Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Selam kizlar sizin panik ataginiz bende de var 3 senedir tedavi görüyorum şuan ufak saglik sorunum var yarin doktora gidicem
Şuan o kadar cok panigim ki anlatamam yemeden icmeden kesildim doktor bana emar derse ben düşer bayilirim
Panik atak berbat birsey

Selam kizlar sizin panik ataginiz bende de var 3 senedir tedavi görüyorum şuan ufak saglik sorunum var yarin doktora gidicem
Şuan o kadar cok panigim ki anlatamam yemeden icmeden kesildim doktor bana emar derse ben düşer bayilirim
Panik atak berbat birsey
Selam canım geçmiş olsun ben emara giriyorsam herkes girer inan bana ilk girdiğimde görevli yanımdan çıktıktan sonra geri geri çıktım makinadan😂kardeşim geldi yanıma elini tuttum yok böyle bir rezillik artık giriyorum hatta belimi bile çektirdim komple girdim içine 😂

Selam canım geçmiş olsun ben emara giriyorsam herkes girer inan bana ilk girdiğimde görevli yanımdan çıktıktan sonra geri geri çıktım makinadan😂kardeşim geldi yanıma elini tuttum yok böyle bir rezillik artık giriyorum hatta belimi bile çektirdim komple girdim içine 😂
Yaaa şuan varya senin gibi biri lazim bana teselli verecek valla cok korkuyorum ya panik atagim tutarsa 10 dakka sirt üstü nasil yatayim kafamda büssürü deli sorular
Herkesede belli ettirmiyorum.korkumu ama baya korkuyorum aksam nasil yatip uyucam bilmiyorum doktora gitmeyi degil ama emardan cok korkuyorum 😩😩

Yooo ben sakinleştici alırım sanırım.Daha önce öyle oldu

Yaaa şuan varya senin gibi biri lazim bana teselli verecek valla cok korkuyorum ya panik atagim tutarsa 10 dakka sirt üstü nasil yatayim kafamda büssürü deli sorular
Herkesede belli ettirmiyorum.korkumu ama baya korkuyorum aksam nasil yatip uyucam bilmiyorum doktora gitmeyi degil ama emardan cok korkuyorum 😩😩
Hangi bölge çekilecek baş kısmında biraz daha o makinanın dar yerine denk geliyor sonra tık tık ilerlerken rahatlıyor insan bak şöyle yap yattın ya gözlerini kapat makina ses çıkarmaya başlıyor ya o sesleri sen de taklit et beyninden hiç anlamayacaksın bir de 10 dk sürmüyor hepsi

Merhaba bende dün prozac kullanmaya basladım bugun ıkıncıyı ıctım ama
Boyle ıcım cok daralmıs mıdemde kelebekler ucusuyor gıbı sankı zor bır zamandaymısım gıbı aglamak ıstıyorum
Bu ılactanmı oluyor gececek ama daha ıkıncı gunden daraldım . Halbukı dun sersemlık dısında bısey hıssetmemıstım
4 gün sonunda biraz daha alışmış oluyor vücut ama 10 günden sonra hala.daha hiçbir olumlu etkisini gormediyseniz ya da ekstra daha kötü hissettirmeye başladıysa doktorunuzla görüşün ilacı değiştirin bence.Ben selectraya 12 gün dayanabildim mesela daha kötü etmişti beni iyi ki paxeraya geçmişim diyorum şimdi.Ama dediğim gibi henüz çok erken biraz daha gozlemleyin

Hangi bölge çekilecek baş kısmında biraz daha o makinanın dar yerine denk geliyor sonra tık tık ilerlerken rahatlıyor insan bak şöyle yap yattın ya gözlerini kapat makina ses çıkarmaya başlıyor ya o sesleri sen de taklit et beyninden hiç anlamayacaksın bir de 10 dk sürmüyor hepsi
Kol cekilcek canim 1 ay önce boynum tutuldu sonra koluma vurdu

Kol cekilcek canim 1 ay önce boynum tutuldu sonra
Güzel fikir canim tuttum bunu evet girersem eger gözleri kapatip o sesleri takip ederim
Yada aklima geldi girdigimde gıcık oldugum kisileri aklima getireyim zaten ben o an hic ses falan duymam 😄

Kol cekilcek canim 1 ay önce boynum tutuldu sonra

Güzel fikir canim tuttum bunu evet girersem eger gözleri kapatip o sesleri takip ederim
Yada aklima geldi girdigimde gıcık oldugum kisileri aklima getireyim zaten ben o an hic ses falan duymam 😄
Yok bak sen dene sesleri taklit et baya fayda ediyor aslında emar odasını biraz gösterişli yaptıklarında o kadar korkutucu değil ben bi hastanede girmiştim emar odası tavan gökyüzü temalı aydınlatmaydı bana çok iyi gelmişti beli çekinmiştim orada komple girmiştim komple girince kafan dışarı da yakın oluyor emar odaları böyle sanki makina kapıp yutacakmış gibi duruyor 🤭

X