Özel sektör mü KPSS çalışmak mi?

Allah kolaylık versin özel de olsa kamu da olsa işin hem yorucu hem zor. Kamu hastaneler daha yoğun özeller nispeten daha sakin ekonomik getirileri nedir bilmiyorum. KPSS yi denerdim olmazsa çokta üzülmezdim neticede iş bulabileceğin sektör. Özel olsun kamu hastaneleri olsun işe başlarsam tabi vakit okurum bilmiyorum diyetisyenliği de online yapardım.

Allah kolaylık versin özel de olsa kamu da olsa işin hem yorucu hem zor. Kamu hastaneler daha yoğun özeller nispeten daha sakin ekonomik getirileri nedir bilmiyorum. KPSS yi denerdim olmazsa çokta üzülmezdim neticede iş bulabileceğin sektör. Özel olsun kamu hastaneleri olsun işe başlarsam tabi vakit okurum bilmiyorum diyetisyenliği de online yapardım.
Çok teşekkürler KPSS denemeye karar verdim umarım hayırlısı olur :)

Merhaba kızlar
Ben hemşirelik ve diyetisyenlik lisans mezunuyum okulum bu yıl bitti sağlık problemlerim nedeniyle çalışmaya henüz başlayamamıştım. Şimdi KPSS nin 2 yılda bir yapılması nedeniyle oturup düzgünce KPSS mi çalışsam yoksa özel bir hastanede hemşire olarak işe mi başlasam çok kararsızım. Bir yandan deneyim açısından güzel olacağını düşünüyorum diğer yandan 1 yıl dişimi sıkıp daha rahat bir işte çalışmak daha uygun geliyor. Siz olsanız hangisini yapardınız?
Kpss çalış derim , özelin sonu yok, eğer yaparım dersen ikisini aynı anda yap

X