herkes iyi geçinir. Yaşınız kaç?

Eşiniz dört dörtlük değil geçin onu önce, he ama siz çok safsınız ya da yaşınız küçük olduğu için olayları dopru anlayamıyorsunuz, yahu millet eşinizin parasıyla saray gibi evde otursun siz çocuğunuzla öğrenci evi gibi bir yerde, hala da eşinize kıyamıyorsunuz şaka gibi. Kayınvalideniz tamamen facia zaten haddini çoktan aşmış. Ayar verme vaktiniz gelmiş de geçiyor bile.

Yok canım hiç öyle düşünmedim ki. Sadece yaşadıklarımı anlatıyorum. Ne gördüysem onu.sizin gibi perspektif bakamıyorum olanlara

Şu an 21

benim kocam bana siir okusa gülerdim herhalde
Hele bir de fransızca.
İste insanların mükemmel erkekten anladığı şeyler ne kadar farkli.
Şiir okusun ama bana hiç kıymet vermesin.
Güzel söz söylesin ama evimize bir mobilya almaktan aciz olsun.
Vaaavvv ne kadar harika bir koca, kıskandım doğrusu.

Yok canım hiç öyle düşünmedim ki. Sadece yaşadıklarımı anlatıyorum. Ne gördüysem onu.sizin gibi perspektif bakamıyorum olanlara
Ya canım Allah aşkına kendine hiç değer vermiyor musun sen?
Kocan evet romantik ama kesinlikle 4x4lük değil. Sence seni sevse seni bu duruma düşürür mü? Sana inansa annesine yakınlaşır mı? Resmen anneci, başka açıklaması yok bunun. İyi bir resti hakkediyor kocan. Kayınvalideye girmiyorum bile o şeytanın Türkiye şubesi resmen.

z
Ben toz pembe bakıyorum biraz hayata. Hani aşıksan ahırda da yaşarım hesabı sevdiğim de yanimdaysa.Ondan oluyo galiba böyle.

O "bayan ortamı" nedir? Eşin yokken onlarla bir arada olma eşin varsa dur yoksa durma.Benimkiler dünya iyisi , ben bile durmuyorum.En iyisi bile oğlu yokken cadılaşma potansiyeline sahip.

z

Ben toz pembe bakıyorum biraz hayata. Hani aşıksan ahırda da yaşarım hesabı sevdiğim de yanimdaysa.Ondan oluyo galiba böyle.
Eee tamam o zaman yaşa.
Sıkıntı nerede?
Adam üç şiir okuyor,sen kayınvalide hizmetçisi olarak yaşıyorsun.
İtiraz eden yok.
Anılarını mı paylaşıyorsun bizimle yani?

Ah güzel kardeşim, işte bu yüzden küçük kızları gelin diye istiyorlar. Gözünü açmamış olsun, her dediğimiz yapsın diye

Eşin kaç yaşında? Güzellikle konuş, nasıl yıllarca ona bişey yansıtmamaya çalıştığını anlat. Dediğin gibi şair ruhlu, eğitimli bir adamsa inşallah halden anlar.

Allah kurtarsın, inşallah hayırlı bir vesile olur da o kaynanadan çok uzağa taşınır kurtulursun bir şekilde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…